Първа професионална лига
Славия 1913 (София)0:3Ботев (Пловдив)
Верея (Стара Загора)1:0Монтана 1921 (Монтана)
Втора професионална лига
Етър ВТ (Велико Търново)2:1Ботев (Гълъбово)
Поморие (Поморие)1:0Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Спартак (Плевен)1:3Царско село 2015 (София)
Оборище (Панагюрище)0:0Несебър (Несебър)
Левски (Карлово)2:0Банско (Банско)
Североизточна Трета лига
Ботев (Нови пазар)2:0Септември 98 (Тервел)
Черноморец (Балчик)5:1Суворово 1 (Суворово)
Светкавица Търговище (Търговище)0:0Кубрат 2007 (Кубрат)
Хитрино (Хитрино)0:0Доростол 2013 (Силистра)
Югозападна Трета лига
Чавдар (Етрополе)2:0Пирин (Гоце Делчев)
Беласица (Петрич)1:2Ботев 1937 (Ихтиман)
Германея (Сапарева баня)2:3Пирин 1941 (Разлог)
Марек 1915 (Дупница)1:2Миньор (Перник)
Свобода 2011 (Пещера)1:4Хебър 1918 (Пазарджик)
Струмска слава 1927 (Радомир)3:0Септември (Симитли)
Чепинец (Велинград)0:3Рилски спортист 2011 (Самоков)
Велбъжд (Кюстендил)0:0Вихрен 1925 (Сандански)
Балкан 1929 (Ботевград)1:0Сливнишки герой (Сливница)
Югоизточна Трета лига
Карнобат (Карнобат)1:0Борислав 2009 (Първомай)
Любимец (Любимец)2:1Асеновец 2005 (Асеновград)
Ураган (Бояджик)11:1Раковски 2011 (Раковски)
Миньор (Раднево)4:1Евроколеж (Пловдив)
Елхово (Елхово)0:4Марица (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград)1:1Верея II (Стара Загора)
Атлетик (Куклен)1:3Загорец (Нова Загора)
Гигант (Съединение)0:0Димитровград 1947 (Димитровград)
Розова долина (Казанлък)5:0Арда (Кърджали)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Огражденец (Кърналово)1:5Ураган (Михнево)
Вихър (Кавракирово)0:5Струма (Марикостиново)
Калабак (Самуилово)1:2Подгорец (Коларово)
Беласица 08 (Беласица)3:2Стрела (Петрич)
Огражден 1955 (Първомай)5:1Светкавица (Митино)
Локомотив (Генерал Тодоров)2:1Граничар (Кулата)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад
Ореляк 1974 (Лъжница)3:0Садово (Садово)
Добринище (Добринище)1:1Пирин (Брезница)
Юнак 2015 (Баня)3:0Барселона (Борово)
Граничар (Копривлен)5:2Ляски (Ново Лески)
Буйна Места ММ (Мусомища)6:1Корница (Корница)
"А" ОФГ Бургас
Локомотив (Бургас)2:2Черноморец 1919 (Бургас)
"А" ОФГ Варна - подгрупа А1
Провадия (Провадия)3:2Атлетик (Провадия)
Напредък (Суворово)1:1Аксаково 1948 (Аксаково)
Ботев (Брестак)2:0Тополи 2010 (Тополи)
"А" ОФГ Варна - подгрупа А2
Бабушки орли (Момчилово)0:2Камчиец 1945 (Дългопол)
Спортист (Михалич)1:4Спартак 1918 (Варна)
"А" ОФГ Велико Търново
Земеделец-Елит (Козловец)1:1Левски (Лясковец)
"Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа
Удар (Бяла черква)1:0Овча могила (Овча могила)
Бъдеще 2010 (Бутово)2:9Спортист (Върбовка)
Устрем (Масларево)0:5Недан (Недан)
Светкавица (Михалци)6:1Бенковски (Българско Сливово)
"Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа
Долна Оряховица (Долна Оряховица)3:2Юнак (Мерданя)
Росица (Поликраище)4:0Вихър (Добри дял)
Спортист (Козаревец)2:1Янтра (Драганово)
Владислав (Джулюница)0:0Първомайци (Първомайци)
"А" ОФГ Видин
Левски (Покрайна)1:0Рациария (Арчар)
Славия (Ново село)0:2Партизани (Макреш)
Тимок (Брегово)6:1Ботев (Грамада)
Пластик (Старопатица)4:0Кула 04 (Кула)
"А" ОФГ Враца
Скала 2015 (Оселна)2:2Монолит (Манастирище)
Околчица (Моравица)3:2Ботев (Криводол)
Балкански (Михайлово)2:1Искър 1923 (Роман)
Строител (Кунино)0:2Огоста (Хайредин)
"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Орловец 2008 (Победа)1:0Устрем Д (Дончево)
"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
Спортист (Стефаново)2:3Вихър (Жегларци)
