Първа професионална лига
Ботев (Пловдив)2:0Септември (София)
Черно море (Варна)1:0Левски (София)
Верея (Стара Загора)0:1Етър ВТ (Велико Търново)
Втора професионална лига
Ботев (Гълъбово)4:1Поморие (Поморие)
Кариана (Ерден)1:2Царско село 2015 (София)
Струмска слава 1927 (Радомир)3:1Добруджа 1919 (Добрич)
Пирин (Благоевград)0:3Монтана 1921 (Монтана)
Несебър (Несебър)0:0Черноморец (Балчик)
Локомотив (Горна Оряховица)0:2Локомотив 1929 (София)
Литекс (Ловеч)2:0Лудогорец 1945 II (Разград)
Североизточна Трета лига
Светкавица Търговище (Търговище)2:1Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)
Септември 98 (Тервел)2:0Тополи 2010 (Тополи)
Ботев (Нови пазар)5:2Бенковски (Бяла, обл.Русе)
Югозападна Трета лига
Оборище (Панагюрище)2:1Балкан 1929 (Ботевград)
Вихрен 1925 (Сандански)1:0Велбъжд (Кюстендил)
Марек 1915 (Дупница)4:0Надежда (Доброславци)
Рилски спортист 2011 (Самоков)2:2Чавдар (Етрополе)
Пирин 1941 (Разлог)1:0Ботев 1937 (Ихтиман)
Беласица (Петрич)0:1Банско (Банско)
Спортист 2009 (Своге)0:0Хебър 1918 (Пазарджик)
Миньор (Перник)1:0Септември (Симитли)
Германея (Сапарева баня)0:2Сливнишки герой (Сливница)
Югоизточна Трета лига
Миньор (Раднево)0:1Созопол (Созопол)
Гигант (Съединение)1:0Димитровград 1947 (Димитровград)
Марица 1921 (Пловдив)3:0Карнобат (Карнобат)
Хасково 1957 (Хасково)1:0Атлетик (Куклен)
Загорец (Нова Загора)2:1Сокол (Марково)
Асеновец 2005 (Асеновград)2:4Черноморец 1919 (Бургас)
Розова долина (Казанлък)2:3Свиленград 1921 (Свиленград)
Садово (Садово)1:0Левски (Карлово)
Борислав 2009 (Първомай)1:2Нефтохимик 1962 (Бургас)
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Огражденец (Кърналово)0:4Светкавица (Митино)
Ураган (Михнево)2:1Калабак (Самуилово)
Вихър (Кавракирово)1:1Граничар (Кулата)
Стрела (Петрич)2:8Подгорец (Коларово)
Беласица 08 (Беласица)2:3Струма (Марикостиново)
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
Плетена (Плетена)4:1Кочан (Кочан)
Единство 2005 (Дъбница)1:2Дебрен (Дебрен)
Граничар (Туховища)4:1Родопа (Рибново)
Огняново (Огняново)2:1Слащен 2007 (Слащен)
Канина (Гърмен)8:1Спартак 2004 (Долно Дряново)
"А" ОГ Бургас
Вихър (Айтос)2:0Странджанец (Царево)
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Свети Влас (Свети Влас)2:2Устрем (Тънково)
"А" ОГ Варна
Атлетик (Провадия)0:3Ботев (Брестак)
"А" ОГ Велико Търново
Лато (Алеково)1:3Левски 1986 (Стражица)
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Бъдеще 2010 (Бутово)0:3Атлетик (Свищов)
Морава (Морава)3:1Спортист (Върбовка)
Устрем (Масларево)1:7Светкавица (Михалци)
Бенковски (Българско Сливово)3:1Стрела (Ореш)
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Владислав (Джулюница)6:0Вихър (Добри дял)
Юнак (Мерданя)2:5Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Ботев (Дебелец)2:0Първомайци (Първомайци)
Ботев (Горско ново село)5:0Спортист (Козаревец)
Победа (Кесарево)2:1Росица (Поликраище)
"А" ОГ Враца
Скала 2015 (Оселна)2:2Околчица (Моравица)
Ботев (Криводол)0:1Ботевъ (Брусен)
Миньор 2017 (Згориград)2:3Ботев (Рогозен)
Манастирище (Манастирище)0:1Монолит (Манастирище)
Септември 98 (Гложене)0:5*Огоста (Хайредин)
"Б" ОГ Враца
Ураган 33 (Софрониево)3:0*Огоста II (Хайредин)
