Първа професионална лига
Верея (Стара Загора)3:4Левски (София)
Лудогорец 1945 (Разград)6:0Септември (София)
ЦСКА (София)2:0Берое (Стара Загора)
Втора професионална лига
Монтана 1921 (Монтана)1:2Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец (Балчик)1:3Царско село 2015 (София)
Локомотив 1929 (София)1:1Поморие (Поморие)
Несебър (Несебър)0:0Ботев (Гълъбово)
Литекс (Ловеч)2:0Струмска слава 1927 (Радомир)
Североизточна Трета лига
Хитрино (Хитрино)0:1Суворово 1 (Суворово)
Тополи 2010 (Тополи)1:2Спартак 1918 (Варна)
Ботев (Нови пазар)1:0Волов (Шумен)
Септември 98 (Тервел)4:2Локомотив (Русе)
Югозападна Трета лига
Рилски спортист 2011 (Самоков)1:0Балкан 1929 (Ботевград)
Марек 1915 (Дупница)0:0Пирин 1941 (Разлог)
Вихрен 1925 (Сандански)1:0Беласица (Петрич)
Оборище (Панагюрище)4:1Спортист 2009 (Своге)
Велбъжд (Кюстендил)0:1Миньор (Перник)
Надежда (Доброславци)3:1Германея (Сапарева баня)
Чавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой (Сливница)
Ботев 1937 (Ихтиман)2:1Септември (Симитли)
Банско (Банско)1:0Хебър 1918 (Пазарджик)
Югоизточна Трета лига
Черноморец 1919 (Бургас)1:0Миньор (Раднево)
Нефтохимик 1962 (Бургас)6:0Карнобат (Карнобат)
Борислав 2009 (Първомай)2:0Димитровград 1947 (Димитровград)
Садово (Садово)1:3Созопол (Созопол)
Розова долина (Казанлък)1:0Гигант (Съединение)
Асеновец 2005 (Асеновград)0:2Марица 1921 (Пловдив)
Загорец (Нова Загора)3:1Хасково 1957 (Хасково)
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Еделвайс Цветанов (Поленица)0:2Изтребител (Ново Делчево)
Рилци 2006 (Рилци)3:0Спартак (Склаве)
Спортист (Струма)6:1Бистрица (Катунци)
Долно Осеново (Долно Осеново)0:1Ветрен (Полена)
Локомотив (Дамяница)1:1Градешница (Долна Градешница)
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
Буйна Места ММ (Мосомище)5:1Корница (Корница)
Пирин (Брезница)3:0Садово (Садово)
Балкан (Добринище)0:2Ореляк 1974 (Лъжница)
Юнак 2015 (Баня)1:0Краище 2018 (Краище)
"А" ОГ Бургас
Вихър (Айтос)3:1Черноморски спортист (Обзор)
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Равнец 2011 (Равнец)1:2Свети Влас (Свети Влас)
"А" ОГ Варна
Ботев (Брестак)2:0Бозвелийско (Бозвелийско)
Черноморец 2003 (Бяла)1:2Девня 2005 (Девня)
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Олимпиакос 2018 (Никюп)1:1Ботев (Горско ново село)
Вихър (Добри дял)1:0Победа (Кесарево)
Долна Оряховица (Долна Оряховица)3:0Росица (Поликраище)
"А" ОГ Видин
Рациария (Арчар)3:1Балкан (Белоградчик)
Тимок (Брегово)0:2Ботев (Грамада)
"А" ОГ Враца
Ботев (Криводол)0:1Околчица (Моравица)
Скала 2015 (Оселна)3:0Миньор 2017 (Згориград)
Ботев (Рогозен)1:0Манастирище (Манастирище)
Искър 1923 (Роман)10:0*Септември 98 (Гложене)
Монолит (Манастирище)0:1Огоста (Хайредин)
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Лозенец 2015 (Лозенец)6:0Рилци (кв.Рилци, Добрич)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Левски (Кочериново)5:2Сокол 2015 (Самораново)
"А" ОГ Ловеч
Пещера (Галата)1:1Балкан (Български извор)
"А" ОГ Монтана
Пъстренец (Долно Белотинци)1:3Син стрел (Крапчене)
Расово (Расово)1:1Вършец 2012 (Вършец)
Пъстрина 2012 (Монтана)0:1Вихър 23 (Николово)
Миньор Кипровец (Чипровци)3:0*Вихър (Бързия)
"Б" ОГ Монтана
Бенковски (Габровница)1:2Спортист (Благово)
Хайдут 2014 (Ерден)12:2Левски (Комощица)
"А" ОГ Пазарджик
Величково (Величково)0:0Балкан (Варвара)
Левски (Паталеница)1:1Марица (Белово)
Локомотив 2011 (Септември)3:0Вихър (Ветрен)
Брацигово (Брацигово)1:0Оборище II (Панагюрище)
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Коба (Радилово)4:7Зенит (Ветрен дол)
Левски (Ракитово)3:2Милеви скали (Семчиново)
"А" ОГ Перник - подгрупа 1
Верила (Дрен)4:0Пирин (Земен)
"А" ОГ Плевен
Левски (Брест)2:0Ювентус (Малчика)