Сокол 2012 (Соколово)4:3Заря 2006 (Крушари)
Искра 41 (Бенковски)5:1Дружба Б (Безмер)
"А" ОФГ Ловеч
Тетевен (Тетевен)0:3*Вежен (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)3:4Изгрев (Ябланица)
Пещера (Галата)6:1Ботев (Луковит)
Балкан (Български извор)3:2Априлци 2001 (Априлци)
Чавдар (Троян)3:0*Успех (Угърчин)
"А" ОФГ Монтана
Люта (Владимирово)2:2Вихър (Бързия)
Озировец (Долно Озирово)2:5Септември (Медковец)
Алмус 2012 (Лом)10:3Ленчо (Якимово)
Шурданица (Георги Дамяново)1:0Миньор Кипровец (Чипровци)
Вихър 23 (Николово)3:0Вършец 2012 (Вършец)
"Б" ОФГ Монтана
Хайдут 2014 (Ерден)2:3Партизан (Доктор Йосифово)
"А" ОФГ Пазарджик
Ботев (Момина клисура)0:3*Локомотив 2011 (Септември)
Сарая (Сарая)2:1Тракия (Пазарджик)
Зенит (Ветрен дол)3:0Родопи 1921 (Козарско)
Юнак (Ивайло)1:2Тракиец 2005 (Главиница)
Братаница (Братаница)3:0Вихър (Ветрен)
Брацигово (Брацигово)3:0Балкан (Варвара)
Левски (Паталеница)6:2Марица (Белово)
"Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа
Виноградец 2014 (Виноградец)0:1Спартак (Щърково)
Спартак (Бошуля)2:1Оборище II (Панагюрище)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Светля 2000 (Светля)5:0Ботев (Друган)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
Сарата (Долни Раковец)6:1Левски (Егълница)
"А" ОФГ Плевен
Чавдар (Бръшляница)1:2Гигант (Белене)
Левски (Сухаче)3:6Обнова (Обнова)
Левски (Брест)7:0Спартак (Койнаре)
Устрем (Крета)1:3Ракета 1111 (Буковлък)
Светослав (Лепица)1:3Ботев (Комарево)
Ситомир (Никопол)0:0Ботев (Трънчовица)
"Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа
Космос (Гривица)7:0Ботев (Ленково)
"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Спартак 76 (Плевен)2:0Бойчинов (Коиловци)
"Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа
Венци (Искър)6:1Искър (Долни Луковит)
Левски (Писарово)4:1Искър (Чомаковци)
"А" ОФГ Пловдив
Вихър (Белозем)0:0Момино (Момино село)
Металик 1938 (Сопот)3:0*Марица 2003 (Маноле)
Сокол (Марково)2:1Вихър (Войсил)
Марица (Милево)3:0*Спортист 1948 (Голям чардак)
Вихър (Строево)4:0Тракия 06 (Стамболийски)
"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Светкавица (Манолско Конаре)0:3*Вихър (Войводиново)
"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Пъдарско)0:4*Дълго поле (Дълго поле)
"Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа
Младост (Златовръх)6:2Лъки 2004 (Лъки)
"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
Барса 2011 (Сушево)1:5Стара сила (Старо селище)
Арсенал (Лъвино)0:3*Челси (Брестовене)
Бенковски 2016 (Исперих)3:0Светкавица (Медовене)
Стрела (Тодорово)4:2Адаспорт (Острово)
Скрита сила (Мъдрево)1:8Академик (Веселец)
Левски (Подайва)0:3Златен лист (Точилари)
"А" ОФГ Разград - западна подгрупа
Бели Лом (Дряновец)4:4Спортист (Пороище)
"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Орлите (Секулово)0:0Лудогорец 2011 (Паисиево)
Правда 1944 (Правда)2:0Вихър (Любен)
Йълдъръм (Яребица)2:4Вихър (Боил)
"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Спортист (Кайнарджа)3:0Трансмариска 2013 (Тутракан)
Айдемир (Айдемир)2:3Добруджанец 2005 (Алфатар)
"А" ОФГ Сливен
Кортен 2012 (Кортен)4:3Балкан (Твърдица)
ОФК Твърдица (Твърдица)1:1Стандарт (Шивачево)
"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Люлин (кв.Люлин, София)1:4БМ Спорт (София)
"А" ОФГ София - източна подгрупа
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)3:0Спортист (Нови хан)
Пирдоп (Пирдоп)1:2Мътивир (Ихтиман)
"А" ОФГ София - западна подгрупа
Торнадо (Безден)3:0Спортист 2009 (Своге)
Правец (Правец)3:0*Искър 2005 (гара Лакатник)
