Първа професионална лига | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Първа фаза | ||||
2023-07-15 18:45 | 1 кръг | Г | Левски (София) | 2:1 |
2023-07-21 19:00 | 2 кръг | Д | Пирин (Благоевград) | 3:0 |
2023-11-27 12:45 | 3 кръг | Г | Арда 1924 (Кърджали) | 3:0 |
2023-08-07 19:00 | 4 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:1 |
2023-08-14 21:15 | 5 кръг | Г | Крумовград (Крумовград) | 0:1 |
2023-08-21 20:30 | 6 кръг | Д | Етър ВТ (Велико Търново) | 1:0 |
2023-08-28 20:30 | 7 кръг | Г | Славия 1913 (София) | 2:0 |
2024-04-11 18:45 | 8 кръг | Д | Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |
2023-09-17 20:15 | 9 кръг | Г | ЦСКА (София) | 0:2 |
2023-09-22 17:30 | 10 кръг | Д | Черно море (Варна) | 1:1 |
2023-09-26 17:00 | 11 кръг | Г | Берое (Стара Загора) | 0:0 |
2023-09-30 17:30 | 12 кръг | Г | Ботев (Враца) | 2:1 |
2023-10-08 17:45 | 13 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | 1:0 |
2023-10-21 16:30 | 14 кръг | Г | Локомотив София 1929 (София) | 0:0 |
2023-10-26 17:30 | 15 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:1 |
2023-11-07 17:30 | 16 кръг | Д | Левски (София) | 1:0 |
2023-11-11 15:15 | 17 кръг | Г | Пирин (Благоевград) | 1:2 |
2023-12-14 17:30 | 18 кръг | Д | Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
2023-12-02 12:30 | 19 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:1 |
2023-12-10 12:30 | 20 кръг | Д | Крумовград (Крумовград) | 0:3 |
2024-02-18 12:45 | 21 кръг | Г | Етър ВТ (Велико Търново) | 1:1 |
2024-02-25 16:45 | 22 кръг | Д | Славия 1913 (София) | 1:1 |
2024-03-03 17:00 | 23 кръг | Г | Лудогорец 1945 (Разград) | 0:2 |
2024-03-09 15:00 | 24 кръг | Д | ЦСКА (София) | 1:2 |
2024-03-15 18:45 | 25 кръг | Г | Черно море (Варна) | 1:2 |
2024-03-31 19:00 | 26 кръг | Д | Берое (Стара Загора) | -:- |
2024-04-04 14:30 | 27 кръг | Д | Ботев (Враца) | -:- |
2024-04-07 17:45 | 28 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | -:- |
2024-04-15 17:30 | 29 кръг | Д | Локомотив София 1929 (София) | -:- |
2024-04-21 15:15 | 30 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
Купа на България | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Първи кръг (1/16 финали) | ||||
2023-11-01 13:30 | 1-ви мач | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 1:0 |
Втори кръг (1/8 финали) | ||||
2023-12-07 14:30 | 1-ви мач | Д | Берое (Стара Загора) | 2:1 |
Трети кръг (1/4 финали) | ||||
2024-02-29 17:30 | 1-ви мач | Г | Лудогорец 1945 (Разград) | 1:3 |
Суперкупа на България | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Финал | ||||
2024-02-10 15:00 | 1-ви мач | Г | Лудогорец 1945 (Разград) | 1:1 (2:4) |
Лига на конференциите | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Втори квалификационен кръг | ||||
2023-07-26 20:30 | 1-ви мач | Д | ФКСБ (Букурещ, Румъния, 1) | 0:1 |
2023-08-03 21:30 | реванш | Г | ФКСБ (Букурещ, Румъния, 1) | 2:3 |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-06-26 18:30 | - | Г | Марибор (Марибор, Сло, 1) | 1:1 |
2023-06-29 19:00 | - | Д | Шепши (Сфънту Георге, Румъния, 1) | 3:1 |
2023-07-03 19:00 | - | Г | Динамо (Загреб, Хърватия, 1) | 2:3 |
2023-07-05 19:00 | - | Д | Панатинайкос (Атина, Гър, 1) | 0:1 |
2023-07-09 18:30 | - | Г | Арис (Солун, Гърция, 1) | 2:0 |
2023-09-08 17:00 | - | Д | Пирин (Благоевград) | 4:0 |
2023-11-17 12:00 | - | Д | Септември (София) | 2:1 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2024-01-12 14:00 | - | Г | ФКУ 1948 (Крайова, Рум, 1) | анл. |
2024-01-15 14:30 | - | Д | Добруджа 1919 (Добрич) | 1:1 |
2024-01-20 13:30 | - | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:2 |
2024-01-24 13:30 | - | Г | Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
2024-01-27 14:00 | - | Д | Монтана 1921 (Монтана) | 2:1 |
2024-02-03 13:30 | - | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:0 |
2024-03-23 14:00 | - | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | 4:1 |