Югозападна Трета лига | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-08-05 18:00 | 1 кръг | Д | Балкан 1929 (Ботевград) | 1:2 |
2023-08-12 18:00 | 2 кръг | Г | ФК ЦСКА 1948 III (София) | 3:0 |
2023-08-16 18:00 | 3 кръг | Д | Сливнишки герой (Сливница) | 0:1 |
2023-08-19 18:00 | 4 кръг | Г | Септември II (София) | 0:1 |
2023-08-26 18:00 | 5 кръг | Д | Миньор (Перник) | 2:0 |
2023-09-02 17:00 | 6 кръг | Г | Септември (Симитли) | 2:2 |
2023-09-20 17:00 | 7 кръг | Д | Вихрен (Сандански) | 1:2 |
2023-09-09 17:00 | 8 кръг | Д | Банско тийм (Банско) | 1:0 |
2023-09-15 17:00 | 9 кръг | Г | Ботев 1937 (Ихтиман) | 2:1 |
2023-09-23 17:00 | 10 кръг | Д | Рилски спортист 2011 (Самоков) | 4:1 |
2023-09-30 17:00 | 11 кръг | Г | Чавдар (Етрополе) | 1:2 |
2023-10-07 16:00 | 12 кръг | Д | Хебър 1918 II (Пазарджик) | 0:0 |
2023-10-14 16:00 | 13 кръг | Г | Пирин 1941 (Разлог) | 4:1 |
2023-10-21 16:00 | 14 кръг | Д | Оборище (Панагюрище) | 5:0 |
2023-10-26 16:00 | 15 кръг | Г | Славия 1913 II (София) | 4:1 |
2023-11-03 14:00 | 16 кръг | Д | ЦСКА II (София) | 1:2 |
2023-11-11 14:00 | 17 кръг | Г | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:2 |
2023-11-18 14:00 | 18 кръг | Д | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 3:1 |
2023-11-25 14:00 | 19 кръг | Г | Левски II (София) | 2:3 |
2024-02-17 14:00 | 20 кръг | Г | Балкан 1929 (Ботевград) | 1:4 |
2024-02-24 14:00 | 21 кръг | Д | ФК ЦСКА 1948 III (София) | 0:0 |
2024-03-02 15:00 | 22 кръг | Г | Сливнишки герой (Сливница) | 0:3 |
2024-03-06 15:00 | 23 кръг | Д | Септември II (София) | 2:1 |
2024-03-09 15:00 | 24 кръг | Г | Миньор (Перник) | 0:0 |
2024-03-16 15:00 | 25 кръг | Д | Септември (Симитли) | 3:3 |
2024-03-23 15:00 | 26 кръг | Г | Вихрен (Сандански) | 2:2 |
2024-03-30 15:00 | 27 кръг | Г | Банско тийм (Банско) | -:- |
2024-04-06 16:00 | 28 кръг | Д | Ботев 1937 (Ихтиман) | -:- |
2024-04-13 16:00 | 29 кръг | Г | Рилски спортист 2011 (Самоков) | -:- |
2024-04-20 16:00 | 30 кръг | Д | Чавдар (Етрополе) | -:- |
2024-04-27 16:00 | 31 кръг | Г | Хебър 1918 II (Пазарджик) | -:- |
2024-05-01 18:00 | 32 кръг | Д | Пирин 1941 (Разлог) | -:- |
2024-05-08 18:00 | 33 кръг | Г | Оборище (Панагюрище) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 34 кръг | Д | Славия 1913 II (София) | -:- |
2024-05-18 18:00 | 35 кръг | Г | ЦСКА II (София) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 36 кръг | Д | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | -:- |
2024-06-01 18:00 | 37 кръг | Г | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | -:- |
2024-06-08 18:00 | 38 кръг | Д | Левски II (София) | -:- |
Купа на България | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Предварителен кръг | ||||
2023-09-05 16:00 | 1-ви мач | Д | Дунав от Русе (Русе) | 1:1 (2:4) |
Купа на България (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Югозападна България, Финали | ||||
- | 1-ви мач | |||
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Югозападна България, Първи кръг | ||||
- | 1-ви мач | |||
Югозападна България, 1/2 финали | ||||
2024-03-27 15:00 | 1-ви мач | Д | Вихрен (Сандански) | 0:0 (4:5) |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-07-07 18:00 | - | Д | Пирин 1941 (Разлог) | 4:3 |
2023-07-12 18:00 | - | Г | Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:1 |
2023-07-15 10:00 | - | Г | Гранит (Владая) | 4:2 |
2023-07-15 18:00 | - | Д | Левски II (София) | 5:1 |
2023-07-19 18:00 | - | Д | Славия 1913 II (София) | 3:5 |
2023-07-22 18:00 | - | Д | Вихрен (Сандански) | 3:0 |
2023-07-29 11:00 | - | Г | ЦСКА II (София) | 1:2 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2024-01-24 15:00 | - | Г | Марек 1915 (Дупница) | 2:5 |
2024-01-27 15:00 | - | Г | Славия 1913 II (София) | 2:1 |
2024-01-31 12:00 | - | Г | Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:3 |
2024-02-03 13:00 | - | Г | Септември (Симитли) | 0:0 |
2024-02-07 17:30 | - | Г | Металург 1957 (Перник) | 3:1 |
2024-02-09 14:00 | - | Д | Пирин 1941 (Разлог) | 2:2 |