Първа професионална лига
Левски (София)0:2Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Враца)5:0Верея (Стара Загора)
Североизточна Трета лига
Суворово 1 (Суворово)5:1Устрем Д (Дончево)
Бенковски (Бяла, обл.Русе)2:1Кубрат 2016 (Кубрат)
Северозападна Трета лига
Трявна (Трявна)3:1Първа атомна (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски)3:1Академик (Свищов)
Севлиево (Севлиево)1:0Янтра Габрово (Габрово)
Павликени (Павликени)4:0ОФК Локомотив (Мездра)
Ботев (Луковит)2:1Бдин 1923 (Видин)
Партизан (Червен бряг)3:2Вихър (Славяново)
Локомотив 1927 (Дряново)3:0Ком (Берковица)
Спартак (Плевен)5:0Янтра (Полски Тръмбеш)
Югоизточна Трета лига
Хасково 1957 (Хасково)0:3Нефтохимик 1962 (Бургас)
"А" ОГ Благоевград
Граничар (Копривлен)3:0Ураган 1970 (Горно Драглище)
Белица 2015 (Белица)1:5Перун 1978 (Кресна)
Авангард (Бачево)3:1Левски 2008 (Крупник)
Стрела 2003 (Вълкосел)1:1Места (Хаджидимово)
Миньор 2016 (Елешница)1:0Планинец (Годлево)
Пирин 1941 II (Разлог)2:2Малеш (Микрево)
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Светкавица (Митино)2:1Калабак (Самуилово)
Граничар (Кулата)3:0*Огражденец (Кърналово)
Подгорец (Коларово)2:2Ураган (Михнево)
Локомотив (Генерал Тодоров)5:1Вихър (Кавракирово)
Струма (Марикостиново)6:0Стрела (Петрич)
Беласица 08 (Беласица)4:4Огражден 1955 (Първомай)
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
Кочан (Кочан)0:3*Плетена (Плетена)
Дебрен (Дебрен)3:0*Единство 2005 (Дъбница)
Родопа (Рибново)1:2Граничар (Туховища)
Слащен 2007 (Слащен)4:2Огняново (Огняново)
Спартак 2004 (Долно Дряново)2:2Канина (Гърмен)
"А" ОГ Бургас
Балкан 1980 (Планиница)0:0Черноморски спортист (Обзор)
Странджанец (Царево)3:3Русокастро (Русокастро)
Бяла река 1 (Зайчар)3:0Камено (Камено)
Ропотамо (Приморско)2:3Равда (Равда)
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Каблешково 2018 (Каблешково)0:3*Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец Бургас (Бургас)1:4Устрем (Тънково)
Сокол (Порой)1:6Черноморец (Несебър)
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)3:9Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас)
"Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Балкан 2009 (Добра поляна)3:4Манолич (Манолич)
Алтай (Карагеоргиево)3:2Бяла река (Тополица)
"А" ОГ Варна
Черноморец 1946 (Чернево)3:1Провадия (Провадия)
Камчиец 1945 (Дългопол)3:0Бозвелийско (Бозвелийско)
Устрем (Караманите)1:3Девня 2005 (Девня)
Атлетик (Провадия)2:0Белослав 1918 (Белослав)
Суворово 1920 (Суворово)1:2Аксаково 1948 (Аксаково)
"Б" ОГ Варна
Искра (Генерал Киселово)1:1Моряк 16 (Старо Оряхово)
"А" ОГ Велико Търново
Левски (Лясковец)5:1Чумерна (Елена)
Пробив 2015 (Овча могила)1:6Изгрев 93 (Царевец)
Лозен 2006 (Сухиндол)2:3Удар (Бяла черква)
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Янтра (Драганово)6:1Росица (Поликраище)
Рудановски 1922 (Константин)3:1Спортист (Козаревец)
"А" ОГ Видин
Балкан (Белоградчик)3:2Пластик (Старопатица)
"А" ОГ Враца
Миньор 2017 (Згориград)6:2Манастирище (Манастирище)
"Б" ОГ Враца
