Първа професионална лига |
Ботев (Пловдив) | 0:2 | Черно море (Варна) |
ЦСКА (София) | 2:0 | Берое (Стара Загора) |
Втора професионална лига |
Царско село 2015 (София) | 3:1 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Литекс (Ловеч) | 3:0 | Несебър (Несебър) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:1 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Кариана (Ерден) | 0:2 | Локомотив 1929 (София) |
Североизточна Трета лига |
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) | 7:2 | Волов (Шумен) |
Хитрино (Хитрино) | 5:0 | Локомотив (Русе) |
Тополи 2010 (Тополи) | 1:1 | Светкавица Търговище (Търговище) |
Ботев (Нови пазар) | 0:2 | Септември 98 (Тервел) |
Югозападна Трета лига |
Спортист 2009 (Своге) | 1:2 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Беласица (Петрич) | 1:1 | Миньор (Перник) |
Пирин 1941 (Разлог) | 1:1 | Германея (Сапарева баня) |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 2:0 | Сливнишки герой (Сливница) |
Марек 1915 (Дупница) | 1:1 | Септември (Симитли) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 1:2 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Оборище (Панагюрище) | 1:0 | Банско (Банско) |
Велбъжд (Кюстендил) | 1:2 | Ботев 1937 (Ихтиман) |
Надежда (Доброславци) | 1:0 | Чавдар (Етрополе) |
Югоизточна Трета лига |
Миньор (Раднево) | 3:1 | Розова долина (Казанлък) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 4:0 | Садово (Садово) |
Загорец (Нова Загора) | 1:0 | Борислав 2009 (Първомай) |
Марица 1921 (Пловдив) | 0:0 | Левски (Карлово) |
Гигант (Съединение) | 1:0 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:0 | Сокол (Марково) |
Карнобат (Карнобат) | 0:3 | Атлетик (Куклен) |
Созопол (Созопол) | 3:1 | Черноморец 1919 (Бургас) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 |
Еделвайс Цветанов (Поленица) | 1:2 | Бистрица (Катунци) |
Спартак (Склаве) | 2:3 | Орел (Лебница) |
Изтребител (Ново Делчево) | 3:0 | Ветрен (Полена) |
Рилци 2006 (Рилци) | 5:1 | Градешница (Долна Градешница) |
Спортист (Струма) | 3:0 | Локомотив (Дамяница) |
Левуново 2014 (Левуново) | 1:2 | Долно Осеново (Долно Осеново) |
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад |
Корница (Корница) | 0:1 | Ореляк 1974 (Лъжница) |
Барселона (Борово) | 2:2 | Краище 2018 (Краище) |
Буйна Места ММ (Мосомище) | 6:0 | Юнак 2015 (Баня) |
Пирин (Брезница) | 3:0 | Балкан (Добринище) |
"А" ОГ Бургас |
Вихър (Айтос) | 3:0* | Свети Никола (Бургас) |
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа |
Равнец 2011 (Равнец) | 1:6 | Звезденбург (Бургас) |
"А" ОГ Варна |
Ботев (Брестак) | 3:0 | Черноморец 2003 (Бяла) |
"А" ОГ Велико Търново |
Земеделец 93 (Козловец) | 2:1 | Левски 1986 (Стражица) |
Лато (Алеково) | 4:0 | Вихър (Раданово) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Стрела (Ореш) | 4:2 | Спортист (Върбовка) |
Бенковски (Българско Сливово) | 0:5 | Атлетик (Свищов) |
Устрем (Масларево) | 1:1 | Недан (Недан) |
Морава (Морава) | 8:0 | Бъдеще 2010 (Бутово) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Юнак (Мерданя) | 3:1 | Ботев (Горско ново село) |
Владислав (Джулюница) | 3:0* | Победа (Кесарево) |
Олимпиакос 2018 (Никюп) | 0:5 | Първомайци (Първомайци) |
Вихър (Добри дял) | 1:8 | Долна Оряховица (Долна Оряховица) |
"А" ОГ Видин |
Рациария (Арчар) | 1:2 | Дреновец (Дреновец) |
Ботев Д (Димово) | 0:2 | Партизани (Макреш) |
Дунав (Дунавци) | 1:1 | Тимок (Брегово) |
"А" ОГ Враца |
Ботев (Криводол) | 12:2 | Септември 98 (Гложене) |
Скала 2015 (Оселна) | 1:2 | Огоста (Хайредин) |
Ботевъ (Брусен) | 4:6 | Монолит (Манастирище) |
