Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:3
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:1
23.11.2016 14:00 13 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:4
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 2:3
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 7:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 4:1
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:2
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Миньор (Перник) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / 1/2 финали
17.08.2016 18:00 1-ви мач Г Чико Бунара (Бяга) 2:0
Област Пазарджик / Финал
24.08.2016 18:00 1-ви мач Г Брацигово (Брацигово) 3:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
08.09.2016 17:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
Югозападна България / Финал
14.09.2016 17:00 1-ви мач Д Пирин (Гоце Делчев) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Пазарджик / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 1-ви мач Г Чико Бунара (Бяга) 3:1
Област Пазарджик / Финал
12.10.2016 16:00 1-ви мач Д Чепинец (Велинград) 5:2
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
26.10.2016 15:00 1-ви мач Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 18:00 - Д Кариана (Ерден) 1:2
13.07.2016 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 3:1
20.07.2016 18:00 - Д Евроколеж (Пловдив) анл.
23.07.2016 17:00 - Д Апоел (Йерусалим, Израел, 2) 4:2
27.07.2016 18:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 14:00 - Г Локомотив 1929 (София) 2:3
25.01.2017 13:30 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
28.01.2017 14:00 - Г Левски (Карлово) 1:2
29.01.2017 12:00 - Г Вихър (Строево) 3:1
05.02.2017 11:00 - Г Бенковски (Куртово Конаре) 5:0
08.02.2017 14:30 - Д Марица (Пловдив) 4:2
11.02.2017 11:00 - Г Оборище (Панагюрище) 1:1
12.02.2017 12:00 - Д Палас (Рудозем) 9:2
18.02.2017 13:00 - Г Септември (София) 1:4