Войвода (Драгаш войвода)2:2Ситомир (Никопол)
Вихър (Гулянци)2:4Обнова (Обнова)
Ботев (Комарево)3:2Мизия 2005 (Кнежа)
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Победа (Градище)0:6*Динамо (Изгрев)
Чавдар (Бръшляница)7:3Виная (Згалево)
Славия (Новачене)1:0Обнова II (Обнова)
Ботев (Вълчитрън)1:0Бойчинов (Коиловци)
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)3:1Спартак (Божурица)
"А" ОГ Пловдив
Момино (Момино село)1:5Марица (Цалапица)
Кричим (Кричим)2:4Житница (Житница)
Марица (Милево)3:3Вихър (Белозем)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)0:1Вихър (Войводиново)
Тракия 06 (Стамболийски)2:0Металик 1938 (Сопот)
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Крислово)1:3Раковски 2018 (Раковски)
"А" ОГ Разград
Победа (Богданци)1:0Спортист (Пороище)
Светкавица (Медовене)4:1Ураган (Гецово)
Бели Лом (Дряновец)2:1Челси (Брестовене)
Барса 2011 (Сушево)2:3Академик (Веселец)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Лудогорец 2011 (Паисиево)4:0Вихър (Боил)
Победа 2009 (Вокил)0:3Вихър (Любен)
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Раковски 2005 (Калипетрово)0:3*Добруджа (Ситово)
Заря 2006 (Цар Самуил)2:0Ботев 1936 (Професор Иширково)
"А" ОГ Сливен
Аполон (кв.Речица, Сливен)0:0Червени войводи (Сливен)
Кортен 2012 (Кортен)3:0Паланките (Бяла паланка)
"А" ОГ София - източна подгрупа
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)2:0Левски 2007 (Долна баня)
Пирдоп (Пирдоп)3:1Звездец (Горна Малина)
Бенковски (гр.Костенец)3:0*Мирково (Мирково)
"А" ОГ Стара Загора
Левски (Оризово)0:3*Бузлуджа (Енина)
Млада гвардия (Розово)2:4Левски (Сърнево)
Елтемир (Крън)2:1Единство (Гурково)
Минерал (Овощник)2:1Реал (Мъдрец)
"A" ОГ Търговище
Сокол (Трескавец)0:5Спортист (Ковачевец)
"А" ОГ Хасково
Герганин извор (Бисер)1:1Раковски (Ивайловград)
Хасково (Хасково)3:0*Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 II (Свиленград)0:3Топлика (Минерални бани)
Бенковски (Симеоновград)6:0Тунджа (Срем)
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Динамо 2018 (Черна)0:3*Ясен 2007 (Ясенково)
Победа 2016 (Пристое)1:1Мълния (Климент)
Габър 2015 (Габрица)0:3Никола Козлево (Никола Козлево)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Локомотив 2008 (Каспичан)3:1Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен)
Устрем (Трем)1:2Върбица (Върбица)
"А" ОГ Ямбол
Червена звезда (Каменец)10:0Бенковски (Зимница)
Стралджа (Стралджа)2:0Искра (Симеоново)
Тракиец (Кукорево)1:1Христо Ботев (Генерал Инзово)
Ямбол 1915 (Ямбол)5:0Межда (Межда)
Ботев (Болярово)1:2Елхово (Елхово)
"Б" ОГ Ямбол
Кабиле (Кабиле)3:2Бакаджик (Войника)
Априлец 2017 (Бояджик)3:1Изгрев (Меден кладенец)
Елитна група (U-19)
Лудогорец 1945 (Разград)1:1Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив)0:0Пирин (Благоевград)
Дунав 2010 (Русе)0:2Черно море (Варна)
Септември (София)7:0Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Пловдив)1:0Берое (Стара Загора)
Елитна група (U-17)
Лудогорец 1945 (Разград)7:0Левски Раковски (София)
Ботев (Пловдив)5:0Дунав 2010 (Русе)
Черно море (Варна)1:0ЦСКА (София)
Славия 1913 (София)6:0Ботев (Враца)
Етър ВТ (Велико Търново)1:1Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора)0:0Септември (София)
Сокол (Марково)3:1Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Левски (София)20:1Монтана 1921 (Монтана)
Елитна група (U-15)
Национал (София)0:0Черноморец 1919 (Бургас)
Левски (София)7:0Добруджа 1919 (Добрич)
Черно море (Варна)0:2ЦСКА (София)
Славия 1913 (София)2:1Ботев (Враца)
Етър ВТ (Велико Търново)0:0Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора)0:0Септември (София)
Деца: Благоевград - Областна група
Мечетата (Петрич)6:0Банско (Банско)
