Първа професионална лига
Локомотив 1926 (Пловдив)2:2
(прод.)
Черно море (Варна)
Втора професионална лига
Струмска слава 1927 (Радомир)3:1Оборище (Панагюрище)
Ботев (Враца)2:1Монтана 1921 (Монтана)
Лудогорец 1945 II (Разград)0:2Марица 1921 (Пловдив)
Ботев (Гълъбово)2:3Локомотив 1929 (София)
Созопол (Созопол)3:1Нефтохимик 1962 (Бургас)
Царско село 2015 (София)2:1Черноморец (Балчик)
Локомотив (Горна Оряховица)3:0Несебър (Несебър)
Литекс (Ловеч)0:2Поморие (Поморие)
Североизточна Трета лига
Септември 98 (Тервел)2:1Локомотив (Русе)
Светкавица Търговище (Търговище)3:1Хитрино (Хитрино)
Ботев (Нови пазар)0:4Суворово 1 (Суворово)
Спартак 1918 (Варна)0:1Добруджа 1919 (Добрич)
Югозападна Трета лига
Ботев 1937 (Ихтиман)0:0Банско (Банско)
Сливнишки герой (Сливница)4:0Балкан 1929 (Ботевград)
Марек 1915 (Дупница)1:3Хебър 1918 (Пазарджик)
Пирин (Гоце Делчев)1:1Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист 2011 (Самоков)3:1Пирин 1941 (Разлог)
ЦСКА 1948 (София)7:1Германея (Сапарева баня)
Свобода 2011 (Пещера)3:3ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Беласица (Петрич)2:1Вихрен 1925 (Сандански)
Септември (Симитли)1:4Миньор (Перник)
Югоизточна Трета лига
Верея II (Стара Загора)0:4Загорец (Нова Загора)
Миньор (Раднево)2:0Сокол (Марково)
Свиленград 1921 (Свиленград)3:1Гигант (Съединение)
Асеновец 2005 (Асеновград)5:1Димитровград 1947 (Димитровград)
Борислав 2009 (Първомай)4:2Евроколеж (Пловдив)
Раковски 2011 (Раковски)2:1Карнобат (Карнобат)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Калабак (Самуилово)5:0Ураган (Михнево)
Подгорец (Коларово)3:0*Мадара 2017 (Петрич)
Граничар (Кулата)0:3Стрела (Петрич)
Беласица 08 (Беласица)2:2Струма (Марикостиново)
Огражден 1955 (Първомай)3:0*Огражденец Стар КРС (Кърналово)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места"
Плетена (Плетена)3:0Канина (Гърмен)
Слащен 2007 (Слащен)3:1Дебрен (Дебрен)
Пирин (Брезница)2:0Единство 2005 (Дъбница)
Корница (Корница)10:2Кочан (Кочан)
Садово (Садово)3:2Родопа (Рибново)
Буйна Места ММ (Мосомище)4:2Барселона (Борово)
"А" ОФГ Бургас
Вихър (Айтос)2:1Странджа Агрокорн 2014 (Средец)
"А" ОФГ Варна
Ботев (Брестак)5:3Аксаково 1948 (Аксаково)
Провадия (Провадия)0:3Тополи 2010 (Тополи)
"А" ОФГ Велико Търново
Лозен 2006 (Сухиндол)3:0Чумерна (Елена)
Ресен 2012 (Ресен)0:2Левски (Лясковец)
"Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа
Удар (Бяла черква)5:2Атлетик (Свищов)
Морава (Морава)4:0Устрем (Масларево)
Спортист (Върбовка)2:2Бенковски (Българско Сливово)
Стрела (Ореш)1:5Недан (Недан)
"Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа
Вихър (Добри дял)0:6Първомайци (Първомайци)
Владислав (Джулюница)0:2Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Победа (Кесарево)0:2Росица (Поликраище)
Ботев (Дебелец)2:1Янтра (Драганово)
Спортист (Козаревец)5:0Рудановски 1922 (Константин)
"А" ОФГ Видин
Ботев Д (Димово)0:0Балкан (Белоградчик)
Тимок (Брегово)4:1Рациария (Арчар)
Партизани (Макреш)6:0*Венец (гара Орешец)
"А" ОФГ Враца
Монолит (Манастирище)2:3Искър 1923 (Роман)
"Б" ОФГ Враца
Строител (Кунино)4:2Ботев 2013 (Попица)
