Първа професионална лига |
Черно море (Варна) | 3:2 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ЦСКА (София) | 1:1 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Североизточна Трета лига |
Локомотив (Русе) | 1:0 | Калиакра (Каварна) |
Северозападна Трета лига |
Ком (Берковица) | 1:5 | Вихър (Славяново) |
Трявна (Трявна) | 4:2 | Ювентус (Малчика) |
Мизия 2005 (Кнежа) | 1:2 | Първа атомна (Козлодуй) |
Кариана (Ерден) | 11:3 | Янтра Габрово (Габрово) |
Севлиево (Севлиево) | 0:2 | Литекс (Ловеч) |
Левски 2007 (Левски) | 1:0 | Академик (Свищов) |
Партизан (Червен бряг) | 0:0 | Бдин 1923 (Видин) |
"А" ОГ Благоевград |
Миньор 2016 (Елешница) | 9:4 | Перун 1978 (Кресна) |
Авангард (Бачево) | 3:1 | Малеш 1940 (Микрево) |
Места (Хаджидимово) | 6:0 | Белица 2015 (Белица) |
Стрела 2003 (Вълкосел) | 3:0 | Планинец (Годлево) |
Левски 2008 (Крупник) | 4:3 | Ураган 1970 (Горно Драглище) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 |
Еделвайс Цветанов (Поленица) | 5:3 | Левуново 2014 (Левуново) |
Бистрица (Катунци) | 3:0 | Рилци 2006 (Рилци) |
Изтребител (Ново Делчево) | 1:0 | Спартак (Склаве) |
Локомотив (Дамяница) | 0:4 | Орел (Лебница) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" изток |
Плетена (Плетена) | 1:0 | Кочан (Кочан) |
Родопа (Рибново) | 1:4 | Дебрен (Дебрен) |
Спартак 2004 (Долно Дряново) | 0:9* | Единство 2005 (Дъбница) |
Канина (Гърмен) | 3:1 | Слащен 2007 (Слащен) |
"А" ОГ Бургас |
Странджанец (Царево) | 1:2 | Кошарица (Кошарица) |
Бяла река 1 (Зайчар) | 7:1 | Черноморец Бургас (Бургас) |
Равда (Равда) | 1:0 | Камено (Камено) |
Русокастро (Русокастро) | 3:0* | Вихър (Айтос) |
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) | 5:1 | Ропотамо (Приморско) |
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 0:3* | Устрем (Тънково) |
Черноморски спортист (Обзор) | 3:2 | Обзор (Обзор) |
Свети Влас (Свети Влас) | 1:2 | Равнец 2011 (Равнец) |
Черноморец (Несебър) | 9:4 | Барселона (Просеник) |
"Б" ОГ Бургас - западна подгрупа |
Манолич (Манолич) | 3:0* | Балкан 2009 (Добра поляна) |
Сокол 2008 (Ябълчево) | 2:0 | Кликач (Кликач) |
Балкан 1980 (Планиница) | 3:0 | Липа (Череша) |
Сунгурларска долина (Сунгурларе) | 0:5 | Нурсан (Люляково) |
"А" ОГ Варна - подгрупа А1 |
Белослав 1918 (Белослав) | 2:2 | Бозвелийско (Бозвелийско) |
Девня 2005 (Девня) | 0:3* | Черноморец 1946 (Чернево) |
"А" ОГ Варна - подгрупа А2 |
Искра (Генерал Киселово) | 5:2 | Спринт (Белоградец) |
Факел 1935 (Гроздьово) | 4:5 | Вихър 2016 (Вълчи дол) |
Овеч 2016 (Провадия) | 4:0 | Устрем (Караманите) |
"А" ОГ Велико Търново |
Янтра (Полски Тръмбеш) | 4:1 | Изгрев 93 (Царевец) |
Чумерна (Елена) | 1:2 | Лато (Алеково) |
Лозен 2006 (Сухиндол) | 0:3 | Ресен 2012 (Ресен) |
Ботев (Дебелец) | 1:1 | Левски 1986 (Стражица) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Стрела (Ореш) | 2:4 | Атлетик (Свищов) |
Вихър (Раданово) | 1:0 | Морава (Морава) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Рудановски 1922 (Константин) | 2:1 | Победа (Кесарево) |