Ботев (Рогозен) | 5:1 | Искър 1923 (Роман) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
Рилци (кв.Рилци, Добрич) | 1:3 | Интер (Добрич) |
Дружба (Люляково) | 0:5 | Спортист 2011 (Генерал Тошево) |
Орловец 2008 (Победа) | 2:0 | Лозенец 2015 (Лозенец) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Дружба Б (Безмер) | 4:0 | Спартак (Зърнево) |
Добруджанец (Овчарово) | 2:0 | Вихър (Жегларци) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" |
Ботев (Бобошево) | 2:2 | Марек 1919 (Дупница) |
"А" ОГ Ловеч |
Априлци 2001 (Априлци) | отл. | Балкан (Български извор) |
Изгрев (Ябланица) | отл. | Чавдар (Троян) |
"А" ОГ Монтана |
Вършец 2012 (Вършец) | 0:3 | Вихър 23 (Николово) |
Шурданица (Георги Дамяново) | 3:0* | Вихър (Бързия) |
Расово (Расово) | 0:2 | Бойчиновци (Бойчиновци) |
Пъстрина 2012 (Монтана) | 2:1 | Миньор Кипровец (Чипровци) |
"Б" ОГ Монтана |
Спортист (Благово) | 6:3 | Левски (Комощица) |
Бенковски (Габровница) | 8:2 | Порто (Портитовци) |
"А" ОГ Пазарджик |
Величково (Величково) | 0:0 | Марица (Белово) |
Родопи 1921 (Козарско) | 1:3 | Вихър (Ветрен) |
Локомотив 2011 (Септември) | 0:2 | Сарая (Сарая) |
Брацигово (Брацигово) | 3:1 | Тракиец 2005 (Главиница) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа |
Лесичово (Лесичово) | 3:1 | Спартак (Щърково) |
Шипка (Драгор) | 4:2 | Светкавица (Синитово) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа |
Милеви скали (Семчиново) | 1:0 | Братаница (Братаница) |
Коба (Радилово) | 5:3 | Кале 09 (Нова махала) |
Левски (Ракитово) | 3:0* | Спортист 2010 (Капитан Димитриево) |
"А" ОГ Перник - подгрупа 2 |
Витоша 2013 (Долна Диканя) | 1:0 | Буря (Кошарево) |
Енергетик (Перник) | 2:3 | Светля 2000 (Светля) |
"А" ОГ Плевен |
Ювентус (Малчика) | 3:0* | Ситомир (Никопол) |
Ботев (Трънчовица) | 3:0* | Обнова (Обнова) |
Левски (Брест) | 1:0 | Мизия 2005 (Кнежа) |
Устрем (Крета) | 2:1 | Ботев (Комарево) |
Войвода (Драгаш войвода) | 7:3 | Вихър (Гулянци) |
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа |
Динамо (Изгрев) | 0:4 | Космос (Гривица) |
Ботев 2014 (Българене) | 4:0 | Обнова II (Обнова) |
Победа (Градище) | 0:1 | Бойчинов (Коиловци) |
Чавдар (Бръшляница) | 3:0 | Ботев (Вълчитрън) |
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа |
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) | 3:0* | Единство (Долни Дъбник) |
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа |
Чавдар (Садовец) | 1:3 | Спартак (Койнаре) |
"А" ОГ Пловдив |
Вихър (Белозем) | 1:2 | Марица (Цалапица) |
Житница (Житница) | 2:1 | Вихър (Войводиново) |
Момино (Момино село) | 3:1 | Марица 2003 (Маноле) |
Кричим (Кричим) | 4:1 | Раковски (Раковски) |
Марица (Милево) | 3:0 | Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:0 | Металик 1938 (Сопот) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
Светкавица (Манолско Конаре) | 3:1 | Тракиец 2001 (Калековец) |
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа |
Радиново 2006 (Радиново) | 1:7 | Лидер (Ягодово) |
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа |
Чепеларе (Чепеларе) | 3:0* | Родопи 2012 (Червен) |
Младост (Златовръх) | 5:0* | Стоево 2018 (Стоево) |
"А" ОГ Разград |
Спортист (Пороище) | 3:0 | Стрела (Тодорово) |
Белите орли (Лозница) | 0:1 | Ураган (Гецово) |
Победа (Богданци) | 3:2 | Челси (Брестовене) |
Светкавица (Медовене) | 1:1 | Бели Лом (Дряновец) |
"А" ОГ Русе - източна подгрупа |
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) | 8:3 | Юделник (Юделник) |
Сокол (Червена вода) | 1:1 | Дунав (Сливо поле) |
"А" ОГ Русе - западна подгрупа |