"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Интер (Добрич)0:2Лозенец 2015 (Лозенец)
Христо Ботев (Стожер)4:1Рилци (кв.Рилци, Добрич)
Дружба (Люляково)0:1Спортист 2011 (Генерал Тошево)
"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
Заря 2006 (Крушари)6:1Искра 41 (Бенковски)
Спартак (Зърнево)3:3Вихър (Жегларци)
"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ива (Боровец)0:3*Динамо 2017 (Дупница)
"А" ОФГ Ловеч
Спортист Озрен (Голям извор)5:3Изгрев (Ябланица)
Вежен (Тетевен)2:3Чавдар (Троян)
Пещера (Галата)5:0Балкан (Български извор)
"А" ОФГ Монтана
Пъстрина 2012 (Монтана)5:1Шурданица (Георги Дамяново)
Бойчиновци (Бойчиновци)2:1Вихър 23 (Николово)
Вършец 2012 (Вършец)1:0Миньор Кипровец (Чипровци)
Вихър (Бързия)0:3Ком (Берковица)
Расово (Расово)3:1Озировец (Долно Озирово)
"Б" ОФГ Монтана
Хайдут 2014 (Ерден)0:5Липен (Липен)
"А" ОФГ Пазарджик
Зенит (Ветрен дол)0:3*Балкан (Варвара)
Брацигово (Брацигово)3:4Братаница (Братаница)
Тракиец 2005 (Главиница)4:4Спартак (Калугерово)
Чико Бунара (Бяга)10:0Локомотив 2011 (Септември)
Величково (Величково)3:1Чепинец (Велинград)
Левски (Паталеница)5:2Сарая (Сарая)
Родопи 1921 (Козарско)2:2Тракия (Пазарджик)
Вихър (Ветрен)3:2Оборище II (Панагюрище)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Ерма (Трън)1:0Легия (София)
Ботев (Друган)5:1Бенковски (Копаница)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
Дружба (Мещица)6:0Левски (Егълница)
"А" ОФГ Плевен
Единство (Долни Дъбник)4:3Устрем (Крета)
Левски (Брест)0:1Обнова (Обнова)
Гигант (Белене)3:0*Ситомир (Никопол)
Ювентус (Малчика)3:0*Ботев (Трънчовица)
"Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа
Славия (Новачене)0:6*Космос (Гривица)
"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Свобода (Милковица)3:4Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)
Спартак (Божурица)0:3*Ясен (Ясен)
Дунавска чайка (Сомовит)1:0Ботев (Ленково)
Бенковски (Опанец)3:7Вихър (Гулянци)
"А" ОФГ Пловдив
Житница (Житница)3:0Металик 1938 (Сопот)
Момино (Момино село)1:2Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)
Марица 2003 (Маноле)0:2Дълго поле (Дълго поле)
Спортист 1948 (Голям чардак)0:3*Вихър (Белозем)
Калояново (Калояново)0:3*Кричим (Кричим)
Тракия 06 (Стамболийски)0:2Вихър (Строево)
"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Марица (Милево)3:0*Спартак (Болярци)
"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Пъдарско)3:0*Урожай (Стрелци)
"Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа
Шипка 2015 (Асеновград)3:0*Космос (Боянци)
"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
Скрита сила (Мъдрево)0:3*Левски (Подайва)
Адаспорт (Острово)0:3*Челси (Брестовене)
Златен лист (Точилари)0:3Стара сила (Старо селище)
Светкавица (Медовене)3:0*Бенковски 2016 (Исперих)
Академик (Веселец)3:0Барса 2011 (Сушево)
Вихър (Завет)0:3*Стрела (Тодорово)
"А" ОФГ Русе - източна подгрупа
Сокол (Червена вода)6:2Пристис (кв.Долапите, Русе)
"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Победа 2009 (Вокил)4:0Лудогорец 2011 (Паисиево)
Йълдъръм (Яребица)10:0Галактика (Черник)