"А" ОФГ Стара Загора
Елтемир (Крън)8:1Реал (Мъдрец)
Габровница 04 (Горно Сахране)3:0*Бузлуджа (Енина)
Левски (Сърнево)1:3Чирпан (Чирпан)
"A" ОФГ Търговище
Сокол (Трескавец)0:8*Ракета (Търговище)
Черноломец 04 (Попово)3:1Левски (Омуртаг)
"А" ОФГ Хасково
Топлика 77 (Минерални бани)0:3*Аида (Караманци)
Стамболово (Стамболово)1:4Свиленград 1921 II (Свиленград)
Хасково 1957 (Хасково)3:0Извор АМ (Горски извор)
"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Смядово 2010 (Смядово)3:2Феърплей (кв.Мътница, Шумен)
Герой (Зайчино ореше)1:4Стан (Стан)
Върбица (Върбица)1:6Енев Дибич (Шумен)
Мадара 2010 (Мадара)1:3Балкан 1965 (Градище)
Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен)2:0Ендже (Царев брод)
"А" ОФГ Ямбол
Искра (Симеоново)2:2Червена звезда (Каменец)
Ботев (Болярово)0:1Христо Ботев (Генерал Инзово)
Изгрев (Меден кладенец)2:5Межда (Межда)
Приятелски срещи: Зима-пролет
Павликени (Павликени)1:2Добруджа 1919 (Добрич)
Елитна група (U-19)
Берое (Стара Загора)4:0Лудогорец 1945 (Разград)
ЦСКА (София)3:0Нефтохимик 1962 (Бургас)
Ботев (Пловдив)6:2Пирин (Благоевград)
Левски (София)1:0Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе)
Локомотив 1926 (Пловдив)2:0Верея (Стара Загора)
Елитна група (U-17)
Левски (София)8:1Марек 1915 (Дупница)
Лудогорец 1945 (Разград)3:1Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна)1:1Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София)0:1Септември (София)
Ботев (Пловдив)2:1Пирин (Благоевград)
Спартак-С 94 (Пловдив)0:3Монтана 1921 (Монтана)
Левски-Раковски (София)6:2Спартак (Плевен)
Ботев 2002 (Пловдив)2:3ЦСКА (София)
Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Спартак 1918 (Варна)1:5Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград)12:0ФК Спартак (Варна)
Добруджа 1919 (Добрич)3:2Аристон (Русе)
Дунав 2010 (Русе)3:0*Юнак (Варна)
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Левски-Раковски (София)3:2Пирин (Благоевград)
Витоша (Бистрица)0:3Славия 1913 (София)
ДИТ Спорт (София)0:3Царско село 2015 (София)
Велбъжд (Кюстендил)1:0Чавдар (Етрополе)
Локомотив 1929 (София)1:0Септември (София)
Пирин 2001 (Благоевград)2:0Елит София (София)
ЦСКА (София)0:2Левски (София)
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Берое (Стара Загора)1:4Ботев (Пловдив)
Левски (Карлово)3:3Бургас спорт (Бургас)
Деца: Благоевград - Областна група
Пирин (Благоевград)12:0Септември (Симитли)
Беласица (Петрич)1:1Пирин 1941 (Разлог)
Вихрен 1925 (Сандански)4:1Места (Хаджидимово)
Неврокоп (Гоце Делчев)4:1Пирин (Гоце Делчев)
Банско (Банско)1:1Малеш 1940 (Микрево)
Перун 1978 (Кресна)0:6Мечетата (Петрич)
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Черноморец 1919 (Бургас)3:0Несебър (Несебър)
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)0:3*Нефтохимик 1962 (Бургас)
Созопол (Созопол)8:1Ураган (Бояджик)
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)0:2Нефтохимик 1962 (Бургас)
Карнобат (Карнобат)5:0Локомотив (Бургас)
Черноморец 1919 (Бургас)3:1Несебър (Несебър)
Деца: Варна - Междуобластна група
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)2:2Белослав 1918 (Белослав)
Вихър 2016 (Вълчи дол)0:11Велики Преслав (Велики Преслав)
Варна (Варна)0:3*Атлетик (Шумен)
Спортист (Михалич)1:3Девня 2005 (Девня)
ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Черноморец (Балчик)0:3*Черно море II (Варна)
Светкавица Търговище (Търговище)2:5Доростол 2013 (Силистра)
Атлетик (кв.Макак, Шумен)3:1Волов (Шумен)
ФК Спартак (Варна)1:3Лудогорец 1945 (Разград)