Борово 2000 (Борово) | 2:0 | Янтра (Долна Студена) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Лудогорец 2011 (Паисиево) | 5:0 | Правда 1944 (Правда) |
Победа 2009 (Вокил) | 3:0 | Светкавица (Поройно) |
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа |
Добруджа (Ситово) | 3:1 | Ботев 1936 (Професор Иширково) |
Левски 96 (Главиница) | 1:1 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
"А" ОГ Сливен |
Червени войводи (Сливен) | 7:0 | Паланките (Бяла паланка) |
Кортен 2012 (Кортен) | 1:2 | Тунджа 2009 (Мечкарево) |
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа |
Люлин (кв.Люлин, София) | 2:3 | Академик 1947 (София) |
"А" ОГ София - източна подгрупа |
Мътивир (Ихтиман) | 3:4 | Ракитин (Трудовец) |
Пирдоп (Пирдоп) | 2:2 | Спортист (Нови хан) |
Бенковски (гр.Костенец) | 1:1 | ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) |
"А" ОГ София - западна подгрупа |
Ком 98 (Годеч) | 3:1 | Правец (Правец) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:2 | Спортист 2006 (Драговищица) |
"А" ОГ Стара Загора |
Габровница 04 (Горно Сахране) | 0:0 | Бузлуджа (Енина) |
Левски (Сърнево) | 0:7 | Единство (Гурково) |
Левски (Оризово) | 0:3* | Чирпан (Чирпан) |
Млада гвардия (Розово) | 0:3* | Реал (Мъдрец) |
Елтемир (Крън) | 4:1 | Локомотив (Тулово) |
"A" ОГ Търговище |
Герлово 2016 (Обител) | 2:5 | Левски (Омуртаг) |
"А" ОГ Хасково |
Извор (Горски извор) | 2:4 | Топлика (Минерални бани) |
Герганин извор (Бисер) | 1:1 | Бенковски (Симеоновград) |
Хасково (Хасково) | 10:0 | Свиленград 1921 II (Свиленград) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа |
Борци (Борци) | 0:6 | Никола Козлево (Никола Козлево) |
Динамо 2018 (Черна) | 0:3* | Габър 2015 (Габрица) |
Победа 2016 (Пристое) | 3:2 | Лудогорец 2017 (Каолиново) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Заря 1963 (Звегор) | 2:7 | Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) |
Енев Дибич (Шумен) | 5:1 | Върбица (Върбица) |
Балкан 1965 (Градище) | 2:2 | Устрем (Трем) |
Локомотив 2008 (Каспичан) | 0:0 | Ендже (Царев брод) |
"А" ОГ Ямбол |
Стралджа (Стралджа) | 3:2 | Ботев (Болярово) |
Бенковски (Зимница) | 2:4 | Христо Ботев (Генерал Инзово) |
Червена звезда (Каменец) | 1:4 | Елхово (Елхово) |
Тракиец (Кукорево) | 1:2 | Ямбол 1915 (Ямбол) |
"Б" ОГ Ямбол |
Кабиле (Кабиле) | 2:1 | Априлец 2017 (Бояджик) |
Бакаджик (Чарган) | 3:1 | Воденичане 2017 (Воденичане) |
Елитна група (U-19) |
Септември (София) | 2:1 | Монтана 1921 (Монтана) |
Янтра 1919 (Габрово) | 1:0 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Левски (София) | 2:0 | Берое (Стара Загора) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Беласица (Петрич) | 4:0 | Пирин 1941 (Разлог) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 5:1 | Малеш (Микрево) |
Мечетата (Петрич) | 2:0 | Пирин (Благоевград) |
Перун 1978 (Кресна) | 1:6 | Неврокоп (Гоце Делчев) |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 4:1 | Места (Хаджидимово) |
ЮМВ: Бургас - Областна група |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | отл. | Вихър (Айтос) |
Поморие (Поморие) | 5:2 | Карнобат (Карнобат) |
Свети Никола (Бургас) | 0:8 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Несебър (Несебър) | 5:1 | Ропотамо (Приморско) |
Бургас спорт (Бургас) | 11:0 | Звезденбург (Бургас) |
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | отл. | Вихър (Айтос) |
Поморие (Поморие) | 1:0 | Карнобат (Карнобат) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 13:0 | Странджа Агрокорн 2014 (Средец) |
Несебър (Несебър) | 6:0 | Звездичка (Бургас) |
