Югоизточна Трета лига |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-08-05 18:00 | 1 кръг | Г | Берое II (Стара Загора) | 1:0 |
2023-08-13 18:00 | 2 кръг | Д | Саяна (Хасково) | 1:4 |
2023-08-19 18:00 | 3 кръг | Г | Несебър (Несебър) | 1:3 |
2023-08-27 18:00 | 4 кръг | Д | Сокол (Марково) | 5:1 |
2023-09-02 17:00 | 5 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 2:4 |
2023-09-10 17:00 | 6 кръг | Д | Ботев II (Пловдив) | 2:1 |
2023-09-16 17:00 | 7 кръг | Г | Атлетик (Куклен) | 1:4 |
2023-09-23 17:00 | 8 кръг | Г | Левски (Карлово) | 1:4 |
2023-09-27 17:00 | 9 кръг | Д | Розова долина (Казанлък) | 1:0 |
2023-09-30 17:00 | 10 кръг | Г | Загорец (Нова Загора) | 0:5 |
2023-10-08 16:00 | 11 кръг | Д | Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:2 |
2023-10-11 16:00 | 12 кръг | Г | Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:4 |
2023-10-15 16:00 | 13 кръг | Д | ФК Сливен (Сливен) | 2:0 |
2023-10-21 16:00 | 14 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:3 |
2023-10-26 16:00 | 15 кръг | Д | Гигант (Съединение) | 0:3 |
2023-12-02 14:00 | 16 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:2 |
2023-11-12 14:30 | 17 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:2 |
2023-11-18 14:30 | 18 кръг | Г | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:1 |
2024-02-11 14:00 | 19 кръг | Д | Созопол (Созопол) | 1:0 |
2024-02-17 14:00 | 20 кръг | Д | Берое II (Стара Загора) | 5:2 |
2024-02-24 14:00 | 21 кръг | Г | Саяна (Хасково) | 0:4 |
2024-03-02 15:00 | 22 кръг | Д | Несебър (Несебър) | 0:1 |
2024-03-09 15:00 | 23 кръг | Г | Сокол (Марково) | 0:1 |
2024-03-16 15:00 | 24 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | 2:1 |
2024-03-23 15:00 | 25 кръг | Г | Ботев II (Пловдив) | 0:8 |
2024-03-30 15:00 | 26 кръг | Д | Атлетик (Куклен) | 5:1 |
2024-04-03 17:00 | 27 кръг | Д | Левски (Карлово) | 2:0 |
2024-04-06 17:00 | 28 кръг | Г | Розова долина (Казанлък) | 1:4 |
2024-04-13 17:00 | 29 кръг | Д | Загорец (Нова Загора) | 1:5 |
2024-04-17 17:00 | 30 кръг | Г | Локомотив 1926 II (Пловдив) | 0:3 |
2024-04-20 17:00 | 31 кръг | Д | Димитровград 1947 (Димитровград) | -:- |
2024-04-27 17:00 | 32 кръг | Г | ФК Сливен (Сливен) | -:- |
2024-05-02 18:00 | 33 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 34 кръг | Г | Гигант (Съединение) | -:- |
2024-05-15 18:00 | 35 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
2024-05-19 18:00 | 36 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 37 кръг | Д | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | -:- |
2024-06-01 19:00 | 38 кръг | Г | Созопол (Созопол) | -:- |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
Област Бургас, 1/2 финали |
2023-10-18 15:00 | 1-ви мач | Г | Несебър (Несебър) | 2:7 |
Приятелски срещи: Лято-есен |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-07-08 18:30 | - | Д | Загорец (Нова Загора) | 1:3 |
2023-07-15 18:30 | - | Г | Созопол (Созопол) | 1:6 |
2023-07-22 18:30 | - | Д | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:0 |
2023-07-29 18:10 | - | Д | Септември 98 (Тервел) | 1:1 |
Приятелски срещи: Зима-пролет |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2024-01-13 14:30 | - | Г | Черноморец 1919 II (Бургас) | 3:2 |
2024-01-20 13:00 | - | Д | Загорец (Нова Загора) | 0:3 |
2024-01-27 14:00 | - | Г | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:1 |
2024-02-03 14:00 | - | Д | Септември 98 (Тервел) | 0:3 |