Първа професионална лига
Верея (Стара Загора)2:2Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София)2:2Левски (София)
Лудогорец 1945 (Разград)7:0Берое (Стара Загора)
Втора професионална лига
Черноморец (Балчик)4:0Струмска слава 1927 (Радомир)
Нефтохимик 1962 (Бургас)0:1Несебър (Несебър)
Североизточна Трета лига
Светкавица Търговище (Търговище)5:1Ботев (Нови пазар)
Хитрино (Хитрино)0:3Добруджа 1919 (Добрич)
Локомотив (Русе)6:0Бенковски (Бяла, обл.Русе)
Калиакра (Каварна)3:1Кубрат 2016 (Кубрат)
Септември 98 (Тервел)1:0Спартак 1918 (Варна)
Югоизточна Трета лига
Верея II (Стара Загора)3:0*Тунджа 2006 (Ягода)
Свиленград 1921 (Свиленград)3:1Левски (Карлово)
Асеновец 2005 (Асеновград)1:0Миньор (Раднево)
Борислав 2009 (Първомай)3:2Загорец (Нова Загора)
Ямбол 1915 (Ямбол)0:3Сокол (Марково)
Раковски 2011 (Раковски)3:4Атлетик (Куклен)
Карнобат (Карнобат)0:1Розова долина (Казанлък)
Арда (Кърджали)6:0Гигант (Съединение)
Евроколеж (Пловдив)2:2Димитровград 1947 (Димитровград)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Светкавица (Митино)3:3Беласица 08 (Беласица)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места"
Плетена (Плетена)3:0Буйна Места ММ (Мосомище)
Юнак 2015 (Баня)4:3Корница (Корница)
Барселона (Борово)1:1Пирин (Брезница)
Родопа (Рибново)3:1Слащен 2007 (Слащен)
Единство 2005 (Дъбница)0:1Дебрен (Дебрен)
"А" ОФГ Пловдив
Дълго поле (Дълго поле)2:0Житница (Житница)
Металик 1938 (Сопот)1:1Вихър (Белозем)
Момино (Момино село)3:1Вихър (Войводиново)
Марица 2003 (Маноле)3:0Кричим (Кричим)
Вихър (Войсил)0:2Вихър (Строево)
Спортист 1948 (Голям чардак)0:3Тракия 06 (Стамболийски)
Купа на Аматьорската футболна лига
Кариана (Ерден)1:0ЦСКА 1948 (София)
Елитна група (U-19)
Марек 1915 (Дупница)1:5Септември (София)
Левски (София)3:0Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна)2:2Лудогорец 1945 (Разград)
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
ЦСКА (София)10:0Левски Раковски (София)
Спортист 2009 (Своге)1:2Славия 1913 (София)
Струмска слава 1927 (Радомир)0:12Левски (София)
Хебър 1918 (Пазарджик)2:6Септември (София)
Чавдар (Етрополе)1:1Миньор (Перник)
ДИТ Спорт (София)6:0Витоша (Бистрица)
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Левски (Карлово)2:0Брестник 1948 (Пловдив)
ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Свети Никола (Бургас)3:0Поморие (Поморие)
Несебър (Несебър)3:0Ямбол 1915 (Ямбол)
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Черноморец 1919 (Бургас)2:1Бургас спорт (Бургас)
ЮСВ: Варна - Зонална група
Велики Преслав (Велики Преслав)3:4Хитрино (Хитрино)
Добруджа 1919 (Добрич)4:0Светкавица Търговище (Търговище)
Волов (Шумен)4:3Черноморец (Балчик)
ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Янтра 1919 (Габрово)5:2Локомотив (Горна Оряховица)
Етър ВТ (Велико Търново)4:3Изгрев 93 (Царевец)
Първа атомна (Козлодуй)3:5Янтра (Полски Тръмбеш)
Чардафон 1919 (Габрово)1:2Бдин 1923 (Видин)
Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав"
Славия (Ново село)0:12Бдин 1923 (Видин)
Пегас спорт (Видин)1:5Бдин 1923 (Видин)
Славия (Ново село)0:4Ботев (Грамада)
Деца: Перник - Междуобластна група
Миньор 2014 (Бобов дол)0:4Марек 1915 (Дупница)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Родопа Смолян (Смолян)7:0Орлета (Пазарджик)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Брестник 1948 (Пловдив)2:1Левски (Паталеница)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Миньор (Перник)1:0Вихрен 1925 (Сандански)
Септември (Симитли)0:3Левски Раковски (София)
ДИТ Спорт (София)1:4Локомотив 1929 (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Миньор (Перник)0:0Хебър 1918 (Пазарджик)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Ботев 57 СОУ (София)17:0Олимпиец (София)
Деца: София - Областна група
Миньор (Перник)7:0Ботев 1937 (Ихтиман)
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Арсенал (Казанлък)0:6Верея (Стара Загора)
Международни приятелски срещи за юноши (до 16 г.) 2018
Ирландия (юн.мл."Б")2:0България (юн.мл."Б")