Аксаково 1948 (Аксаково)1:5Добруджа 1919 (Добрич)
Черно море (Варна)9:0Дунав 2010 (Русе)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Янтра Габрово (Габрово)2:1Академик (Свищов)
Янтра (Полски Тръмбеш)0:2Чардафон 1919 (Габрово)
Севлиево (Севлиево)1:2Литекс (Ловеч)
Деца: Велико Търново - Зонална група
Спартак (Плевен)4:2Павликени (Павликени)
Етър ВТ (Велико Търново)1:0Трявна (Трявна)
Янтра Габрово (Габрово)7:0Академик (Свищов)
Янтра (Полски Тръмбеш)4:0Чардафон 1919 (Габрово)
Деца: Враца - Областна група
Скала 2015 (Оселна)0:11Любимец (Търнава)
Торпедо 2004 (Борован)7:1Огоста (Хайредин)
Ботев (Враца)7:0Кариана (Ерден)
ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Ботев (Враца)8:1Прециз (Монтана)
Първа атомна (Козлодуй)3:0Околчица (Моравица)
Монтана 1921 (Монтана)6:0Септември 98 (Гложене)
Деца: Кърджали - Областна група
Върбица 2006 (Бенковски)0:3Джебел 1928 (Джебел)
Арда 1924 II (Кърджали)0:5Арда (Кърджали)
Арда 1924 (Кърджали)3:0Левски 2005 (Крумовград)
Деца: Ловеч - Междуобластна група
Ботев (Луковит)0:5Партизан (Червен бряг)
Чумерна (Елена)2:2Светкавица (Градежница)
ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Зенит (Ветрен дол)3:3Оборище /юмв/ (Панагюрище)
Деца: Пазарджик - Областна група
Чико Бунара (Бяга)7:1Левски (Ракитово)
Батак (Батак)0:3Брацигово (Брацигово)
Марица (Белово)12:0Вихър (Ветрен)
Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Гунди (Плевен)4:9Гигант (Белене)
Вихър (Гулянци)5:3Ситомир (Никопол)
Вихър (Славяново)2:2Ювентус (Малчика)
Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дреновец (Горник)1:3Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)
Искър (Чомаковци)2:1Спартак (Койнаре)
Венци (Искър)0:1Мизия 2005 (Кнежа)
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Палас (Рудозем)0:3*Марица (Пловдив)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)0:3*Спартак-С 94 (Пловдив)
Атлетик (Куклен)3:0*Раковски 2011 (Раковски)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Вихър (Белозем)0:7Асеновец 2005 (Асеновград)
Хисаря 2013 (Хисаря)0:3*Левски (Карлово)
Локомотив 1926 (Пловдив)9:0Евроколеж (Пловдив)
Реал (Пловдив)1:1Кричим (Кричим)
Хасково (Хасково)0:2Сокол (Марково)
Юнайтед (Пловдив)2:3Брестник 1948 (Пловдив)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Спартак-С 94 (Пловдив)0:0Ботев (Пловдив)
Марица (Пловдив)0:3*Локомотив 1926 (Пловдив)
Родопа Смолян (Смолян)9:3Орлета (Пазарджик)
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Черноломец 04 (Попово)2:1Вихър (Завет)
Бенковски (Бяла)0:5Кубрат 2007 (Кубрат)
Бенковски 2016 (Исперих)0:3Две могили (Две могили)
Левски 2000 (Русе)2:3Локомотив (Русе)
Деца: Русе - Междуобластна група
Бенковски (Бяла)1:9Кубрат 2007 (Кубрат)
Бенковски 2016 (Исперих)4:3Две могили (Две могили)
Левски 2000 (Русе)4:4Локомотив (Русе)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Орлите (Секулово)9:0Лудогорец 2011 (Паисиево)
Правда 1944 (Правда)1:0Вихър (Любен)
Йълдъръм (Яребица)3:0Вихър (Боил)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Спортист (Кайнарджа)3:1Трансмариска 2013 (Тутракан)
Айдемир (Айдемир)10:0Добруджанец 2005 (Алфатар)
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дружба (Мещица)3:2Академик 1947 (София)
Металург 1957 (Перник)3:0*Германея (Сапарева баня)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Ботев 57 СОУ (София)0:1Интернационал (София)
Атлетик 11 (София)0:3*Лъвчетата (София)
Септември (София)2:1ЕСФА (София)
Локомотив 1929 (София)5:3БМ Спорт (София)
