Североизточна Трета лига
Спартак 1918 (Варна)1:1Калиакра (Каварна)
Светкавица Търговище (Търговище)0:2Ботев (Нови пазар)
Югоизточна Трета лига
Миньор (Раднево)0:0Карнобат (Карнобат)
Димитровград 1947 (Димитровград)3:1Атлетик (Куклен)
Гигант (Съединение)0:0Черноморец 1919 (Бургас)
Загорец (Нова Загора)2:0Нефтохимик 1962 (Бургас)
Асеновец 2005 (Асеновград)1:2Борислав 2009 (Първомай)
Розова долина (Казанлък)4:1Садово (Садово)
Созопол (Созопол)3:0Сокол (Марково)
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Граничар (Кулата)0:3Светкавица (Митино)
Огражденец (Кърналово)2:1Локомотив (Генерал Тодоров)
Вихър (Кавракирово)4:1Беласица 08 (Беласица)
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
Родопа (Рибново)3:0Кочан (Кочан)
Дебрен (Дебрен)5:0Слащен 2007 (Слащен)
Плетена (Плетена)4:0Спартак 2004 (Долно Дряново)
Единство 2005 (Дъбница)4:1Канина (Гърмен)
Граничар (Туховища)3:1Огняново (Огняново)
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Равнец 2011 (Равнец)1:1Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас)
"А" ОГ Варна
Ботев (Брестак)6:1Аксаково 1948 (Аксаково)
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Атлетик (Свищов)6:1Светкавица (Михалци)
Бъдеще 2010 (Бутово)6:2Бенковски (Българско Сливово)
Морава (Морава)3:0Устрем (Масларево)
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Олимпиакос 2018 (Никюп)1:6Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Владислав (Джулюница)4:2Росица (Поликраище)
Юнак (Мерданя)1:0Победа (Кесарево)
Ботев (Дебелец)5:0Ботев (Горско ново село)
"А" ОГ Видин
Рациария (Арчар)0:3Дунав (Дунавци)
Балкан (Белоградчик)1:0Партизани (Макреш)
Дреновец (Дреновец)3:0Ботев (Грамада)
"А" ОГ Враца
Ботев (Рогозен)0:4Околчица (Моравица)
Ботевъ (Брусен)6:1Искър 1923 (Роман)
Скала 2015 (Оселна)0:1Монолит (Манастирище)
Ботев (Криводол)4:3Огоста (Хайредин)
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дружба (Люляково)0:4Рилци (кв.Рилци, Добрич)
Лозенец 2015 (Лозенец)3:1Интер (Добрич)
Христо Ботев (Стожер)0:3Спортист 2011 (Генерал Тошево)
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Заря 2006 (Крушари)3:2Спортист (Стефаново)
Дружба Б (Безмер)4:2Вихър (Жегларци)
Стрела 2004 (Орляк)1:4Спартак (Зърнево)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев (Бобошево)3:2Сокол 2015 (Самораново)
"А" ОГ Ловеч
Чавдар (Троян)0:3*Пещера (Галата)
Изгрев (Ябланица)3:2Спортист Озрен (Голям извор)
Априлци 2001 (Априлци)1:5Вежен (Тетевен)
"А" ОГ Монтана
Озирово (Долно Озирово)1:7Вихър 23 (Николово)
Вихър (Бързия)1:1Син стрел (Крапчене)
Бойчиновци (Бойчиновци)3:3Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)1:4Расово (Расово)
Пъстрина 2012 (Монтана)9:1Пъстренец (Долно Белотинци)
"Б" ОГ Монтана
Селияк (Стубел)8:1Бенковски (Габровница)
"А" ОГ Пазарджик
Вихър (Ветрен)0:3Величково (Величково)
Чепинец (Велинград)4:2Марица (Белово)
Оборище II (Панагюрище)0:0Родопи 1921 (Козарско)
Тракиец 2005 (Главиница)2:0Локомотив 2011 (Септември)
Брацигово (Брацигово)3:0Тракия (Пазарджик)
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Спартак (Щърково)3:3Миньор (Елшица)
Шипка (Драгор)3:2Лесичово (Лесичово)