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Рилци (кв.Рилци, Добрич)1:2Спортист 2011 (Генерал Тошево)
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Искра 41 (Бенковски)4:0Заря 2006 (Крушари)
Спартак (Зърнево)2:1Вихър (Жегларци)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев (Бобошево)1:4Бенковски 1953 (Сапарево)
"А" ОГ Монтана
Шурданица (Георги Дамяново)1:1Вихър 23 (Николово)
"Б" ОГ Монтана
Балкан (Говежда)5:1Порто (Портитовци)
"А" ОГ Пазарджик
Сарая (Сарая)4:0Вихър (Ветрен)
Тракиец 2005 (Главиница)1:0Родопи 1921 (Козарско)
Брацигово (Брацигово)0:3Балкан (Варвара)
Локомотив 2011 (Септември)0:7Левски (Паталеница)
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Левски (Ракитово)2:0Коба (Радилово)
"А" ОГ Плевен
Ювентус (Малчика)4:1Войвода (Драгаш войвода)
Ситомир (Никопол)0:2Ботев (Комарево)
Обнова (Обнова)7:1Мизия 2005 (Кнежа)
"А" ОГ Пловдив
Марица (Цалапица)3:2Марица 2003 (Маноле)
Металик 1938 (Сопот)1:3Житница (Житница)
Тракия 06 (Стамболийски)5:1Момино (Момино село)
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)0:1Секирово (кв.Секирово, Раковски)
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Караджалово 2011 (Караджалово)3:0*Траките 2007 (Скутаре)
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Пъдарско)1:1Спортист 1948 (Голям чардак)
Чернозем (Черноземен)2:1Войнягово (Войнягово)
"А" ОГ Разград
Победа (Богданци)6:0Вихър (Лозница)
Белите орли (Лозница)3:0Светкавица (Медовене)
Спортист (Пороище)3:4Бели Лом (Дряновец)
Стара сила (Старо селище)3:0Барса 2011 (Сушево)
Стрела (Тодорово)2:3Академик (Веселец)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Светкавица (Поройно)1:3Лудогорец 2011 (Паисиево)
Йълдъръм (Яребица)5:0Правда 1944 (Правда)
Галактика (Черник)1:2Вихър (Любен)
"А" ОГ Сливен
Балкан (Твърдица)3:3Кортен 2012 (Кортен)
Самуил (Самуилово)1:3Червени войводи (Сливен)
"А" ОГ София - източна подгрупа
Ракитин (Трудовец)2:0Мирково (Мирково)
Бенковски (гр.Костенец)1:0Рилец (Говедарци)
Пирдоп (Пирдоп)3:0*Мътивир (Ихтиман)
"А" ОГ Стара Загора
Млада гвардия (Розово)0:3Бузлуджа (Енина)
Левски (Оризово)0:5Мини "Марица-изток" (Раднево)
Левски (Сърнево)0:5Елтемир (Крън)
Единство (Гурково)3:3Минерал (Овощник)
Чирпан (Чирпан)8:1Реал (Мъдрец)
"A" ОГ Търговище
Левски (Омуртаг)3:0Урожай (Гърчиново)
"А" ОГ Хасково
Свиленград 1921 II (Свиленград)6:1Стамболово (Стамболово)
Хасково (Хасково)3:0*Извор (Горски извор)
Герганин извор (Бисер)4:3Любимец 2018 (Любимец)
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Зенит (Черноглавци)7:0Динамо 2018 (Черна)
Борци (Борци)3:0Победа 2016 (Пристое)
Капитана (Капитан Петко)0:9Никола Козлево (Никола Козлево)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен)0:0Герой (Зайчино ореше)
Устрем (Трем)0:0Шумен 2007 (Шумен)
Балкан 1965 (Градище)0:3Енев Дибич (Шумен)
"А" ОГ Ямбол
Елхово (Елхово)7:0Христо Ботев (Генерал Инзово)
Ботев (Болярово)0:2Искра (Симеоново)
Ямбол 1915 (Ямбол)3:0Бенковски (Зимница)
"Б" ОГ Ямбол
Безмер (Безмер)4:0Бакаджик (Чарган)
Воденичане 2017 (Воденичане)3:0Партизан (Скалица)
Кабиле (Кабиле)3:2Тунджа 2006 (Тенево)
Елитна група (U-17)
Сокол (Марково)0:1Лудогорец 1945 (Разград)