Балкански (Михайлово)1:8Строител (Кунино)
Любимец (Търнава)1:6Ботев 2013 (Попица)
Торпедо 2004 (Борован)0:3*Ураган 33 (Софрониево)
"А" ОГ Габрово
Вихър 1962 (Ряховците)0:2Стрела 2006 (Шумата)
Видима (Душево)3:4Чардафон 1919 (Габрово)
Севлиево II (Севлиево)2:1Ангел Кънчев (Трявна)
Юнак 2006 (Кормянско)0:1Балкан (Плачковци)
Дан Колов (Сенник)4:3Янтра 1919 (Габрово)
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Албена 97 (Оброчище)1:3Добруджански спортист (Стефан Караджа)
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Искра 41 (Бенковски)5:0Спортист (Стефаново)
Стрела 2004 (Орляк)1:6Вихър 2013 (Бранище)
Заря 2006 (Крушари)2:2Сокол 2012 (Соколово)
"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Арда 1 (Кърджали)15:30Левски 2005 (Крумовград)
Родопа Смолян (Смолян)3:0*Родопа 2018 (Смолян)
Перперикон (Перперек)3:0*Палас (Рудозем)
Върбица 2006 (Бенковски)15:30Искра (Черноочене)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Армейци (Кюстендил)2:1Руен (Богослов)
Елешница (Ваксево)0:2Ботев (Лозно)
Септември 2005 (Жабокрът)0:3*Струма (Нови чифлик)
Кюстендил (Кюстендил)5:0Копие (Копиловци)
Славия (Граница)0:3Спортист (Слокощица)
Ябълково (Ябълково)1:1Осогово (Багренци)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев 2009 (Джерман)2:1Миньор 2014 (Бобов дол)
Мусала (Рила)3:3Рилец 1948 (Ресилово)
Бенковски 1953 (Сапарево)0:3*Левски (Кочериново)
"А" ОГ Ловеч
Вежен (Тетевен)17:00Пещера (Галата)
"А" ОГ Монтана
Син стрел (Крапчене)5:3Озирово (Долно Озирово)
Пъстренец (Долно Белотинци)1:1Ботев 1930 (Кобиляк)
"Б" ОГ Монтана
Липен (Липен)4:0Железна (Железна)
Балкан (Говежда)7:1Дунав Цибър (Долни Цибър)
Динамо (Мадан)1:5Локомотив (Долно Церовене)
Хайдут 2014 (Ерден)1:8Селияк (Стубел)
"А" ОГ Пазарджик
Балкан (Варвара)0:0Чепинец (Велинград)
Ботев (Момина клисура)3:3Оборище II (Панагюрище)
Чико Бунара (Бяга)5:0Левски (Паталеница)
Тракия (Пазарджик)0:3Спартак (Калугерово)
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Барикади (Стрелча)2:3Карабунар (Карабунар)
Миньор (Елшица)3:0*Виноградец 2014 (Виноградец)
Юнак (Ивайло)0:2Тракиец (Исперихово)
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Зенит (Ветрен дол)1:1Лозен (Лозен)
Родопи (Дебръщица)2:0Бенковски 2006 (Црънча)
Атлетик (Мокрище)0:2Тракия 2017 (Звъничево)
"А" ОГ Перник - подгрупа 1
Студена (Студена)0:3*Вихър (Еловдол)
Ботев (Друган)4:1Металург 1957 (Перник)
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)3:1Верила (Дрен)
"А" ОГ Перник - подгрупа 2
Черногорец 1946 (Ноевци)4:0Балкан (Банище)
Спортист (Драгичево)8:1Китка (Витановци)
Ерма (Трън)3:0Бенковски (Копаница)
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Левски (Горна Митрополия)2:3Бенковски (Опанец)
Спартак (Божурица)1:3Искър (Ореховица)
Ботев (Ленково)1:3Ясен (Ясен)
Дунавска чайка (Сомовит)2:0Свобода (Милковица)
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Крали Марко (Еница)2:3Искър (Долни Луковит)
Палфингер (Червен бряг)3:0Искър (Чомаковци)
Дреновец (Горник)5:2Светослав (Лепица)