"А" ОГ Видин |
Ботев Д (Димово) | 0:3 | Дреновец (Дреновец) |
"А" ОГ Враца |
Локомотив Мездра (Мездра) | 2:1 | Ботев (Рогозен) |
Скала (Зверино) | 0:3* | Миньор 2005 (Згориград) |
"Б" ОГ Враца |
Августа (Хърлец) | 2:5 | Ботев 2013 (Попица) |
Любимец (Търнава) | 0:4 | Ботев (Бърдарски геран) |
Ураган 33 (Софрониево) | 3:2 | Искра (Власатица) |
"А" ОГ Габрово |
Стрела 2006 (Шумата) | 2:10 | Юнак 2006 (Кормянско) |
Вихър 1962 (Ряховците) | 2:5 | Янтра 1919 (Габрово) |
Балкан (Плачковци) | 0:4 | Локомотив 1927 (Дряново) |
Ангел Кънчев (Трявна) | 1:0 | Академик (Габрово) |
Дан Колов (Сенник) | 9:2 | Планинец (Батошево) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
Вихър 2013 (Бранище) | 1:3 | Добруджански спортист (Стефан Караджа) |
Христо Ботев (Стожер) | 4:1 | Дружба (Люляково) |
Нефтяник 2010 (Шабла) | 2:1 | Рилци (кв.Рилци, Добрич) |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 2:2 | Албена 97 (Оброчище) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Спартак (Зърнево) | 1:1 | Левски 2012 (Карапелит) |
Добруджанец (Овчарово) | 9:0 | Стрела 2004 (Орляк) |
"А" МОГ Кърджали/Смолян |
Джебел 1928 (Джебел) | 4:2 | Перперикон (Перперек) |
Родопа Смолян (Смолян) | 11:1 | Левски 2005 (Крумовград) |
Родопи 1935 (Момчилград) | 0:3 | Искра (Черноочене) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" |
Осогово (Багренци) | 2:3 | Сините извори (Горна Гращица) |
Копие (Копиловци) | 5:1 | Левски (Коняво) |
Елешница (Ваксево) | 0:1 | Спортист (Слокощица) |
Струмска слава 1956 (Търновлаг) | 2:1 | Славия (Граница) |
Кюстендил (Кюстендил) | 4:1 | Струма (Нови чифлик) |
Руен (Богослов) | 1:3 | Ботев (Лозно) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" |
Левски (Кочериново) | 4:3 | Миньор 2014 (Бобов дол) |
Ива (Боровец) | 0:3* | Ботев 2009 (Джерман) |
Сокол 2015 (Самораново) | 2:1 | Мусала (Рила) |
Горица (Овчарци) | 3:1 | Рилец 1948 (Ресилово) |
Ботев (Бобошево) | 3:4 | Славия 2000 (Яхиново) |
"Б" ОГ Монтана |
Сантос (Долно Белотинци) | 3:0* | Селяк (Стубел) |
Порто (Портитовци) | 3:0* | Дунав Цибър (Долни Цибър) |
Дичо (Липен) | 1:1 | Динамо (Мадан) |
Спортист (Благово) | 1:2 | Ботев 1930 (Кобиляк) |
Брусарци (Брусарци) | 3:5 | Син стрел (Крапчене) |
Расово (Расово) | 4:0 | Пъстренец (Долно Белотинци) |
"А" ОГ Пазарджик |
Спартак (Калугерово) | 1:0 | Величково (Величково) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа |
Карабунар (Карабунар) | 0:7 | Гелеменово (Гелеменово) |
Шипка (Драгор) | 0:3 | Миньор (Елшица) |
Светкавица (Синитово) | 1:6 | Лесичово (Лесичово) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа |
Бенковски 2006 (Црънча) | 1:1 | Кале 09 (Нова махала) |
Тракия (Звъничево) | 0:3* | Родопи (Дебръщица) |
Коба (Радилово) | 4:1 | Милеви скали (Семчиново) |
Тракиец (Исперихово) | 7:1 | Атлетик (Мокрище) |
Лозен (Лозен) | 1:0 | Славия 1947 (Хаджиево) |
Чико Бунара (Бяга) | 3:0 | Спортист 2010 (Капитан Димитриево) |
"А" ОГ Перник - подгрупа А1 |
Верила (Дрен) | 1:7 | Металург 1957 (Перник) |
