Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Марица (Пловдив) 3:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:4
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Арда (Кърджали) 4:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:3
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Гигант (Съединение) 3:1
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
15.10.2016 15:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Елхово (Елхово) 2:3
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
09.11.2016 14:30 14 кръг Д Ураган (Бояджик) 7:0
12.11.2016 14:30 15 кръг Г Любимец (Любимец) 1:3
20.11.2016 14:30 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:4
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Марица (Пловдив) 0:8
05.03.2017 15:00 19 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:4
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Арда (Кърджали) 1:3
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
25.04.2017 17:00 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:3
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Елхово (Елхово) 5:0*
07.05.2017 18:00 30 кръг Д Миньор (Раднево) 0:5*
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Ураган (Бояджик) 5:2
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Любимец (Любимец) 4:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
28.05.2017 18:00 34 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
19.10.2016 15:00 1-ви мач Д Розова долина (Казанлък) 3:0
Област Стара Загора / Финал
- 1-ви мач Д Миньор (Раднево) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.07.2016 18:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:6