Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2016 18:00 1 кръг Г Арда (Кърджали) 1:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:4
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 1:6
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:6
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Елхово (Елхово) 2:0
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:1
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:4
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:4
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Марица (Пловдив) 0:4
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
12.11.2016 14:30 15 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Арда (Кърджали) 2:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Гигант (Съединение) 4:4
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:4
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Елхово (Елхово) 1:0
09.04.2017 17:00 25 кръг Г Миньор (Раднево) 2:1
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:4
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:7
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Хасково / Финал
19.10.2016 15:00 1-ви мач Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:3