Вихър (Любен)1:1Вихър (Боил)
Светкавица (Поройно)3:1Чернолик (Чернолик)
Червена звезда (Дулово)0:0Правда 1944 (Правда)
"А" ОФГ Сливен
Стандарт (Шивачево)3:0*Гранит (Сборище)
Самуил (Самуилово)0:2Балкан (Твърдица)
"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Локомотив БДЖ (София)5:1Житен (Житен)
"А" ОФГ София - източна подгрупа
Звездец (Горна Малина)1:6Бенковски (гр.Костенец)
Правец (Правец)0:2Ракитин (Трудовец)
Мирково (Мирково)0:3*Рилец (Говедарци)
"А" ОФГ Стара Загора
Елтемир (Крън)9:1Левски (Сърнево)
Минерал (Овощник)2:0Габровница 04 (Горно Сахране)
Чирпан (Чирпан)3:0Бузлуджа (Енина)
"A" ОФГ Търговище
Тузлушка слава (Антоново)5:0Сокол (Трескавец)
"А" ОФГ Хасково
Тунджа (Срем)2:0Топлика (Минерални бани)
Асти АБ (Хасково)1:3Хеброс 1921 (Харманли)
"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
Дъбрава (Осеновец)5:0Победа 2016 (Пристое)
Капитана (Капитан Петко)4:2Звезда (Студеница)
Лудогорец 2017 (Каолиново)1:3Ясен 2007 (Ясенково)
Борци (Борци)1:5Никола Козлево (Никола Козлево)
Габър 2015 (Габрица)0:5Зенит (Черноглавци)
Лудогорец 1948 (Хърсово)1:3Мълния (Климент)
"Б" ОФГ Ямбол
Индже (Победа)0:1Изгрев (Меден кладенец)
Бакаджик (Чарган)2:8Бояново 2012 (Бояново)
Елитна група (U-19)
Локомотив 1926 (Пловдив)3:0Черноморец 1919 (Бургас)
Берое (Стара Загора)1:2Пирин (Благоевград)
Дунав 2010 (Русе)3:0Монтана 1921 (Монтана)
Славия 1913 (София)2:4Левски (София)
Черно море (Варна)1:1Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София)3:0Нефтохимик 1962 (Бургас)
Септември (София)9:1Ботев (Враца)
Елитна група (U-17)
Етър ВТ (Велико Търново)2:7Ботев (Пловдив)
Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Спартак 1918 (Варна)3:0*Черноморец (Балчик)
Добруджа 1919 (Добрич)0:2Черно море (Варна)
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Пирин (Благоевград)13:0Струмска слава 1927 (Радомир)
ДИТ Спорт (София)2:2Спортист 2009 (Своге)
Национал (София)0:0Царско село 2015 (София)
Локомотив 1929 (София)1:1Славия 1913 (София)
Велбъжд (Кюстендил)0:3*Септември (София)
Левски Раковски (София)0:3Миньор (Перник)
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Асеновец 2005 (Асеновград)0:5Ботев (Пловдив)
Верея (Стара Загора)0:1Берое (Стара Загора)
Левски (Карлово)0:0Сините камъни 2013 (Сливен)
Локомотив 1926 (Пловдив)4:0Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец 1919 (Бургас)2:0Брестник 1948 (Пловдив)
Деца: Благоевград - Областна група
Места (Хаджидимово)2:1Септември (Симитли)
Банско (Банско)2:5Пирин 1941 (Разлог)
Перун 1978 (Кресна)2:3Пирин (Гоце Делчев)
Беласица (Петрич)2:1Неврокоп (Гоце Делчев)
Вихрен 1925 (Сандански)2:1Пирин (Благоевград)
Мечетата (Петрич)4:1Пирин 2001 (Благоевград)
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Созопол (Созопол)3:3Несебър (Несебър)
Нефтохимик 1962 (Бургас)3:2Черноморец 1919 (Бургас)
Вихър (Айтос)1:2Поморие (Поморие)
Ямбол 1915 (Ямбол)0:5Ямбол 2004 (Ямбол)
Звездичка (Бургас)0:3Свети Никола (Бургас)
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Созопол (Созопол)0:4Несебър (Несебър)
Нефтохимик 1962 (Бургас)1:3Черноморец 1919 (Бургас)
