Първа професионална лига
Черно море (Варна)2:1Локомотив 1926 (Пловдив)
Североизточна Трета лига
Добруджа 1919 (Добрич)9:0Ботев (Нови пазар)
Суворово 1 (Суворово)3:0Светкавица Търговище (Търговище)
Хитрино (Хитрино)2:2Септември 98 (Тервел)
Локомотив (Русе)2:1Калиакра (Каварна)
Северозападна Трета лига
Партизан (Червен бряг)0:4Кариана (Ерден)
"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
Стрела 2004 (Орляк)1:5Спартак (Зърнево)
"Б" ОФГ Монтана
Локомотив (Долно Церовене)5:2Динамо (Мадан)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Ботев (Друган)1:5Витоша 2013 (Долна Диканя)
Бенковски (Копаница)0:3Спортист (Драгичево)
Китка (Витановци)0:3Чорни 1920 (Брезник)
Енергетик (Перник)5:4Легия (София)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
Черногорец 1946 (Ноевци)3:0Пирин (Земен)
Левски (Егълница)1:2Студена (Студена)
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)3:0Верила (Дрен)
"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
Академик (Веселец)3:0Левски (Подайва)
Вихър (Завет)0:3Светкавица (Медовене)
Стрела (Тодорово)1:3Златен лист (Точилари)
Барса 2011 (Сушево)3:0Адаспорт (Острово)
Бенковски 2016 (Исперих)3:0Скрита сила (Мъдрево)
Стара сила (Старо селище)3:0Челси (Брестовене)
"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Кремиковци (кв.Ботунец, София)1:3Житен (Житен)
Мрамор (Мрамор)2:0Въстаник 26 (Войнеговци)
"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
Победа 2016 (Пристое)1:3Мълния (Климент)
Зенит (Черноглавци)4:1Вихър 1969 (Боян)
Никола Козлево (Никола Козлево)3:0*Габър 2015 (Габрица)
Ясен 2007 (Ясенково)5:0Борци (Борци)
Звезда (Студеница)0:2Лудогорец 2017 (Каолиново)
Дъбрава (Осеновец)3:0*Капитана (Капитан Петко)
"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Устрем (Трем)1:1Балкан 1965 (Градище)
"Б" ОФГ Ямбол
Бакаджик (Чарган)4:2Априлец 2017 (Бояджик)
Приятелски срещи: Зима-пролет
Берое (Стара Загора)5:1Розова долина (Казанлък)
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
ЦСКА (София)4:0Хебър 1918 (Пазарджик)
ЮМВ: Благоевград - Областна група
Неврокоп (Гоце Делчев)3:4Пирин (Гоце Делчев)
Малеш 1940 (Микрево)1:1Места (Хаджидимово)
Деца: Варна - Междуобластна група
Суворово 1 (Суворово)3:1Камчиец 2015 (Старо Оряхово)
ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Шампиони 2014 (Варна)3:1Аксаково 1948 (Аксаково)
ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Локомотив (Горна Оряховица)10:1Янтра (Полски Тръмбеш)
Спартак (Плевен)3:0Бдин 1923 (Видин)
Янтра 1919 (Габрово)5:0Чардафон 1919 (Габрово)
Етър ВТ (Велико Търново)6:0Първа атомна (Козлодуй)
Деца: Перник - Междуобластна група
Марек 1915 (Дупница)4:2Аякс (Дивотино)
Деца: Плевен - Междуобластна група - западна подгрупа
Ботев (Луковит)0:2Партизан (Червен бряг)
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Хасково (Хасково)4:1Ботев 2002 (Пловдив)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Ботев (Пловдив)13:0Левски (Карлово)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Марица 1921 (Пловдив)1:0Родопа Смолян (Смолян)
Ботев (Пловдив)7:0Левски (Карлово)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Брестник 1948 (Пловдив)4:3Асти АБ (Хасково)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Спортист 13 (София)1:2Септември (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Национал (София)2:1Чавдар (Етрополе)
ДИТ Спорт (София)0:0ЦСКА (София)
Н спорт (София)3:1Царско село 2015 (София)
ЮМВ: София - Междуобластна група
Струмска слава 1927 (Радомир)3:10Металург 1957 (Перник)
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Берое (Стара Загора)4:1Верея (Стара Загора)
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Берое (Стара Загора)15:0Загорец (Нова Загора)
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Хасково (Хасково)8:0Арсенал (Казанлък)
Респект (Хасково)10:1Миньор (Раднево)