Черногорец 1946 (Ноевци) | 4:0 | Витоша 2013 (Долна Диканя) |
Дружба (Мещица) | 3:0 | Ерма (Трън) |
Спортист (Драгичево) | 4:1 | Студена (Студена) |
Чорни 1920 (Брезник) | 1:2 | Пирин (Земен) |
"А" ОГ Перник - подгрупа А2 |
Буря (Кошарево) | 2:0 | Легия (София) |
Бенковски (Копаница) | 0:0 | Енергетик (Перник) |
Вихър (Еловдол) | 4:4 | Китка (Витановци) |
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа |
Ботев (Вълчитрън) | 2:0 | Динамо (Изгрев) |
Победа (Градище) | 3:0* | Славия (Новачене) |
Осъм (Козар Белене) | 3:0 | Виная (Згалево) |
Ботев 2014 (Българене) | 3:0 | Войвода (Драгаш войвода) |
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа |
Вихър (Гулянци) | 2:1 | Свобода (Милковица) |
Дунавска чайка (Сомовит) | 4:0 | Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) |
Дунав (Гиген) | 1:3 | Искър (Ореховица) |
Левски (Горна Митрополия) | 4:3 | Спартак (Божурица) |
Бенковски (Опанец) | 2:1 | Ясен (Ясен) |
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа |
Кайлъка (Плевен) | 3:1 | Единство (Долни Дъбник) |
Дреновец (Горник) | 2:2 | Чавдар (Садовец) |
"А" ОГ Пловдив |
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 0:3* | Житница (Житница) |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 2:2 | Кричим (Кричим) |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:0 | Калояново (Калояново) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
Ботев (Рогош) | 1:4 | Марица (Ясно поле) |
Сокол (Буково) | 0:3 | Садово (Садово) |
Марица 2006 (Градина) | 1:1 | Ботев (кв.Дебър, Първомай) |
Поповица (Поповица) | 0:5 | Траките 2007 (Скутаре) |
Караджалово 2011 (Караджалово) | 4:1 | Труд (Труд) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Тракия (Царимир) | 1:0 | Чернозем (Черноземен) |
Урожай (Стрелци) | 3:0* | Сокол (Крислово) |
Тракиец 2001 (Калековец) | 3:2 | Старосел (Старосел) |
Средногорец (Брезово) | 2:0 | Раковски (Раковски) |
Войнягово (Войнягово) | 5:1 | Дъбене (Дъбене) |
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа |
Лидер (Ягодово) | 5:3 | Спортинг (Бенковски) |
Брестник 1948 (Пловдив) | 1:1 | Спартак (Ново село) |
Брестовица (Брестовица) | 3:0* | Бенковски (Куртово Конаре) |
Радиново 2006 (Радиново) | 0:6 | Марица (Цалапица) |
Марица II (Пловдив) | 3:0* | Олимпия (Оризари) |
Тракиец (Катуница) | 1:2 | Победа (Царацово) |
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 5:1 | Космос (Боянци) |
Спартак 2008 (Избеглии) | 2:1 | Тополово (Тополово) |
Шипка 2015 (Асеновград) | 4:0 | Електра 27 (Стоево) |
Спартак (Болярци) | 1:1 | Тракия 2008 (Нови извор) |
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) | 5:1 | Родопи 2012 (Червен) |
"А" ОГ Разград - западна подгрупа |
Ураган (Гецово) | 4:4 | Победа (Богданци) |
Вихър (Лозница) | 2:1 | Миньор (Сеново) |
Ясен (Ясеновец) | 0:2 | Светкавица (Чудомир) |
"А" ОГ Русе - източна подгрупа |
Сокол (Червена вода) | 1:0 | Дунав (Сливо поле) |
Дунарит (Николово) | 3:0* | Ботев (Ветово) |
Мартен (Мартен) | 3:1 | Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) |
