Североизточна Трета лига |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-08-12 18:00 | 1 кръг | Д | Спартак 1918 II (Варна) | 0:4 |
2023-08-20 18:00 | 2 кръг | Г | Локомотив 2022 (Русе) | 1:1 |
2023-08-26 18:00 | 3 кръг | Д | Бенковски (Исперих) | 1:1 |
2023-09-02 17:00 | 4 кръг | Г | Рилци (кв.Рилци, Добрич) | 3:3 |
2023-09-09 17:00 | 5 кръг | Д | Лудогорец 1945 III (Разград) | 0:1 |
2023-09-17 17:30 | 6 кръг | Г | Устрем Д (Дончево) | 1:5 |
2023-09-23 17:00 | 7 кръг | Д | Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 2:2 |
2023-09-30 16:00 | 8 кръг | Г | Спортист 2011 (Генерал Тошево) | анл. |
2023-10-07 16:00 | 9 кръг | Д | Черноломец 1919 (Попово) | 0:0 |
2023-12-10 14:00 | 10 кръг | Г | Септември 98 (Тервел) | 0:4 |
2023-10-21 16:00 | 11 кръг | Д | Кубрат 2016 (Кубрат) | 2:0 |
2023-10-31 14:00 | 12 кръг | Г | Дунав от Русе II (Русе) | 1:2 |
2023-12-03 14:00 | 13 кръг | Д | Доростол Силистра (Силистра) | 1:1 |
2023-11-11 14:00 | 14 кръг | Д | Волов (Шумен) | анл. |
2023-11-18 14:00 | 15 кръг | Г | Черно море II (Варна) | 2:1 |
2024-02-25 14:00 | 16 кръг | Г | Спартак 1918 II (Варна) | 1:2 |
2024-03-02 14:00 | 17 кръг | Д | Локомотив 2022 (Русе) | 0:0 |
2024-03-09 15:00 | 18 кръг | Г | Бенковски (Исперих) | 1:3 |
2024-03-16 15:00 | 19 кръг | Д | Рилци (кв.Рилци, Добрич) | 1:2 |
2024-03-24 15:00 | 20 кръг | Г | Лудогорец 1945 III (Разград) | 0:3 |
2024-03-30 16:00 | 21 кръг | Д | Устрем Д (Дончево) | 1:3 |
2024-04-06 16:00 | 22 кръг | Г | Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 2:5 |
- | 23 кръг | | почива | |
2024-04-20 16:00 | 24 кръг | Г | Черноломец 1919 (Попово) | 1:2 |
2024-04-27 16:00 | 25 кръг | Д | Септември 98 (Тервел) | -:- |
2024-05-01 17:00 | 26 кръг | Г | Кубрат 2016 (Кубрат) | -:- |
2024-05-11 17:00 | 27 кръг | Д | Дунав от Русе II (Русе) | -:- |
2024-05-18 17:00 | 28 кръг | Г | Доростол Силистра (Силистра) | -:- |
- | 29 кръг | | почива | |
2024-06-01 18:00 | 30 кръг | Д | Черно море II (Варна) | -:- |
Купа на България |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
Предварителен кръг |
2023-09-06 16:00 | 1-ви мач | Д | Литекс (Ловеч) | 1:4 |
Купа на България (квалификации) |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
Североизточна България, Финали |
2023-08-30 17:00 | 1-ви мач | Д | Бенковски (Исперих) | 2:1 |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
Област Търговище, Финал |
2023-09-13 17:00 | 1-ви мач | Г | Черноломец 1919 (Попово) | 1:8 |
Приятелски срещи: Лято-есен |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-07-26 18:30 | - | Д | Бенковски (Исперих) | 0:1 |
Приятелски срещи: Зима-пролет |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2024-02-03 13:00 | - | Д | Черно море II (Варна) | 1:1 |
2024-02-10 14:00 | - | Г | Лудогорец 1945 III (Разград) | 1:2 |
2024-02-17 15:00 | - | Д | Дунав от Русе II (Русе) | 2:0 |