Вихър (Айтос)2:2Поморие (Поморие)
Деца: Варна - Междуобластна група
Септември 98 (Тервел)3:0Аксаково 1948 (Аксаково)
Спортист (Михалич)4:1Провадия (Провадия)
Хитрино (Хитрино)3:0Юнак (Варна)
Девня 2005 (Девня)1:1Суворово 1 (Суворово)
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)4:1Велики Преслав (Велики Преслав)
Атлетик (кв.Макак, Шумен)0:2Белослав 1918 (Белослав)
ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Черноморец (Балчик)1:11Лудогорец 1945 (Разград)
Калиакра (Каварна)0:11Спартак 1918 (Варна)
Атлетик (кв.Макак, Шумен)2:1Аксаково 1948 (Аксаково)
Олимпик (Варна)1:2Черно море II (Варна)
Черно море (Варна)6:0Светкавица 2014 (Търговище)
Локомотив (Русе)0:3Добруджа 1919 (Добрич)
Одесос 2014 (Варна)0:4Шампиони 2014 (Варна)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Трявна (Трявна)0:5Янтра Габрово (Габрово)
Спартак (Плевен)7:0Севлиево (Севлиево)
Локомотив (Горна Оряховица)10:0Чардафон 1919 (Габрово)
Янтра 1919 (Габрово)7:2Гигант (Белене)
Деца: Велико Търново - Зонална група
Белица 2017 (Килифарево)5:2Левски 2007 (Левски)
Спартак 1919 (Плевен)2:2Етър ВТ (Велико Търново)
Трявна (Трявна)4:3Янтра Габрово (Габрово)
Спартак (Плевен)13:2Севлиево (Севлиево)
Деца: Враца - Областна група
Кариана (Ерден)16:2Торпедо 2004 (Борован)
Дунав 2016 (Селановци)3:1Любимец (Търнава)
Първа атомна (Козлодуй)1:4ОФК Локомотив (Мездра)
Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Чавдар (Троян)3:0Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)
Ювентус (Малчика)0:3Ситомир (Никопол)
Гунди (Плевен)0:3Вихър (Гулянци)
Деца: Плевен - Междуобластна група - западна подгрупа
Дреновец (Горник)3:0Мизия 2005 (Кнежа)
Венци (Искър)0:1Искър (Чомаковци)
Партизан (Червен бряг)8:1Бенковски (Тетевен)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Евроколеж (Пловдив)2:2Локомотив 1926 (Пловдив)
Гигант (Съединение)1:3Левски (Карлово)
Ботев (Пловдив)4:1Брестник 1948 (Пловдив)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Спартак-С 94 (Пловдив)1:3Ботев (Пловдив)
Сокол (Марково)1:0Марица 1921 (Пловдив)
Тракия 06 (Стамболийски)1:2Металик 1938 (Сопот)
Родопа Смолян (Смолян)3:0*Чавдар (Пловдив)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Ботев II (Пловдив)1:2Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (Паталеница)3:0Раковски 2011 (Раковски)
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Кубрат 2016 (Кубрат)6:1Две могили (Две могили)
Бенковски (Бяла)6:2Локомотив (Русе)
Черноломец 1919 (Попово)3:0Левски 2000 (Русе)
Деца: Русе - Междуобластна група
Кубрат 2016 (Кубрат)8:0Две могили (Две могили)
Бенковски (Бяла)0:0Локомотив (Русе)
Черноломец 1919 (Попово)3:0Левски 2000 (Русе)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Победа 2009 (Вокил)4:0Лудогорец 2011 (Паисиево)
Йълдъръм (Яребица)7:0Галактика (Черник)
Вихър (Любен)6:2Вихър (Боил)
Светкавица (Поройно)0:2Чернолик (Чернолик)
Червена звезда (Дулово)3:0Правда 1944 (Правда)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Ботев 57 СОУ (София)0:1Септември (София)
Барокко (София)0:2Локомотив 1929 (София)
