Северозападна Трета лига |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-08-12 18:00 | 1 кръг | Г | Севлиево (Севлиево) | 0:6 |
2023-08-19 18:00 | 2 кръг | Д | Павликени (Павликени) | 2:2 |
2023-08-26 18:00 | 3 кръг | Г | Боруна (Царева ливада) | 0:4 |
2023-09-02 17:00 | 4 кръг | Д | Ботев II (Враца) | 1:4 |
2023-09-09 17:00 | 5 кръг | Г | Етър ВТ II (Велико Търново) | 0:4 |
2023-09-16 17:00 | 6 кръг | Д | Локомотив (Горна Оряховица) | 3:5 |
2023-09-23 17:00 | 7 кръг | Г | Дунав (Лом) | 0:4 |
2023-09-30 17:00 | 8 кръг | Д | Левски 2007 (Левски) | 2:2 |
2023-10-07 16:00 | 9 кръг | Г | Академик (Свищов) | 0:3 |
2023-10-14 16:00 | 10 кръг | Д | ОФК Локомотив (Мездра) | 1:6 |
2023-10-21 16:00 | 11 кръг | Г | Вихър (Славяново) | 1:0 |
2023-10-27 16:00 | 12 кръг | Д | Партизан (Червен бряг) | 5:2 |
2023-11-03 14:30 | 13 кръг | Г | Янтра (Полски Тръмбеш) | 1:2 |
- | 14 кръг | | почива | |
2023-11-18 14:30 | 15 кръг | Д | Ювентус 95 (Малчика) | 5:2 |
2024-02-24 14:30 | 16 кръг | Д | Севлиево (Севлиево) | 1:4 |
2024-03-02 14:30 | 17 кръг | Г | Павликени (Павликени) | 0:1 |
2024-03-09 14:30 | 18 кръг | Д | Боруна (Царева ливада) | 2:0 |
2024-03-16 14:30 | 19 кръг | Г | Ботев II (Враца) | 1:2 |
2024-03-23 14:30 | 20 кръг | Д | Етър ВТ II (Велико Търново) | 2:1 |
2024-03-30 16:00 | 21 кръг | Г | Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
2024-04-06 17:00 | 22 кръг | Д | Дунав (Лом) | -:- |
2024-04-13 17:00 | 23 кръг | Г | Левски 2007 (Левски) | -:- |
2024-04-20 17:00 | 24 кръг | Д | Академик (Свищов) | -:- |
2024-04-27 17:00 | 25 кръг | Г | ОФК Локомотив (Мездра) | -:- |
2024-05-03 18:00 | 26 кръг | Д | Вихър (Славяново) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 27 кръг | Г | Партизан (Червен бряг) | -:- |
2024-05-18 18:00 | 28 кръг | Д | Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
- | 29 кръг | | почива | |
2024-06-01 18:00 | 30 кръг | Г | Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
Област Видин, Финал |
2023-10-18 15:30 | 1-ви мач | Г | Ружинци (Ружинци) | 3:0* |
Северозападна България, Първи кръг |
2024-03-06 14:30 | 1-ви мач | Г | Озрен (Голям извор) | 2:0 |
Северозападна България, Втори кръг |
2024-03-20 15:00 | 1-ви мач | Г | Септември 98 (Гложене) | 1:0 |
Северозападна България, Финал |
2024-04-03 14:30 | 1-ви мач | Г | Академик (Свищов) | -:- |
Приятелски срещи: Лято-есен |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-07-16 18:00 | - | Д | Кула 04 (Кула) | 3:0 |
Приятелски срещи: Зима-пролет |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2024-01-24 13:00 | - | Г | Балкан 1929 (Ботевград) | 3:3 |
2024-02-03 14:00 | - | Г | Вихър (Славяново) | 1:3 |
2024-02-10 14:00 | - | Д | Радецки (Козлодуй) | 5:0 |
2024-02-17 14:00 | - | Д | Ком (Берковица) | 3:0 |