Пристис (кв.Долапите, Русе) | 6:1 | Юделник (Юделник) |
"А" ОГ Русе - западна подгрупа |
Янтра (Ценово) | 2:1 | Атлетик (Тръстеник) |
Дунав (Батин) | 5:2 | Партизан (Босилковци) |
Ботев (Копривец) | 0:0 | Янтра (Долна Студена) |
Левски (Новград) | 3:0 | Левски (Караманово) |
Борово 2000 (Борово) | 0:3 | Две могили (Две могили) |
Бенковски (Бяла) | 3:1 | Младост (Екзарх Йосиф) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Червена звезда (Дулово) | 3:2 | Светкавица (Поройно) |
Релакс (Овен) | 1:1 | Победа 2009 (Вокил) |
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа |
Добруджа (Ситово) | 4:2 | Левски 96 (Главиница) |
Заря 2006 (Цар Самуил) | 1:3 | Добруджа (Искра) |
Белица (Белица) | 1:1 | Раковски 2005 (Калипетрово) |
"А" ОГ Сливен |
Тунджа 2009 (Мечкарево) | 2:1 | Самуил (Самуилово) |
Скобелево (Сливен) | 3:0 | Гранит (Сборище) |
Аполон (кв.Речица, Сливен) | 6:0 | Котел (Котел) |
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа |
Искър (Герман) | 0:2 | Кремиковци (кв.Кремиковци, София) |
Левски (Чепинци) | 0:1 | Локомотив БДЖ (София) |
Житен (Житен) | 2:2 | Вихър (кв.Требич, София) |
Въстаник (Войнеговци) | 0:5* | Надежда (Доброславци) |
Сокол (Негован) | 1:1 | Банкя 2009 (Банкя) |
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа |
Железница (Железница) | 3:0* | Конелиано 2005 (Герман) |
Академик 1947 (София) | 1:6 | Витоша II (Бистрица) |
Левски-Раковски (София) | 5:1 | Урвич (Панчарево) |
Урвич 1960 (Долни Пасарел) | 12:1 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
ЦСКА 1948 (София) | 4:1 | Гранит (Владая) |
"А" ОГ София - източна подгрупа |
Мирково (Мирково) | 3:1 | Бенковски (гр.Костенец) |
Рилец (Говедарци) | 6:0 | Звездец (Горна Малина) |
"А" ОГ София - западна подгрупа |
Драгоман (Драгоман) | 5:2 | Искра 2009 (Искрец) |
Петърч (Петърч) | 4:1 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
Своге (Своге) | 4:0 | Спортист 2006 (Драговищица) |
"А" ОГ Стара Загора |
Тунджа 2010 (Копринка) | 1:0 | Левски (Оризово) |
Мини "Марица-изток" (Раднево) | 3:0 | Локомотив (Тулово) |
Млада гвардия (Розово) | 3:2 | Мъглиж (Мъглиж) |
Тунджа 2006 (Ягода) | 1:2 | Единство (Гурково) |
"A" ОГ Търговище |
Агротрон М (Момино) | 5:1 | Камбурово (Камбурово) |
Тузлушка слава (Антоново) | отл. | Спортист (Ковачевец) |
Герлово 2016 (Обител) | 3:2 | Агроелит 1 (Макариополско) |
Буховци 2016 (Буховци) | 1:2 | Вихър 1931 (Дългач) |
"А" ОГ Хасково |
Сакарски спортист 04 (Тополовград) | 3:0* | Асти АБ (Хасково) |
Хасково (Хасково) | 1:2 | Герганин извор (Бисер) |
Възход (Радиево) | 0:3* | Хеброс 1921 (Харманли) |
Топлика (Минерални бани) | 3:0* | Тунджа (Срем) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа |
Зенит (Черноглавци) | 8:0 | Звезда (Студеница) |
Ясен 2007 (Ясенково) | 3:0 | Габър 2015 (Габрица) |
Мълния (Климент) | 6:1 | Космос 2013 (Браничево) |
Дъбрава (Осеновец) | 4:2 | Победа 2016 (Пристое) |
Вихър 1969 (Боян) | 4:3 | Борци (Борци) |
Никола Козлево (Никола Козлево) | 10:0 | Заря 1963 (Звегор) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 0:2 | Кочово (Кочово) |