Перун 1978 (Кресна)2:4Септември (Симитли)
Пирин 1912 (Гоце Делчев)2:1Пирин 1941 (Разлог)
Места (Хаджидимово)0:10Малеш (Микрево)
Неврокоп (Гоце Делчев)1:0Пирин (Благоевград)
ЮМВ: Бургас - Областна група
Поморие (Поморие)0:1Черноморец 1919 (Бургас)
Звезденбург (Бургас)0:2Вихър (Айтос)
Нефтохимик 1962 (Бургас)6:0Свети Никола (Бургас)
Бургас спорт (Бургас)4:0Странджа Агрокорн 2014 (Средец)
Карнобат (Карнобат)3:0Ропотамо (Приморско)
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Поморие (Поморие)6:2Черноморец 1919 (Бургас)
Звездичка (Бургас)0:8Вихър (Айтос)
ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)1:3Атлетик (Провадия)
Септември 98 (Тервел)2:5Велики Преслав (Велики Преслав)
Ботев (Нови пазар)5:0Устрем Д (Дончево)
Суворово 1 (Суворово)8:0Аврен (Аврен)
Тополи 2010 (Тополи)1:6Белослав 1918 (Белослав)
Деца: Варна - Междуобластна група
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)0:3Атлетик (Провадия)
Септември 98 (Тервел)2:4Велики Преслав (Велики Преслав)
Ботев (Нови пазар)9:1Устрем Д (Дончево)
Деца: Варна - Областна група
Атлетик (кв.Макак, Шумен)4:2Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)
Девня 2005 (Девня)5:1Шампиони 2014 (Варна)
Хитрино (Хитрино)0:2Спартак 1918 (Варна)
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Спартак 1918 (Варна)2:5Лудогорец 1945 (Разград)
Добруджа 1919 (Добрич)3:0*Добруджа 1919 II (Добрич)
Аристон (Русе)0:1Шумен 2007 (Шумен)
Олимпик (Варна)0:2Дунав 2010 (Русе)
МФК Тича (Варна)0:5Черно море (Варна)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Локомотив (Горна Оряховица)4:0Янтра Габрово (Габрово)
Янтра 1919 (Габрово)2:1Чардафон 1919 (Габрово)
Янтра (Полски Тръмбеш)0:2Литекс (Ловеч)
Белица 2017 (Килифарево)3:2Павликени (Павликени)
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Трявна (Трявна)4:1Спартак (Плевен)
Академик (Свищов)0:8Левски 2007 (Левски)
Севлиево (Севлиево)5:0Локомотив 1927 (Дряново)
Локомотив (Горна Оряховица)0:0Янтра Габрово (Габрово)
Деца: Враца - Областна група
Първа атомна (Козлодуй)2:2Ком (Берковица)
Торпедо 2004 (Борован)3:7ОФК Локомотив (Мездра)
Околчица (Моравица)6:0Скала 2015 (Оселна)
Любимец (Търнава)5:3Искър 1923 (Роман)
ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Батак (Батак)1:3Левски (Ракитово)
Тракиец 2005 (Главиница)0:2Спартак (Калугерово)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Локомотив 1926 (Пловдив)4:1Арда 1924 (Кърджали)
Юнайтед (Пловдив)0:3*Марица 1921 (Пловдив)
Деца: Пловдив - Зонална група
Асеновец 2005 (Асеновград)4:1Орлета (Пазарджик)
Спартак 1947 (Пловдив)2:0Ботев (Пловдив)
Чавдар (Пловдив)1:2Берое (Стара Загора)
Нефтохимик 1962 (Бургас)3:2Локомотив 1926 (Пловдив)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Ботев 2002 (Пловдив)0:1Векта (Пловдив)
Родопа Смолян (Смолян)10:1Асеновец 2005 (Асеновград)
Асти АБ (Хасково)2:1Ботев (Пловдив)
Девин (Девин)0:9Марица 1921 (Пловдив)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Хебър 1918 (Пазарджик)1:7Локомотив 1926 (Пловдив)
Родопа Смолян (Смолян)0:1Орлета (Пазарджик)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Лудогорец 2011 (Паисиево)1:2Вихър (Боил)
Победа 2009 (Вокил)4:0Вихър (Любен)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Раковски 2005 (Калипетрово)0:3*Добруджа (Ситово)
Заря 2006 (Цар Самуил)2:5Ботев 1936 (Професор Иширково)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Пирин (Благоевград)1:3Септември (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Славия 1913 (София)0:4Септември (София)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Локомотив 1929 (София)6:2Надежда (Доброславци)
Конкордия (София)3:3Чавдар (Етрополе)
Ботев 57 СОУ (София)2:2Олимпиец (София)
Елит София (София)3:4Барокко (София)
