Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
29.07.2016 19:00 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
05.08.2016 19:00 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:2
14.08.2016 21:15 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:5
21.08.2016 19:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
27.08.2016 19:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
10.09.2016 21:15 6 кръг Д Левски (София) 1:2
16.09.2016 19:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2
24.09.2016 19:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
02.10.2016 20:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
15.10.2016 20:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
23.10.2016 20:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
30.10.2016 20:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
04.11.2016 15:00 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
21.11.2016 17:30 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
27.11.2016 15:15 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
01.12.2016 17:30 16 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
04.12.2016 15:00 17 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
09.12.2016 17:30 18 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:0
14.12.2016 17:30 19 кръг Г Левски (София) 0:1
18.02.2017 13:00 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
25.02.2017 13:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
01.03.2017 17:30 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
05.03.2017 12:30 23 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
13.03.2017 17:30 24 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
19.03.2017 15:00 25 кръг Д Черно море (Варна) 1:3
31.03.2017 17:30 26 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
07.04.2017 17:30 27 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
13.04.2017 17:00 28 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
21.04.2017 17:30 29 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
28.04.2017 20:00 30 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
06.05.2017 17:30 31 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
11.05.2017 19:30 32 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
(4:3)
Втори кръг (1/8 финали)
27.10.2016 20:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2016 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 3:2
29.06.2016 18:00 - Д Черноморец (Балчик) 4:1
06.07.2016 20:15 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
10.07.2016 19:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:2
13.07.2016 18:30 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
16.07.2016 18:30 - Д Несебър (Несебър) 3:0
23.07.2016 19:00 - Д Марица (Пловдив) 6:0
02.09.2016 17:00 - Д Несебър (Несебър) 2:2
08.10.2016 14:00 - Д Поморие (Поморие) 1:0
12.11.2016 13:00 - Г Несебър (Несебър) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2017 14:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:1