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Кале 09 (Нова махала)0:0Коба (Радилово)
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)3:3Левски (Ракитово)
"А" ОГ Перник - подгрупа 2
Светля 2000 (Светля)3:0Ерма (Трън)
"А" ОГ Плевен
Устрем (Крета)1:3Вихър (Гулянци)
Левски (Брест)2:0Ботев (Комарево)
Ботев (Трънчовица)4:0Мизия 2005 (Кнежа)
Ювентус (Малчика)1:1Обнова (Обнова)
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Обнова II (Обнова)4:0Виная (Згалево)
Бойчинов (Коиловци)2:0Динамо (Изгрев)
Ботев (Вълчитрън)0:4Ботев 2014 (Българене)
Славия (Новачене)2:0Победа (Градище)
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)4:2Дунавска чайка (Сомовит)
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Спартак (Койнаре)11:1Крали Марко (Еница)
"А" ОГ Пловдив
Марица (Цалапица)3:2Вихър (Белозем)
Тракия 06 (Стамболийски)1:3Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Светкавица (Манолско Конаре)0:0Ботев (Рогош)
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Пъдарско)2:3Тракия (Царимир)
Чернозем (Черноземен)5:1Вихър (Строево)
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Брестник 1948 (Пловдив)0:8Спартак 1947 (Пловдив)
Труд (Труд)4:0Спартак (Ново село)
"А" ОГ Разград
Победа (Богданци)5:1Академик (Веселец)
Белите орли (Лозница)1:0Челси (Брестовене)
Спортист (Пороище)4:0Ураган (Гецово)
Стара сила (Старо селище)3:0Стрела (Тодорово)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Светкавица (Поройно)1:5Вихър (Любен)
Йълдъръм (Яребица)1:2Галактика (Черник)
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Раковски 2005 (Калипетрово)5:0Заря 2006 (Цар Самуил)
Добруджа (Ситово)1:0Добруджанец 2005 (Алфатар)
"А" ОГ Сливен
Кортен 2012 (Кортен)0:0Червени войводи (Сливен)
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Младост 2015 (София)5:4Урвич 1960 (Долни Пасарел)
"А" ОГ София - източна подгрупа
Ракитин (Трудовец)4:0Мътивир (Ихтиман)
Спортист (Нови хан)6:1Пирдоп (Пирдоп)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)1:0Бенковски (гр.Костенец)
"А" ОГ София - западна подгрупа
Козаро (Скравена)2:1Зенит (Церово)
Правец (Правец)8:1Торнадо (Безден)
Драгоман (Драгоман)4:0Искър 2005 (гара Лакатник)
"А" ОГ Стара Загора
Елтемир (Крън)2:2Бузлуджа (Енина)
Мини "Марица-изток" (Раднево)5:2Локомотив (Тулово)
Млада гвардия (Розово)1:7Минерал (Овощник)
Левски (Оризово)6:2Реал (Мъдрец)
Левски (Сърнево)2:4Чирпан (Чирпан)
Габровница 04 (Горно Сахране)1:3Единство (Гурково)
"A" ОГ Търговище
Тузлушка слава (Антоново)3:0Сокол (Трескавец)
"А" ОГ Хасково
Сакарски спортист 04 (Тополовград)3:0*Стамболово (Стамболово)
Бенковски (Симеоновград)3:2Герганин извор (Бисер)
Свиленград 1921 II (Свиленград)2:2Хасково (Хасково)
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Победа 2016 (Пристое)6:2Габър 2015 (Габрица)
Динамо 2018 (Черна)0:9Никола Козлево (Никола Козлево)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен)3:0Заря 1963 (Звегор)
Върбица (Върбица)1:1Енев Дибич (Шумен)
Устрем (Трем)1:0Балкан 1965 (Градище)
Ендже (Царев брод)4:0Локомотив 2008 (Каспичан)
"А" ОГ Ямбол
Елхово (Елхово)1:1Червена звезда (Каменец)
Ямбол 1915 (Ямбол)2:0Тракиец (Кукорево)
"Б" ОГ Ямбол
Воденичане 2017 (Воденичане)8:0Бакаджик (Чарган)