"А" ОГ Ямбол |
Победа (Победа) | 3:0* | Гагарин (Крумово) |
Тракиец (Кукорево) | 1:1 | Бенковски (Зимница) |
"Б" ОГ Ямбол |
Червена звезда II (Каменец) | 3:2 | Партизан (Скалица) |
Ударник (Иречеково) | 3:2 | Бакаджик (Чарган) |
Кабиле (Кабиле) | 4:2 | Бояново 2012 (Бояново) |
Спортист (Роза) | 1:1 | Тунджа 2006 (Тенево) |
Елитна група (U-19) |
Черно море (Варна) | 4:0 | Сливен 2000 (Сливен) |
Славия 1913 (София) | 3:1 | Монтана 1921 (Монтана) |
Ботев (Враца) | 0:1 | Септември (София) |
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона |
Марица (Пловдив) | 0:4 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ЮМВ: Благоевград - Областна група |
Септември (Симитли) | 3:0 | Неврокоп (Гоце Делчев) |
Банско (Банско) | 0:7 | Пирин (Гоце Делчев) |
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група |
Поморие (Поморие) | 3:1 | Тунджа 1915 (Ямбол) |
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа |
Поморие (Поморие) | 0:2 | Ямбол 2004 (Ямбол) |
Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа |
Несебър (Несебър) | 6:1 | Ропотамо (Приморско) |
Бургас спорт (Бургас) | 0:1 | Карнобат (Карнобат) |
Вихър (Айтос) | 7:2 | Странджанец (Царево) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 0:3* | Звездичка (Бургас) |
Локомотив (Карнобат) | 11:0 | Черноморски спортист (Обзор) |
ЮМВ: Варна - Зонална група |
Варненчик (Варна) | 0:3* | Ботев (Нови пазар) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 8:0 | Атлетик (Провадия) |
Интер (Добрич) | 3:0* | Спартак 1918 (Варна) |
Хитрино (Хитрино) | 7:0 | Септември 98 (Тервел) |
Дунав 2010 (Русе) | 1:0 | Доростол 2013 (Силистра) |
Спартак 1918 II (Варна) | 0:5 | Черно море (Варна) |
ЮМВ: Варна - Междуобластна група |
Спартак 1918 II (Варна) | 0:3* | Велики Преслав (Велики Преслав) |
Черноморец (Балчик) | 0:6 | Провадия (Провадия) |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 3:0* | ФК Спартак (Варна) |
Деца: Варна - Зонална група |
Варненчик (Варна) | 0:3* | Ботев (Нови пазар) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 8:1 | Атлетик (Провадия) |
Интер (Добрич) | 3:0* | Спартак 1918 (Варна) |
Хитрино (Хитрино) | 2:4 | Септември 98 (Тервел) |
Дунав 2010 (Русе) | 0:2 | Доростол 2013 (Силистра) |
Спартак 1918 II (Варна) | 0:4 | Черно море (Варна) |
Деца: Варна - Междуобластна група |
Одесос (Варна) | 3:0* | Провадия (Провадия) |
ЮМВ: Видин - Областна група |
Бдин 1923 (Видин) | 11:2 | Рациария (Арчар) |
Тимок (Брегово) | 0:5 | Пегас спорт (Видин) |
Кула 04 (Кула) | 4:3 | Ружинци (Ружинци) |
ЮСВ: Пазарджик - Областна група |
Брацигово (Брацигово) | 1:3 | Локомотив 2011 (Септември) |
Свобода 2011 (Пещера) | 1:9 | Чико Бунара (Бяга) |
Деца: Пазарджик - Областна група |
Свобода 2011 (Пещера) | 0:5 | Оборище (Панагюрище) |
Чепинец (Велинград) | 2:3 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Деца: Перник - Междуобластна група |
Миньор 2013 (Перник) | 0:3* | Германея (Сапарева баня) |