Деца "А": София (столица) - Областна група
ЦСКА 1948 (София)7:1Конкордия (София)
БМ Спорт (София)3:0*Орловец 2015 (Кокаляне)
Спортист 13 (София)4:0Ферион (София)
Септември (София)5:0Ботев 57 СОУ (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Ферион (София)1:4Лъвчетата (София)
София спорт (София)1:6Миньор (Перник)
ЦСКА (София)6:0Септември (София)
Витоша 13 (София)2:0Славия 1913 (София)
Левски (София)1:1Национал (София)
Левски-Раковски (София)0:5ДИТ Спорт (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Септември (София)2:1Левски-Раковски (София)
Национал (София)2:0София спорт (София)
Витоша 13 (София)0:0Пирин 2001 (Благоевград)
ДИТ Спорт (София)1:3Славия 1913 (София)
Метал 2002 (Перник)0:0Царско село 2015 (София)
Локомотив 1929 (София)0:1Сливнишки герой (Сливница)
Миньор (Перник)2:1ЦСКА (София)
Левски (София)1:1Академик 1947 (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Олимпия ФК (София)2:3Ком 98 (Годеч)
Миньор (Перник)2:6ЦСКА (София)
Марек 1915 (Дупница)2:3Левски-Раковски (София)
НСА (София)1:5Национал (София)
Локомотив 1929 (София)1:5Царско село 2015 (София)
ДИТ Спорт (София)1:3Левски (София)
Славия 1913 (София)1:4Витоша 13 (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Левски (София)5:0Ком 98 (Годеч)
Левски-Раковски (София)1:1Метал 2002 (Перник)
Лъвчетата (София)0:2РД Спорт (София)
Национал (София)2:2Славия 1913 (София)
Марек 1915 (Дупница)1:1Сливнишки герой (Сливница)
НСА (София)9:1Ферион (София)
Олимпия ФК (София)1:6Царско село 2015 (София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
ЦСКА (София)2:2София спорт (София)
Левски (София)2:1Национал (София)
ДИТ Спорт (София)1:14Царско село 2015 (София)
Лъвчетата (София)0:2ЕСФА (София)
Олимпия ФК (София)3:2Марек 1915 (Дупница)
Елит София (София)0:3Славия 1913 (София)
ЮМВ: София - Междуобластна група
Драгоман (Драгоман)0:3*Миньор (Перник)
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Арсенал (Казанлък)1:0Сливен 2000 (Сливен)
Стара Загора (Стара Загора)3:4Миньор (Раднево)
Сините камъни (Сливен)6:0Розова долина (Казанлък)
Берое (Стара Загора)1:2Чирпан (Чирпан)
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Хасково (Хасково)1:3Берое (Стара Загора)
Яворов (Чирпан)1:4Респект (Хасково)
Розова долина (Казанлък)1:1Янтра 1919 (Габрово)
Миньор (Раднево)1:1Единство (Гурково)
Ботев (Гълъбово)0:8Арсенал (Казанлък)
Верея (Стара Загора)13:0Чирпан (Чирпан)
ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - първа подгрупа
Урожай (Гърчиново)3:2Любляна (Люблен)
Спортист (Ковачевец)5:1Хан Кардам (Кардам)
Любляна (Люблен)2:2Спортист (Ковачевец)
Урожай (Гърчиново)2:1Хан Кардам (Кардам)
ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Орел (Разделци)2:2Светлина (Черковна)
Левски (Омуртаг)3:2Тузлушка слава (Антоново)
Светлина (Черковна)1:3Левски (Омуртаг)
Орел (Разделци)2:4Тузлушка слава (Антоново)
ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Свиленград 1921 (Свиленград)2:0Бенковски (Симеоновград)
Любимец (Любимец)1:6Арда (Кърджали)
Деца: Хасково - Областна група
Асти АБ (Хасково)3:0Евророма (Свиленград)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)0:3Харманли 04 (Харманли)
Свиленград (Свиленград)0:3Свиленград 1921 (Свиленград)
Любимец (Любимец)3:7Димитровград 1947 (Димитровград)
Хасково (Хасково)6:1Хасково 1957 (Хасково)
Държавно първенство - жени
Нефтохимик 1962 (Бургас)0:3*Болярки (Велико Търново)
Спортика (Благоевград)3:0*ЖФК Варна (Варна)
ЛП Супер спорт (София)3:0*ЖФК Бургас (Бургас)
Севлиево лейдис (Севлиево)0:3Екомет 90 (Пловдив)