Априлец 2017 (Бояджик)4:1Кабиле (Кабиле)
Приятелски срещи: Лято-есен
Септември (София)7:0Пирин (Благоевград)
Локомотив (Горна Оряховица)1:0Арда 1924 (Кърджали)
Черно море (Варна)2:0Добруджа 1919 (Добрич)
Славия 1913 (София)3:0Кариана (Ерден)
Левски (София)2:0Локомотив 1929 (София)
Елитна група (U-15)
Черноморец 1919 (Бургас)0:2Берое (Стара Загора)
Добруджа 1919 (Добрич)0:0Лудогорец 1945 (Разград)
Верея (Стара Загора)0:5Славия 1913 (София)
Спартак 1919 (Плевен)3:2Етър ВТ (Велико Търново)
ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Ботев (Нови пазар)7:0Тополи 2010 (Тополи)
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)5:0Аврен (Аврен)
Черноморец (Балчик)6:1Устрем Д (Дончево)
Атлетик (Провадия)1:3Велики Преслав (Велики Преслав)
Септември 98 (Тервел)3:0Белослав 1918 (Белослав)
Деца: Варна - Междуобластна група
Черноморец (Балчик)9:0Устрем Д (Дончево)
Атлетик (Провадия)4:1Велики Преслав (Велики Преслав)
Деца: Варна - Областна група
Девня 2005 (Девня)5:0Аксаково 1948 (Аксаково)
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Спартак 1918 (Варна)4:3Шумен 2007 (Шумен)
Черно море II (Варна)0:3Дунав 2010 (Русе)
Доростол Силистра (Силистра)2:0Лудогорец 1945 (Разград)
Добруджа 1919 (Добрич)5:0Аристон (Русе)
МФК Тича (Варна)0:1Добруджа 1919 II (Добрич)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Спартак (Плевен)2:0Янтра Габрово (Габрово)
Локомотив (Горна Оряховица)7:0Белица 2017 (Килифарево)
Етър ВТ (Велико Търново)4:0Литекс (Ловеч)
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Янтра 1919 (Габрово)2:0Севлиево (Севлиево)
Академик (Свищов)2:2Локомотив 1927 (Дряново)
Трявна (Трявна)3:3Павликени (Павликени)
Спартак (Плевен)0:2Янтра Габрово (Габрово)
ЮМВ: Видин - Областна група
Ружинци (Ружинци)4:0Кула 04 (Кула)
Тимок (Брегово)4:5Ботев (Грамада)
Деца: Видин - Областна група
Дреновец (Дреновец)0:8Балкан (Белоградчик)
Ружинци (Ружинци)12:0Рациария (Арчар)
Деца: Враца - Областна група
Първа атомна (Козлодуй)5:1Околчица (Моравица)
Торпедо 2004 (Борован)5:2Любимец (Търнава)
Дунав 2016 (Селановци)9:0Искър 1923 (Роман)
Ком (Берковица)7:0Скала 2015 (Оселна)
Деца: Перник - Междуобластна група
Велбъжд (Кюстендил)0:12Кюстендил (Кюстендил)
Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)2:0Венци (Искър)
Вихър (Славяново)0:3Гигант (Белене)
Ситомир (Никопол)2:0Ювентус (Малчика)
Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Искър (Чомаковци)1:1Ботев (Луковит)
Партизан (Червен бряг)2:0Спартак (Койнаре)
Бенковски (Тетевен)2:1Светкавица (Градежница)
Дреновец (Горник)3:0Чавдар (Троян)
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Борислав 2009 (Първомай)1:6Садово (Садово)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Атлетик (Куклен)0:7Сокол (Марково)
Гигант (Съединение)0:4Арда 1924 (Кърджали)
Марица 1921 (Пловдив)0:4Ботев (Пловдив)
Деца: Пловдив - Зонална група
Берое (Стара Загора)0:3Сокол (Марково)
Локомотив 1926 (Пловдив)1:0Хебър 1918 (Пазарджик)
Орлета (Пазарджик)0:4Пълдин (Пловдив)
Ботев (Пловдив)0:1Марица 1921 (Пловдив)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Векта (Пловдив)1:0Марица 1921 (Пловдив)
Пловдив (Пловдив)1:3Родопа Смолян (Смолян)