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) | 5:0 | Студена (Студена) |
Металург 1957 (Перник) | 1:6 | Марек 1915 (Дупница) |
Велбъжд (Кюстендил) | 9:1 | Аякс (Дивотино) |
ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11) |
Мизия 2005 (Кнежа) | 1:4 | Чавдар (Троян) |
Гунди (Плевен) | 0:3 | Спартак 1919 (Плевен) |
Левски 2007 (Левски) | 5:3 | Спартак (Плевен) |
ЮСВ: Пловдив - Зонална група |
Евроколеж (Пловдив) | отл. | Асеновец 2005 (Асеновград) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа |
Марица (Пловдив) | 2:0 | Борислав 2009 (Първомай) |
Деца: Пловдив - Областна група |
Брестовица (Брестовица) | 5:1 | Бенковски (Куртово Конаре) |
Раковски 2011 (Раковски) | 1:1 | Брестник 1948 (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - първа подгрупа |
Марица (Пловдив) | 5:2 | Ботев 2002 (Пловдив) |
Спартак-С 94 (Пловдив) | 4:0 | Тракия 2004 (Пловдив) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 2:1 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Ботев (Пловдив) | 7:0 | Локомотив 1926 II (Пловдив) |
Орлета (Пазарджик) | 1:2 | Родопа Смолян (Смолян) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа |
Тополово (Тополово) | 0:1 | Левски (Карлово) |
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 1:7 | Борислав 2009 (Първомай) |
Труд (Труд) | 0:5 | Брестник 1948 (Пловдив) |
Сокол (Марково) | 6:1 | Атлетик (Куклен) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Червена звезда (Дулово) | 2:1 | Светкавица (Поройно) |
Релакс (Овен) | 1:1 | Победа 2009 (Вокил) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа |
Добруджа (Ситово) | 0:1 | Левски 96 (Главиница) |
Заря 2006 (Цар Самуил) | 1:1 | Добруджа (Искра) |
Белица (Белица) | 5:0 | Раковски 2005 (Калипетрово) |
Деца: Смолян - Областна група |
Мадан (Мадан) | 3:1 | Златоград (Златоград) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група |
ДИТ Спорт (София) | 4:2 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 4:2 | БМ Спорт (София) |
Витоша (Бистрица) | 3:0* | Велбъжд (Кюстендил) |
Локомотив 1929 (София) | 4:2 | Чавдар (Етрополе) |
Банско (Банско) | 0:8 | Ботев 57 СОУ (София) |
Септември (Симитли) | 2:2 | Оборище (Панагюрище) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група |
Локомотив 1929 (София) | 2:1 | Пирин 2001 (Благоевград) |
Левски-Раковски (София) | 3:1 | Миньор (Перник) |
Витоша (Бистрица) | 1:3 | Царско село 2015 (София) |
Пирин (Благоевград) | 0:4 | Левски (София) |
ДИТ Спорт (София) | 2:1 | Вихрен 1925 (Сандански) |
Чавдар (Етрополе) | 3:1 | Ботев 57 СОУ (София) |
ЕСФА (София) | 2:1 | Септември (София) |
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група |
Левски-Раковски (София) | 5:2 | Гранит (Владая) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа |
Славия 1913 (София) | 1:4 | ЦСКА (София) |
Левски (София) | 6:0 | Локомотив 1929 (София) |
Левски-Раковски (София) | 1:2 | Спортист 13 (София) |
Чавдар (Етрополе) | 0:4 | Септември (София) |
ДИТ Спорт (София) | 2:0 | Национал (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа |
Конелиано 2005 (Герман) | 8:1 | Обеля (кв.Обеля, София) |
Витоша (Бистрица) | 6:0 | Левски (Чепинци) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 0:10 | БМ Спорт (София) |
Победа 2013 (София) | 4:3 | Ботев 57 СОУ (София) |
Царско село 2015 (София) | 1:1 | ЕСФА (София) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
Надежда (Доброславци) | 0:1 | Интернационал (София) |
Велбъжд (Кюстендил) | 6:2 | Локомотив 1929 (София) |
Миньор 2014 (Бобов дол) | 4:5 | Средногорец 2016 (Златица) |
Царско село 2015 (София) | 6:1 | Олимпия ФК (София) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 6:0 | Марек 1915 (Дупница) |
БМ Спорт (София) | 0:5 | Елит София (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Младост 2015 (София) | 3:2 | Витоша (Бистрица) |
Ферион (София) | 1:3 | Ком 98 (Годеч) |
Велбъжд (Кюстендил) | 5:2 | Спортист 13 (София) |
РД Спорт (София) | 5:0 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
Урвич 1960 (Долни Пасарел) | 1:0 | Победа 2013 (София) |
Елит София (София) | 0:4 | Лъвчетата (София) |
Щурче (София) | 2:7 | Марек 1915 (Дупница) |
Олимпия ФК (София) | 1:2 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Спортист 13 (София) | 0:4 | Елит София (София) |
РД Спорт (София) | 8:3 | Металург 1957 (Перник) |
Сердика (София) | 0:4 | Велбъжд (Кюстендил) |
Средногорец 2016 (Златица) | 2:5 | Академик 1947 (София) |
Ферион (София) | 1:2 | Септември (София) |
Талант (София) | 2:7 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
Спартак 2015 (София) | 2:0 | Надежда (Доброславци) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Септември (София) | 6:1 | София спорт (София) |
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) | 1:6 | ДАФ (София) |
Шампиони (София) | 2:3 | Щурче (София) |
Сердика (София) | 4:1 | Младост 2015 (София) |
Витоша 13 (София) | 4:1 | Урвич (Панчарево) |
Локомотив 1929 (София) | 8:0 | Победа 2013 (София) |
ЮМВ: София - Междуобластна група |
Ботев 1937 (Ихтиман) | 3:1 | Ком 98 (Годеч) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:2 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Деца: София - Областна група - първа подгрупа |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:5 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Деца: София - Областна група - втора подгрупа |
ФК Рилски спортист (Самоков) | 5:1 | Бенковски (гр.Костенец) |
Сливнишки герой (Сливница) | 4:1 | Спортист 2009 (Своге) |
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група |
Загорец (Нова Загора) | 1:1 | Чирпан (Чирпан) |
Верея (Стара Загора) | 3:0 | Миньор (Раднево) |
Берое (Стара Загора) | 7:0 | Тунджа 2006 (Ягода) |
Сливен 2000 (Сливен) | 4:1 | Розова долина (Казанлък) |
Ботев (Гълъбово) | 3:2 | Арсенал (Казанлък) |
Деца: Ямбол - Областна група |
Бенковски (Зимница) | 12:0 | Балкан (Лозенец) |
Елхово (Елхово) | 1:0 | Тунджа 2006 (Тенево) |
Стралджа (Стралджа) | 3:3 | Тракиец (Кукорево) |
Държавно първенство - жени |
Пълдин (Пловдив) | 0:3 | ЖФК Берое (Стара Загора) |