ЮМВ: Варна - Междуобластна група |
Атлетик (Провадия) | 2:2 | Устрем Д (Дончево) |
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) | 2:2 | Белослав 1918 (Белослав) |
Септември 98 (Тервел) | 6:0 | Тополи 2010 (Тополи) |
Ботев (Нови пазар) | 0:2 | Суворово 1 (Суворово) |
Черноморец (Балчик) | 3:0 | Аврен (Аврен) |
Деца: Варна - Междуобластна група |
Атлетик (Провадия) | 1:1 | Устрем Д (Дончево) |
Ботев (Нови пазар) | 1:2 | Суворово 1 (Суворово) |
Деца: Варна - Областна група |
Атлетик (кв.Макак, Шумен) | 0:3* | Спартак 1918 (Варна) |
Девня 2005 (Девня) | 6:1 | Провадия (Провадия) |
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 1:1 | Черно море (Варна) |
Доростол Силистра (Силистра) | 3:0* | Добруджа 1919 II (Добрич) |
Черно море II (Варна) | 4:2 | Шумен 2007 (Шумен) |
Спартак 1918 (Варна) | 3:5 | Аристон (Русе) |
МФК Тича (Варна) | 0:0 | Дунав 2010 (Русе) |
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11) |
Черноморец (Балчик) | 3:0 | Вихър 2016 (Вълчи дол) |
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група |
Янтра Габрово (Габрово) | 1:3 | Спартак (Плевен) |
Белица 2017 (Килифарево) | 0:6 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Литекс (Ловеч) | 1:1 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Деца: Велико Търново - Междуобластна група |
Севлиево (Севлиево) | 1:2 | Янтра 1919 (Габрово) |
Локомотив 1927 (Дряново) | 2:0 | Академик (Свищов) |
Павликени (Павликени) | 0:0 | Трявна (Трявна) |
Янтра Габрово (Габрово) | 5:0 | Спартак (Плевен) |
ЮСВ: Враца - Междуобластна група |
Първа атомна (Козлодуй) | 5:0 | Дунав 2016 (Селановци) |
Деца: Враца - Областна група |
Първа атомна (Козлодуй) | 0:3 | ОФК Локомотив (Мездра) |
Дунав 2016 (Селановци) | 4:0 | Любимец (Търнава) |
Торпедо 2004 (Борован) | отл. | Околчица (Моравица) |
Деца: Кърджали - Междуобластна група |
Джебел 1928 (Джебел) | 0:3* | Арда 1924 (Кърджали) |
ЮСВ: Пазарджик - Областна група |
Левски (Ракитово) | 4:0 | Спартак (Калугерово) |
Деца: Пазарджик - Областна група |
Свобода 2011 (Пещера) | 0:4 | Чепинец (Велинград) |
Оборище (Панагюрище) | 0:1 | Чико Бунара (Бяга) |
Брацигово (Брацигово) | 0:5 | Локомотив 2011 (Септември) |
Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа |
Венци (Искър) | 4:1 | Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) |
Гигант (Белене) | 3:0* | Вихър (Славяново) |
Ювентус (Малчика) | 1:0 | Ситомир (Никопол) |
Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа |
Ботев (Луковит) | 3:0 | Искър (Чомаковци) |
Спартак (Койнаре) | 3:3 | Партизан (Червен бряг) |
Светкавица (Градежница) | отл. | Бенковски (Тетевен) |
Чавдар (Троян) | 3:0 | Дреновец (Горник) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Атлетик (Куклен) | 0:5 | Садово (Садово) |
Юнайтед (Пловдив) | 0:3* | Ботев (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Зонална група |
Пълдин (Пловдив) | 2:0 | Орлета (Пазарджик) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | отл. | Спартак 1947 (Пловдив) |
Сокол (Марково) | 0:3 | Берое (Стара Загора) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група |
Марица 1921 (Пловдив) | 0:0 | Векта (Пловдив) |
Асти АБ (Хасково) | 3:0 | Ботев 2002 (Пловдив) |
Девин (Девин) | 0:3* | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Родопа Смолян (Смолян) | 2:1 | Пловдив (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Областна група |
Юнайтед (Пловдив) | 3:0* | Тополово (Тополово) |
Тракия 06 (Стамболийски) | 2:2 | Брестник 1948 (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група |
