Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
30.07.2016 21:15 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
06.08.2016 19:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
13.08.2016 19:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
22.08.2016 20:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
28.08.2016 19:00 5 кръг Г Левски (София) 0:4
09.09.2016 19:00 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
16.09.2016 21:15 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
23.09.2016 21:15 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
01.10.2016 20:00 9 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
14.10.2016 17:30 10 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
23.10.2016 20:00 11 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:1
31.10.2016 20:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
04.11.2016 13:00 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
19.11.2016 13:00 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
27.11.2016 17:45 15 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
01.12.2016 15:00 16 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
05.12.2016 17:30 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
10.12.2016 15:00 18 кръг Д Левски (София) 0:1
13.12.2016 17:30 19 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
20.02.2017 17:30 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
26.02.2017 17:30 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
02.03.2017 17:30 22 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
05.03.2017 15:00 23 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
13.03.2017 17:30 24 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:1
18.03.2017 13:00 25 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
02.04.2017 20:00 26 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
Втора фаза / Втора осмица - група "А"
10.04.2017 20:00 27 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
14.04.2017 15:30 28 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:0
22.04.2017 20:00 29 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
01.05.2017 17:30 30 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
05.05.2017 17:30 31 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
10.05.2017 19:00 32 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:2
Втора фаза / 1/2 финали за 7-10 място
16.05.2017 17:30 1-ви мач Г Пирин (Благоевград) 1:1
20.05.2017 17:30 реванш Д Пирин (Благоевград) 1:0
Втора фаза / Финал за 7-мо място
27.05.2017 20:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) анл.
30.05.2017 20:00 реванш Г Ботев (Пловдив) анл.
Бараж за Лига Европа
04.06.2017 20:00 1-ви мач Г Левски (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 1-ви мач Г Левски (Карлово) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
27.10.2016 17:00 1-ви мач Д Поморие (Поморие) 1:0
Трети кръг (1/4 финали)
06.04.2017 20:00 1-ви мач Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
Четвърти кръг (1/2 финали)
19.04.2017 19:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:1
26.04.2017 18:00 реванш Г Ботев (Пловдив) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2016 18:00 - Г Банско (Банско) 1:0
06.07.2016 18:00 - Д Поморие (Поморие) 2:2
13.07.2016 18:30 - Д Ботев (Гълъбово) 4:0
18.07.2016 18:30 - Д Апоел (Йерусалим, Израел, 2) 0:1
22.07.2016 18:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:4
23.07.2016 18:00 - Г Несебър (Несебър) 1:2
03.09.2016 10:30 - Д Ботев (Гълъбово) 1:2
08.10.2016 15:30 - Г Берое (Стара Загора) 1:0
08.10.2016 17:30 - Д Ботев (Гълъбово) 2:0
11.11.2016 13:00 - Д Созопол (Созопол) 0:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 15:00 - Д КСМ Политехника (Яш, Румъния, 1) 0:2
25.03.2017 14:00 - Д Септември (София) 0:3