Деца: София (столица) - Зонална група
Витоша 13 (София)11:0Левски Раковски (София)
Хебър 1918 (Пазарджик)3:2Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Чавдар (Етрополе)3:0Национал (София)
Миньор (Перник)10:2Струмска слава 1927 (Радомир)
Пирин 2001 (Благоевград)3:2Локомотив 1929 (София)
Пирин (Благоевград)2:1Ботев 57 СОУ (София)
Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Левски (Чепинци)3:6Победа 2013 (София)
Обеля (кв.Обеля, София)2:6Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Интернационал (София)0:3*ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Надежда (Доброславци)0:8Ферион (София)
Олимпия ФК (София)1:3РД Спорт (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Левски (София)0:1Национал (София)
Витоша 13 (София)3:0ЦСКА (София)
Левски Раковски (София)6:0Марек 1915 (Дупница)
Славия 1913 (София)0:3Септември (София)
Кюстендил (Кюстендил)0:1Ботев 57 СОУ (София)
Талант (София)0:5Елит София (София)
Сердика (София)4:1Орловец 2015 (Кокаляне)
Спортист 13 (София)1:0Средногорец 2016 (Златица)
Металург 1957 (Перник)2:0Н спорт (София)
Ферион (София)3:0Олимпиец (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Н спорт (София)0:0Лъвчетата (София)
Царско село 2015 (София)2:1Славия 1913 (София)
Левски (София)2:0Левски Раковски (София)
ЦСКА (София)7:1Витоша 13 (София)
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)2:0РД Спорт (София)
Спортист 13 (София)2:0Ултраспорт академия (София)
Интернационал (София)0:5Надежда (Доброславци)
София спорт (София)1:3ОФК София (София)
Сердика (София)12:0Олимпиец (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Олимпиец (София)2:1Септември (София)
Левски (София)4:1ЦСКА (София)
Люлин (кв.Люлин, София)1:0Левски Раковски (София)
Национал (София)4:0Миньор (Перник)
Локомотив 1929 (София)0:3Царско село 2015 (София)
Славия 1913 (София)2:0Академик 1947 (София)
Лъвчетата (София)0:1ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Н спорт (София)4:2Елит София (София)
Славия 1913 (София)1:1Ком 98 (Годеч)
Локомотив 1929 (София)2:3Национал (София)
Левски (София)4:0Олимпия ФК (София)
Кремиковци (кв.Ботунец, София)1:2Левски Раковски (София)
Урвич (Панчарево)3:2Спортист 13 (София)
Металург 1957 (Перник)3:1Победа 2013 (София)
Спорт за всички (София)6:0Барокко (София)
Спартак 2015 (София)3:1ОФК София (София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
София спорт (София)3:2Левски (София)
ЦСКА (София)5:1Арес (София)
Царско село 2015 (София)3:3Лъвчетата (София)
Славия 1913 (София)6:2Национал (София)
Шампион (София)5:5Талант (София)
Олимпия ФК (София)2:0Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Н спорт (София)1:5Младост 2015 (София)
Спорт за всички (София)1:4ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Люлин (кв.Люлин, София)1:1Ферион (София)
Атлетико Артен (София)4:0Барокко (София)
ЮСВ: София - Областна група
Конкордия (София)0:3ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Ботев (Гълъбово)2:0Чирпан (Чирпан)
Загорец (Нова Загора)2:1Миньор (Раднево)
Розова долина (Казанлък)4:0Верея (Стара Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград)2:0Олимпия спорт (Стара Загора)
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Свиленград 1921 (Свиленград)3:0Единство (Гурково)
Ботев (Гълъбово)0:14Берое (Стара Загора)
Яворов (Чирпан)0:3*Респект (Хасково)
Берое II (Стара Загора)11:0Миньор (Раднево)
Розова долина (Казанлък)3:0Верея (Стара Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград)4:0Олимпия спорт (Стара Загора)
Държавно първенство за жени
ЖФК Варна (Варна)2:4Спортика (Благоевград)
Севлиево лейдис (Севлиево)1:1Пълдин (Пловдив)
НСА (София)8:0Енко (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора)6:2Риал (Ковачевци)