ДИТ Спорт (София)9:0Спортист 13 (София)
Витоша (Бистрица)5:1Конкордия (София)
Олимпиец (София)2:10Чавдар (Етрополе)
Деца "А": София (столица) - Областна група
Локомотив 1929 (София)4:3Гранит (Владая)
Олимпиец (София)0:1Конкордия (София)
Барокко (София)6:0Надежда (Доброславци)
Ферион (София)0:3ЦСКА 1948 (София)
Интернационал (София)0:5Септември (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Елит София (София)0:2Миньор (Перник)
Славия 1913 (София)0:3ЦСКА (София)
Царско село 2015 (София)2:1Метал 2002 (Перник)
Левски (София)5:0Пирин 2001 (Благоевград)
София спорт (София)1:2ДИТ Спорт (София)
Н спорт (София)6:0Витоша 13 (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Славия 1913 (София)6:0София спорт (София)
ДИТ Спорт (София)8:0Спартак 2015 (София)
Витоша 13 (София)5:0Миньор (Перник)
Левски (София)2:0Царско село 2015 (София)
ЦСКА (София)3:0Левски Раковски (София)
Септември (София)1:2Национал (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Национал (София)5:0Арес (София)
Царско село 2015 (София)6:0Олимпия ФК (София)
Метал 2002 (Перник)4:1Локомотив 1929 (София)
Левски (София)3:0ЦСКА (София)
РД Спорт (София)1:2ДИТ Спорт (София)
Н спорт (София)3:1Славия 1913 (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Левски (София)2:2Септември (София)
Царско село 2015 (София)4:0Н спорт (София)
Национал (София)3:1Люлин (кв.Люлин, София)
Славия 1913 (София)6:1Лъвчетата (София)
Олимпиец (София)0:1Ком 98 (Годеч)
Левски Раковски (София)8:2Урвич (Панчарево)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
ЦСКА (София)4:2ОФК София (София)
София спорт (София)4:2Царско село 2015 (София)
София 2010 (София)4:0Победа 2013 (София)
Елит София (София)1:4Славия 1913 (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)1:8Левски (София)
Олимпия ФК (София)1:5Н спорт (София)
Деца: София - Областна група
Балкан 1929 (Ботевград)0:1Бенковски (гр.Костенец)
Миньор (Перник)5:0Средногорец 2016 (Златица)
Рилец (Говедарци)2:1Ком 98 (Годеч)
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Сливен 2000 (Сливен)3:0Чирпан (Чирпан)
Тунджа 2006 (Ягода)0:3Берое (Стара Загора)
Розова долина (Казанлък)4:0Ботев (Гълъбово)
Респект (Хасково)3:0Единство (Гурково)
Загорец (Нова Загора)1:4Локомотив (Стара Загора)
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Розова долина (Казанлък)3:0Хасково (Хасково)
Димитровград 1947 (Димитровград)3:2Арсенал (Казанлък)
Респект (Хасково)1:6Берое (Стара Загора)
Берое II (Стара Загора)1:1Верея (Стара Загора)
Сините камъни 2013 (Сливен)11:0Миньор (Раднево)
Сливен 2000 (Сливен)6:1Мъглиж (Мъглиж)
ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Хасково (Хасково)7:1Димитровград 1947 (Димитровград)
Деца: Хасково - Областна група
Свиленград (Свиленград)1:4Хасково (Хасково)
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Хеброс 1921 (Харманли)2:0Асти АБ (Хасково)
Държавно първенство - жени
ЖФК Варна (Варна)1:2Енко (Пловдив)
Севлиево лейдис (Севлиево)1:2ЛП Супер спорт (София)
Риал (Ковачевци)0:3*Етър ВТ (Велико Търново)
Спортика (Благоевград)8:2Пълдин (Пловдив)
Олимпия (Шумен)0:8ЖФК Берое (Стара Загора)