Лавров (Горни Дъбник)2:5Венци (Искър)
"А" ОГ Пловдив
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)2:0Тракия 06 (Стамболийски)
Вихър (Войсил)4:4Дълго поле (Дълго поле)
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Марица (Ясно поле)3:2Караджалово 2011 (Караджалово)
Ботев (кв.Дебър, Първомай)3:0*Спартак (Болярци)
Сокол (Буково)1:4Траките 2007 (Скутаре)
Ботев (Рогош)3:5Марица 2006 (Градина)
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Спортист 1948 (Голям чардак)4:3Войнягово (Войнягово)
Раковски 2018 (Раковски)4:1Средногорец (Брезово)
Тракия (Царимир)4:3Сокол (Пъдарско)
Вихър (Строево)3:4Чернозем (Черноземен)
Урожай (Стрелци)0:3*Калояново (Калояново)
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Спортинг (Бенковски)0:3*Вихър 2006 (Граф Игнатиево)
Спартак 1947 (Пловдив)2:0Брестник 1948 (Пловдив)
Победа (Царацово)0:5Марица 1921 II (Пловдив)
Спартак (Ново село)2:2Труд (Труд)
Бенковски (Куртово Конаре)1:2Белащица (Белащица)
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Космос 2018 (Боянци)3:0*Шипка 2015 (Асеновград)
Тракия 2008 (Нови извор)5:0Спартак 2012 (Избеглии)
"А" ОГ Разград
Миньор (Сеново)3:1Академик (Веселец)
Вихър (Лозница)5:3Барса 2011 (Сушево)
"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Ботев (Голямо Враново)2:1Смирненски (Смирненски)
Спартак 2014 (Хотанца)3:0*Пристис (кв.Долапите, Русе)
Дунарит (Николово)4:0Мартен (Мартен)
"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Партизан (Босилковци)2:4Дунав (Батин)
Ботев 2010 (Копривец)3:0Янтра (Ценово)
Левски (Новград)7:0Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)5:0*Атлетик (Тръстеник)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Вихър (Боил)3:3Чернолик (Чернолик)
Галактика (Черник)3:1Релакс (Овен)
Йълдъръм (Яребица)2:2Червена звезда (Дулово)
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Спортист (Кайнарджа)4:0Айдемир (Айдемир)
Добруджа (Искра)8:0Заря 2006 (Цар Самуил)
"А" ОГ Сливен
Самуил (Самуилово)5:1Левски 2018 (Младово)
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Локомотив 2016 (София)7:3Житен (Житен)
Спартак 1933 (Подгумер)2:0Банкя 2009 (Банкя)
Изтребител (Иваняне)0:3*Зенит (кв.Филиповци, София)
Левски (Чепинци)1:0Въстаник 26 (Войнеговци)
Кремиковци (кв.Ботунец, София)0:4Сокол (Негован)
Надежда II (Доброславци)0:5Мрамор (Мрамор)
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Орловец 2015 (Кокаляне)1:4Витоша II (Бистрица)
Обеля (кв.Обеля, София)1:0Урвич (Панчарево)
Гранит (Владая)4:0Футбол клуб 13 (София)
Урвич 1960 (Долни Пасарел)4:1Младост 2015 (София)
Железница (Железница)6:0Спарта (София)
"А" ОГ София - източна подгрупа
Левски 1923 (Елин Пелин)3:0*Мирково (Мирково)
Рилец (Говедарци)2:1Левски 2007 (Долна баня)
"А" ОГ София - западна подгрупа
Искър 2005 (гара Лакатник)4:1Зенит (Церово)
Петърч (Петърч)2:4Драгоман (Драгоман)
Торнадо (Безден)3:0Козаро (Скравена)
"А" ОГ Стара Загора
Мини "Марица-изток" (Раднево)3:0Минерал (Овощник)
"A" ОГ Търговище
Тузлушка слава (Антоново)1:1Агротрон М (Момино)
