Първа професионална лига |
Верея (Стара Загора) | 2:2 | Ботев (Пловдив) |
ЦСКА (София) | 2:2 | Левски (София) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 7:0 | Берое (Стара Загора) |
Втора професионална лига |
Черноморец (Балчик) | 4:0 | Струмска слава 1927 (Радомир) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:1 | Несебър (Несебър) |
Североизточна Трета лига |
Светкавица Търговище (Търговище) | 5:1 | Ботев (Нови пазар) |
Хитрино (Хитрино) | 0:3 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Локомотив (Русе) | 6:0 | Бенковски (Бяла, обл.Русе) |
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) | 3:1 | Кубрат 2016 (Кубрат) |
Септември 98 (Тервел) | 1:0 | Спартак 1918 (Варна) |
Югоизточна Трета лига |
Верея II (Стара Загора) | 3:0* | Тунджа 2006 (Ягода) |
Свиленград 1921 (Свиленград) | 3:1 | Левски (Карлово) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:0 | Миньор (Раднево) |
Борислав 2009 (Първомай) | 3:2 | Загорец (Нова Загора) |
Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:3 | Сокол (Марково) |
Раковски 2011 (Раковски) | 3:4 | Атлетик (Куклен) |
Карнобат (Карнобат) | 0:1 | Розова долина (Казанлък) |
Арда (Кърджали) | 6:0 | Гигант (Съединение) |
Евроколеж (Пловдив) | 2:2 | Димитровград 1947 (Димитровград) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 |
Светкавица (Митино) | 3:3 | Беласица 08 (Беласица) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" |
Плетена (Плетена) | 3:0 | Буйна Места ММ (Мосомище) |
Юнак 2015 (Баня) | 4:3 | Корница (Корница) |
Барселона (Борово) | 1:1 | Пирин (Брезница) |
Родопа (Рибново) | 3:1 | Слащен 2007 (Слащен) |
Единство 2005 (Дъбница) | 0:1 | Дебрен (Дебрен) |
"А" ОГ Пловдив |
Дълго поле (Дълго поле) | 2:0 | Житница (Житница) |
Металик 1938 (Сопот) | 1:1 | Вихър (Белозем) |
Момино (Момино село) | 3:1 | Вихър (Войводиново) |
Марица 2003 (Маноле) | 3:0 | Кричим (Кричим) |
Вихър (Войсил) | 0:2 | Вихър (Строево) |
Спортист 1948 (Голям чардак) | 0:3 | Тракия 06 (Стамболийски) |
Купа на Аматьорската футболна лига |
Кариана (Ерден) | 1:0 | ЦСКА 1948 (София) |
Елитна група (U-19) |
Марек 1915 (Дупница) | 1:5 | Септември (София) |
Левски (София) | 3:0 | Берое (Стара Загора) |
Черно море (Варна) | 2:2 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Елитна група (U-15) - Югозападна зона |
ЦСКА (София) | 10:0 | Левски Раковски (София) |
Спортист 2009 (Своге) | 1:2 | Славия 1913 (София) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:12 | Левски (София) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:6 | Септември (София) |
Чавдар (Етрополе) | 1:1 | Миньор (Перник) |
ДИТ Спорт (София) | 6:0 | Витоша (Бистрица) |
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона |
Левски (Карлово) | 2:0 | Брестник 1948 (Пловдив) |
ЮСВ: Бургас - Междуобластна група |
Свети Никола (Бургас) | 3:0 | Поморие (Поморие) |
Несебър (Несебър) | 3:0 | Ямбол 1915 (Ямбол) |
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа |
Черноморец 1919 (Бургас) | 2:1 | Бургас спорт (Бургас) |
ЮСВ: Варна - Зонална група |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 3:4 | Хитрино (Хитрино) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 4:0 | Светкавица Търговище (Търговище) |
Волов (Шумен) | 4:3 | Черноморец (Балчик) |
ЮСВ: Велико Търново - Зонална група |
Янтра 1919 (Габрово) | 5:2 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 4:3 | Изгрев 93 (Царевец) |
Първа атомна (Козлодуй) | 3:5 | Янтра (Полски Тръмбеш) |
Чардафон 1919 (Габрово) | 1:2 | Бдин 1923 (Видин) |
Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав" |
Славия (Ново село) | 0:12 | Бдин 1923 (Видин) |
Пегас спорт (Видин) | 1:5 | Бдин 1923 (Видин) |
Славия (Ново село) | 0:4 | Ботев (Грамада) |
Деца: Перник - Междуобластна група |
Миньор 2014 (Бобов дол) | 0:4 | Марек 1915 (Дупница) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група |
Родопа Смолян (Смолян) | 7:0 | Орлета (Пазарджик) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) |
Брестник 1948 (Пловдив) | 2:1 | Левски (Паталеница) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група |
Миньор (Перник) | 1:0 | Вихрен 1925 (Сандански) |
Септември (Симитли) | 0:3 | Левски Раковски (София) |
ДИТ Спорт (София) | 1:4 | Локомотив 1929 (София) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група |
Миньор (Перник) | 0:0 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група |
Ботев 57 СОУ (София) | 17:0 | Олимпиец (София) |
Деца: София - Областна група |
Миньор (Перник) | 7:0 | Ботев 1937 (Ихтиман) |
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11) |
Арсенал (Казанлък) | 0:6 | Верея (Стара Загора) |
Международни приятелски срещи за юноши (до 16 г.) 2018 |
Ирландия (юн.мл."Б") | 2:0 | България (юн.мл."Б") |