Септември (София)0:2Славия 1913 (София)
Левски Раковски (София)1:1Локомотив 1926 (Пловдив)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:1Дунав 2010 (Русе)
Монтана 1921 (Монтана)3:3Ботев (Враца)
ЦСКА (София)1:4Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна)4:1Етър ВТ (Велико Търново)
Левски (София)2:0Берое (Стара Загора)
Елитна група (U-15)
Септември (София)4:0Славия 1913 (София)
Добруджа 1919 (Добрич)1:1Ботев (Враца)
Национал (София)1:1Лудогорец 1945 (Разград)
ЦСКА (София)3:2Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна)4:0Етър ВТ (Велико Търново)
Левски (София)4:1Берое (Стара Загора)
Спартак 1919 (Плевен)2:0Локомотив 1926 (Пловдив)
Черноморец 1919 (Бургас)6:1Верея (Стара Загора)
Деца: Благоевград - Областна група
Малеш (Микрево)11:0Септември (Симитли)
Пирин (Благоевград)3:4Банско (Банско)
Места (Хаджидимово)1:8Беласица (Петрич)
Пирин 1912 (Гоце Делчев)0:6Вихрен 1925 (Сандански)
Перун 1978 (Кресна)0:7Мечетата (Петрич)
ЮМВ: Бургас - Областна група
Вихър (Айтос)0:11Черноморец 1919 (Бургас)
Звезденбург (Бургас)1:6Странджа Агрокорн 2014 (Средец)
Поморие (Поморие)2:1Несебър (Несебър)
Карнобат (Карнобат)1:2Свети Никола (Бургас)
Бургас спорт (Бургас)1:4Нефтохимик 1962 (Бургас)
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Вихър (Айтос)3:0Черноморец 1919 (Бургас)
Звездичка (Бургас)6:1Странджа Агрокорн 2014 (Средец)
Поморие (Поморие)3:1Несебър (Несебър)
ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)3:0Ботев (Нови пазар)
Атлетик (Провадия)7:1Тополи 2010 (Тополи)
Велики Преслав (Велики Преслав)3:0Белослав 1918 (Белослав)
Устрем Д (Дончево)3:0Аврен (Аврен)
Деца: Варна - Междуобластна група
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)0:10Ботев (Нови пазар)
Деца: Варна - Областна група
Девня 2005 (Девня)0:3Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)
Атлетик (кв.Макак, Шумен)12:0Хитрино (Хитрино)
Шампиони 2014 (Варна)3:0Аксаково 1948 (Аксаково)
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Спартак 1918 (Варна)0:4Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград)6:1Шумен 2007 (Шумен)
Добруджа 1919 II (Добрич)1:3Дунав 2010 (Русе)
МФК Тича (Варна)0:2Олимпик (Варна)
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Суворово 1 (Суворово)7:0ОФК Варна (Варна)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Академик (Свищов)0:7Локомотив (Горна Оряховица)
Етър ВТ (Велико Търново)1:0Белица 2017 (Килифарево)
Чардафон 1919 (Габрово)4:2Павликени (Павликени)
Янтра Габрово (Габрово)4:1Литекс (Ловеч)
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Трявна (Трявна)5:1Янтра (Полски Тръмбеш)
Спартак (Плевен)2:1Севлиево (Севлиево)
Левски 2007 (Левски)10:0Локомотив 1927 (Дряново)
Академик (Свищов)0:4Локомотив (Горна Оряховица)
Деца: Враца - Областна група
Първа атомна (Козлодуй)4:2Дунав 2016 (Селановци)
Ком (Берковица)4:2Торпедо 2004 (Борован)
ОФК Локомотив (Мездра)14:0Любимец (Търнава)
Скала 2015 (Оселна)3:3Искър 1923 (Роман)
ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Хебър 1918 (Пазарджик)2:2Чико Бунара (Бяга)
Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Ситомир (Никопол)3:0Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)