Спартак 1947 (Пловдив) | 1:2 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Векта (Пловдив) | 1:2 | Ботев (Пловдив) |
ЮМВ: Русе - Междуобластна група |
Аристон (Русе) | 3:0 | Бенковски (Бяла, обл.Русе) |
Локомотив (Русе) | 6:0 | Черноломец 1919 (Попово) |
Вихър (Завет) | 5:1 | Две могили (Две могили) |
Кубрат 2016 (Кубрат) | 3:0* | Черноломец 2017 (Попово) |
Деца: Русе - Междуобластна група |
Аристон (Русе) | 2:0 | Бенковски (Бяла, обл.Русе) |
Локомотив (Русе) | 1:4 | Черноломец 1919 (Попово) |
Вихър (Завет) | 3:4 | Две могили (Две могили) |
Кубрат 2016 (Кубрат) | 3:0* | Черноломец 2017 (Попово) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Лудогорец 2011 (Паисиево) | 3:0 | Правда 1944 (Правда) |
Победа 2009 (Вокил) | 3:0 | Светкавица (Поройно) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа |
Добруджа (Ситово) | 3:0 | Ботев 1936 (Професор Иширково) |
Левски 96 (Главиница) | 3:0 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
ЮМВ: Сливен - Междуобластна група |
Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:2 | Стралджа (Стралджа) |
Балкан (Твърдица) | отл. | Сливен 2000 (Сливен) |
Ямбол 2004 (Ямбол) | 4:4 | Хаджи Димитър (Самуилово) |
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група |
Ботев 57 СОУ (София) | 0:3 | Надежда (Доброславци) |
Барокко (София) | 0:5 | Чавдар (Етрополе) |
Елит София (София) | 2:1 | Конкордия (София) |
Локомотив 1929 (София) | 3:3 | Олимпиец (София) |
Деца: София (столица) - Зонална група |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:7 | Левски Раковски (София) |
Пирин (Благоевград) | 2:1 | Миньор (Перник) |
Ботев 57 СОУ (София) | 1:1 | Чавдар (Етрополе) |
ЦСКА 1948 (София) | 2:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Кюстендил (Кюстендил) | 1:8 | Витоша 13 (София) |
Локомотив 1929 (София) | 3:1 | Септември (София) |
Национал (София) | 2:2 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа |
Победа 2013 (София) | 1:6 | ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) |
Барокко (София) | 0:4 | Ферион (София) |
Левски (Чепинци) | 0:7 | РД Спорт (София) |
Обеля (кв.Обеля, София) | 3:0 | Олимпия ФК (София) |
Интернационал (София) | 0:3* | Надежда (Доброславци) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
Метал 2002 (Перник) | 1:0 | Левски (София) |
Ботев 57 СОУ (София) | 2:2 | ЦСКА (София) |
Славия 1913 (София) | 1:1 | Левски Раковски (София) |
Национал (София) | 2:1 | Кюстендил (Кюстендил) |
Марек 1915 (Дупница) | 0:10 | Витоша 13 (София) |
Елит София (София) | 2:0 | Н спорт (София) |
Средногорец 2016 (Златица) | 0:2 | Сердика (София) |
Олимпиец (София) | 2:2 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
Талант (София) | 1:1 | Металург 1957 (Перник) |
Спортист 13 (София) | 0:2 | Ферион (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Царско село 2015 (София) | 0:3 | Левски (София) |
Лъвчетата (София) | 3:0 | Витоша 13 (София) |
Н спорт (София) | 1:3 | ЦСКА (София) |
Славия 1913 (София) | 1:0 | ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) |
Левски Раковски (София) | 1:0 | РД Спорт (София) |
Ултраспорт академия (София) | 1:3 | София спорт (София) |
Спартак 2015 (София) | 3:0 | Интернационал (София) |
Спортист 13 (София) | 0:1 | Сердика (София) |
Олимпиец (София) | 2:11 | ОФК София (София) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Люлин (кв.Люлин, София) | 1:5 | Септември (София) |
Славия 1913 (София) | 1:2 | ЦСКА (София) |
Локомотив 1929 (София) | 0:2 | Олимпиец (София) |
Национал (София) | 0:2 | Левски (София) |
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) | 6:0 | Миньор (Перник) |