Ботев 2002 (Пловдив)0:3Асти АБ (Хасково)
Хасково 1957 (Хасково)1:5Палас (Рудозем)
Деца: Пловдив - Областна група
Брестник 1948 (Пловдив)0:0Тракия 06 (Стамболийски)
Тополово (Тополово)3:5Юнайтед (Пловдив)
Левски (Карлово)2:2Металик 1938 (Сопот)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Ботев (Пловдив)2:0Векта (Пловдив)
Хебър 1918 (Пазарджик)0:2Спартак 1947 (Пловдив)
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Вихър (Завет)4:2Черноломец 2017 (Попово)
Локомотив (Русе)1:0Две могили (Две могили)
Аристон (Русе)8:1Черноломец 1919 (Попово)
Левски 2000 (Русе)6:1Бенковски (Бяла, обл.Русе)
Деца: Русе - Междуобластна група
Вихър (Завет)1:3Черноломец 2017 (Попово)
Локомотив (Русе)3:3Две могили (Две могили)
Аристон (Русе)2:0Черноломец 1919 (Попово)
Левски 2000 (Русе)1:4Бенковски (Бяла, обл.Русе)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Светкавица (Поройно)0:4Вихър (Любен)
Йълдъръм (Яребица)0:3Галактика (Черник)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Раковски 2005 (Калипетрово)3:0Заря 2006 (Цар Самуил)
Добруджа (Ситово)5:0Добруджанец 2005 (Алфатар)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Хебър 1918 (Пазарджик)4:1Струмска слава 1927 (Радомир)
Левски Раковски (София)0:1Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Олимпиец (София)4:0Ботев 57 СОУ (София)
Надежда (Доброславци)1:0Локомотив 1929 (София)
Гранит (Владая)2:5Царско село 2015 (София)
Барокко (София)0:3Елит София (София)
Деца: София (столица) - Зонална група
Струмска слава 1927 (Радомир)0:4Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Локомотив 1929 (София)0:1Левски Раковски (София)
Кюстендил (Кюстендил)2:2Септември (София)
ЦСКА 1948 (София)1:3Витоша 13 (София)
Ботев 57 СОУ (София)4:1Хебър 1918 (Пазарджик)
Марек 1915 (Дупница)1:0Пирин 2001 (Благоевград)
Пирин (Благоевград)2:0Чавдар (Етрополе)
Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Левски (София)2:4ЦСКА (София)
Ботев 57 СОУ (София)1:3Славия 1913 (София)
Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Обеля (кв.Обеля, София)2:7РД Спорт (София)
Барокко (София)4:2ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Победа 2013 (София)4:3Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Интернационал (София)0:4Олимпия ФК (София)
Левски (Чепинци)2:12Ферион (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Рилски спортист 2011 (Самоков)0:12Левски (София)
Метал 2002 (Перник)8:0Олимпиец (София)
Ботев 57 СОУ (София)1:4Национал (София)
ЦСКА 1948 (София)2:0Царско село 2015 (София)
Септември (София)1:0Витоша 13 (София)
Ферион (София)2:2Сливнишки герой (Сливница)
Елит София (София)0:1Спортист 13 (София)
Сердика (София)1:3Орловец 2015 (Кокаляне)
Средногорец 2016 (Златица)1:1Талант (София)
Металург 1957 (Перник)0:5Олимпия ФК (София)
ЮСВ: София - Областна група
Конкордия (София)1:6Балкан 1929 (Ботевград)
Спортист 2009 (Своге)6:0Ботев 1937 (Ихтиман)
Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Звездец (Горна Малина)0:8ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Държавно първенство за жени
Спортика (Благоевград)7:0ЖФК Варна (Варна)
Енко (Пловдив)1:2НСА (София)
Лига на нациите на УЕФА 2019
Норвегия1:0Словения
България2:1Кипър