Гигант (Белене)0:4Венци (Искър)
Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Бенковски (Тетевен)3:0Ботев (Луковит)
Дреновец (Горник)2:7Партизан (Червен бряг)
Чавдар (Троян)3:1Искър (Чомаковци)
Светкавица (Градежница)0:3Спартак (Койнаре)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Атлетик (Куклен)0:4Асеновец 2005 (Асеновград)
Садово (Садово)0:5Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (Карлово)1:0Ботев (Пловдив)
Деца: Пловдив - Зонална група
Асеновец 2005 (Асеновград)0:1Марица 1921 (Пловдив)
Чавдар (Пловдив)1:4Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора)8:0Орлета (Пазарджик)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Ботев 2002 (Пловдив)0:0Спартак 1947 (Пловдив)
Родопа Смолян (Смолян)3:1Палас (Рудозем)
Хасково 1957 (Хасково)0:4Ботев (Пловдив)
Векта (Пловдив)9:0Девин (Девин)
Асти АБ (Хасково)1:1Марица 1921 (Пловдив)
Деца: Пловдив - Областна група
Брестник 1948 (Пловдив)4:2Юнайтед (Пловдив)
Левски (Карлово)4:1Раковски 2018 (Раковски)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Векта (Пловдив)12:0Металик 1938 (Сопот)
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Аристон (Русе)4:1Вихър (Завет)
Левски 2000 (Русе)2:0Кубрат 2016 (Кубрат)
Бенковски (Бяла, обл.Русе)5:3Черноломец 2017 (Попово)
Черноломец 1919 (Попово)2:3Две могили (Две могили)
Деца: Русе - Междуобластна група
Аристон (Русе)11:0Вихър (Завет)
Левски 2000 (Русе)2:8Кубрат 2016 (Кубрат)
Бенковски (Бяла, обл.Русе)7:0Черноломец 2017 (Попово)
Черноломец 1919 (Попово)0:2Две могили (Две могили)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Светкавица (Поройно)0:4Лудогорец 2011 (Паисиево)
Йълдъръм (Яребица)3:0Правда 1944 (Правда)
Галактика (Черник)2:0Вихър (Любен)
ЮМВ: Сливен - Междуобластна група
Хаджи Димитър (Сливен)4:0Балкан (Твърдица)
Сливен 2000 (Сливен)5:0Стралджа (Стралджа)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Ботев 57 СОУ (София)10:1Струмска слава 1927 (Радомир)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Надежда (Доброславци)0:4Олимпиец (София)
Чавдар (Етрополе)2:0Барокко (София)
Конкордия (София)0:5Царско село 2015 (София)
Ботев 57 СОУ (София)1:4Елит София (София)
Локомотив 1929 (София)11:0Гранит (Владая)
Деца: София (столица) - Зонална група
Национал (София)2:3Ботев 57 СОУ (София)
Хебър 1918 (Пазарджик)5:1Миньор (Перник)
Витоша 13 (София)2:1Пирин 2001 (Благоевград)
Септември (София)3:0Марек 1915 (Дупница)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)0:3Пирин (Благоевград)
Локомотив 1929 (София)2:2Кюстендил (Кюстендил)
Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)4:1Ферион (София)
Левски (Чепинци)6:0Интернационал (София)
Барокко (София)4:0Надежда (Доброславци)
Победа 2013 (София)1:1Олимпия ФК (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)0:3РД Спорт (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Ботев 57 СОУ (София)0:12Левски (София)
Септември (София)5:0Олимпиец (София)
Витоша 13 (София)0:2Национал (София)
ЦСКА 1948 (София)6:0Рилски спортист 2011 (Самоков)
София спорт (София)0:3Метал 2002 (Перник)
Металург 1957 (Перник)0:4Сердика (София)