Лъвчетата (София) | 2:1 | Левски Раковски (София) |
Академик 1947 (София) | 1:3 | Царско село 2015 (София) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Елит София (София) | 5:2 | Олимпия ФК (София) |
Национал (София) | 2:1 | Левски Раковски (София) |
Ком 98 (Годеч) | 1:3 | Кремиковци (кв.Ботунец, София) |
Славия 1913 (София) | 4:1 | Локомотив 1929 (София) |
Н спорт (София) | 2:4 | Левски (София) |
Победа 2013 (София) | 1:0 | ОФК София (София) |
Академик 1947 (София) | 0:3 | Металург 1957 (Перник) |
Спорт за всички (София) | 4:0 | Урвич (Панчарево) |
Барокко (София) | 5:1 | Спортист 13 (София) |
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) |
Левски (София) | 1:1 | Национал (София) |
Лъвчетата (София) | 1:1 | Арес (София) |
Талант (София) | 1:3 | ЦСКА (София) |
София спорт (София) | 1:0 | Славия 1913 (София) |
Шампион (София) | 1:2 | Царско село 2015 (София) |
Н спорт (София) | 1:0 | Спорт за всички (София) |
Олимпия ФК (София) | 8:0 | Люлин (кв.Люлин, София) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 2:1 | Ферион (София) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 0:0 | Барокко (София) |
Младост 2015 (София) | 1:4 | Атлетико Артен (София) |
Деца: София - Областна група - първа подгрупа |
Ком 98 (Годеч) | 3:8 | Спортист 2009 (Своге) |
Сливнишки герой (Сливница) | 7:1 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Миньор (Перник) | 6:1 | Ботев 1937 (Ихтиман) |
Деца: София - Областна група - втора подгрупа |
Пирдоп (Пирдоп) | 6:2 | Драгоман (Драгоман) |
Деца: Стара Загора - Междуобластна група |
Олимпия спорт (Стара Загора) | 7:0 | Ботев (Гълъбово) |
Верея (Стара Загора) | 0:1 | Арсенал (Казанлък) |
Миньор (Раднево) | 3:2 | Чирпан (Чирпан) |
Респект (Хасково) | 0:2 | Сините камъни 2013 (Сливен) |
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11) |
Берое II (Стара Загора) | 10:0 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Розова долина (Казанлък) | 3:0* | Яворов (Чирпан) |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:0 | Локомотив (Стара Загора) |
Олимпия спорт (Стара Загора) | 4:2 | Ботев (Гълъбово) |
Верея (Стара Загора) | 7:2 | Единство (Гурково) |
Миньор (Раднево) | 0:14 | Берое (Стара Загора) |
Респект (Хасково) | 0:0 | Сините камъни 2013 (Сливен) |
ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - група "B" |
Боровец 2002 (Търговище) | 5:1 | Единство (Търговище) |
Балкан (Разбойна) | 1:1 | Здравец (Здравец) |
Здравец (Здравец) | 4:0 | Единство (Търговище) |
Боровец 2002 (Търговище) | 3:0 | Балкан (Разбойна) |
Деца: Хасково - Областна група |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 3:0* | Асти АБ (Хасково) |
Хеброс 1921 (Харманли) | 3:0 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Хасково (Хасково) | 3:0 | Сакарски спортист 04 (Тополовград) |
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11) |
Евророма (Свиленград) | 0:3 | Любимец 2000 (Любимец) |
Свиленград (Свиленград) | 2:2 | Раковски (Ивайловград) |
Хеброс 1921 (Харманли) | отл. | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Деца: Ямбол - Междуобластна група |
Балкан (Лозенец) | 1:11 | Стралджа (Стралджа) |
Държавно първенство за жени |
ЖФК Варна (Варна) | 1:2 | Енко (Пловдив) |
НСА (София) | 3:0 | Локомотив (Стара Загора) |
ЛП Супер спорт (София) | 3:0 | Пълдин (Пловдив) |
Международни приятелски срещи за юноши (до 16 г.) 2019 |
Люксембург (юн.мл."Б") | 1:3 | Северна Ирландия (юн.мл."Б") |
България (юн.мл."Б") | 3:1 | Уелс (юн.мл."Б") |
Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2019 |
България (деца) | 2:1 | Сборен отбор на Долна Саксония (деца) |