Елит София (София)0:2Сливнишки герой (Сливница)
Средногорец 2016 (Златица)1:2Ферион (София)
Талант (София)1:0Орловец 2015 (Кокаляне)
Олимпия ФК (София)4:0Спортист 13 (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Младост 2015 (София)0:1Миньор (Перник)
ЦСКА (София)3:0Лъвчетата (София)
Ботев 57 СОУ (София)0:3Славия 1913 (София)
РД Спорт (София)2:3Локомотив 1929 (София)
Септември (София)0:3*ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
ОФК София (София)1:2Спортист 13 (София)
Сердика (София)4:0София спорт (София)
Интернационал (София)2:0Люлин (кв.Люлин, София)
Спартак 2015 (София)0:2Велбъжд (Кюстендил)
Ултраспорт академия (София)0:2Атлетико Артен (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Витоша 13 (София)0:4Септември (София)
Ком 98 (Годеч)1:2Локомотив 1929 (София)
София спорт (София)2:6ЦСКА (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)13:0Средногорец 2016 (Златица)
Барокко (София)1:4Левски (София)
Миньор (Перник)1:6Национал (София)
София 2010 (София)1:8Атлетико Артен (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Спартак 2015 (София)3:1Металург 1957 (Перник)
Славия 1913 (София)10:2Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Царско село 2015 (София)0:2Локомотив 1929 (София)
Левски Раковски (София)1:0Олимпиец (София)
Н спорт (София)8:1София спорт (София)
Спортист 13 (София)0:5Щурче (София)
Витоша 13 (София)2:1Спорт за всички (София)
Барокко (София)0:8Академик 1947 (София)
Урвич (Панчарево)1:9Елит София (София)
Кремиковци (кв.Ботунец, София)3:0*Люлин (кв.Люлин, София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Атлетико Артен (София)2:9Левски (София)
Барокко (София)1:1Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
София спорт (София)3:2Н спорт (София)
Шампион (София)2:1Младост 2015 (София)
Арес (София)3:5Царско село 2015 (София)
Олимпия ФК (София)4:1Люлин (кв.Люлин, София)
Ферион (София)1:2ЦСКА (София)
Талант (София)0:3Национал (София)
Лъвчетата (София)4:0ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
София 2010 (София)0:3*Славия 1913 (София)
ЮСВ: София - Областна група
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)7:0Ботев 1937 (Ихтиман)
Конкордия (София)4:0Ком 98 (Годеч)
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Миньор (Раднево)0:7Сините камъни 2013 (Сливен)
Верея (Стара Загора)5:0Чирпан (Чирпан)
Олимпия спорт (Стара Загора)9:3Арсенал (Казанлък)
Димитровград 1947 (Димитровград)3:0Ботев (Гълъбово)
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Респект (Хасково)2:4Свиленград 1921 (Свиленград)
Миньор (Раднево)0:10Сините камъни 2013 (Сливен)
Верея (Стара Загора)0:5Берое (Стара Загора)
Олимпия спорт (Стара Загора)6:3Единство (Гурково)
Димитровград 1947 (Димитровград)6:0Ботев (Гълъбово)
Розова долина (Казанлък)2:0Локомотив (Стара Загора)
Берое II (Стара Загора)3:0Яворов (Чирпан)
Деца: Ямбол - Междуобластна група
Сливен 2000 II (Сливен)0:6Стралджа (Стралджа)
Държавно първенство за жени
Пълдин (Пловдив)1:0Етър ВТ (Велико Търново)
Енко (Пловдив)2:2Спортика (Благоевград)
Риал (Ковачевци)0:5ЛП Супер спорт (София)
Локомотив (Стара Загора)3:1ЖФК Варна (Варна)
НСА (София)6:1Севлиево лейдис (Севлиево)