Черноломец 1919 (Попово)0:2Спортист (Ковачевец)
Агроелит 1 (Макариополско)2:0Урожай (Гърчиново)
Вихър 1931 (Дългач)2:0Въбел (кв.Въбел, Търговище)
"А" ОГ Хасково
Стамболово (Стамболово)3:0*Сакарски спортист 04 (Тополовград)
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Зенит (Черноглавци)3:0*Лудогорец 1948 (Хърсово)
Капитана (Капитан Петко)1:2Ясен 2007 (Ясенково)
Вихър 1969 (Боян)0:6Мълния (Климент)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Герой (Зайчино ореше)0:3Смядово 2010 (Смядово)
"А" ОГ Ямбол
Спортист (Роза)2:4Межда (Межда)
"Б" ОГ Ямбол
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)1:4Бакаджик (Войника)
Индже (Победа)1:5Бояново 2012 (Бояново)
Тунджа 2006 (Тенево)3:0Изгрев (Меден кладенец)
Безмер (Безмер)2:3Ударник (Иречеково)
Елитна група (U-19)
Славия 1913 (София)3:1Дунав 2010 (Русе)
ЦСКА (София)1:0Ботев (Пловдив)
Пирин (Благоевград)3:1Сливен 2000 (Сливен)
ЮМВ: Благоевград - Областна група
Белица 2015 (Белица)0:3Места (Хаджидимово)
Неврокоп (Гоце Делчев)3:5Вихрен 1925 (Сандански)
Пирин 1941 (Разлог)0:3Банско (Банско)
Деца: Благоевград - Областна група
Пирин 2001 (Благоевград)10:0Септември (Симитли)
Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Нефтохимик 1962 (Бургас)3:1Странджанец (Царево)
Звездичка (Бургас)1:5Карнобат (Карнобат)
ЮМВ: Варна - Зонална група
Спартак 1918 (Варна)0:2Добруджа 1919 (Добрич)
Олимпик (Варна)1:0Дунав 2010 (Русе)
Доростол Силистра (Силистра)3:0Одесос 2014 (Варна)
Деца: Варна - Зонална група
Лудогорец 1945 II (Разград)0:3Лудогорец 1945 (Разград)
Спартак 1918 (Варна)4:0Добруджа 1919 (Добрич)
Дунав 2010 II (Русе)0:3Волов (Шумен)
Олимпик (Варна)0:5Дунав 2010 (Русе)
Доростол Силистра (Силистра)2:1Одесос 2014 (Варна)
Деца: Варна - Областна група
Вихър 2016 (Вълчи дол)2:2Хитрино (Хитрино)
Шампиони 2014 (Варна)1:1Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Тополи 2010 (Тополи)3:0Суворово 1 (Суворово)
Атлетик (кв.Макак, Шумен)3:0*ОФК Варна (Варна)
Камчиец 1945 (Дългопол)1:3ФК Тича (Варна)
ЮМВ: Видин - Областна група
Ботев (Грамада)0:0Ружинци (Ружинци)
Тимок (Брегово)1:2Кула 04 (Кула)
ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Батак (Батак)0:3Чико Бунара (Бяга)
Брацигово (Брацигово)10:0Тракиец 2005 (Главиница)
Оборище (Панагюрище)7:0Хебър 1918 (Пазарджик)
Деца: Пазарджик - Областна група
Хебър 1918 (Пазарджик)7:0Вихър (Ветрен)
Деца: Перник - Междуобластна група
Миньор 2014 (Бобов дол)3:1Германея (Сапарева баня)
Легия (Рударци)0:2Кюстендил (Кюстендил)
Велбъжд (Кюстендил)5:1Марек 1919 (Дупница)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Марица 1921 (Пловдив)1:0Локомотив 1926 (Пловдив)
Гигант (Съединение)1:7Сокол (Марково)
Деца: Пловдив - Зонална група
Хебър 1918 (Пазарджик)0:3Локомотив 1926 (Пловдив)
Нефтохимик 1962 (Бургас)1:0Чавдар (Пловдив)
Марица 1921 (Пловдив)0:5Ботев (Пловдив)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Палас (Рудозем)6:1Хасково 1957 (Хасково)
Деца: Пловдив - Областна група
Кричим (Кричим)4:0Раковски 2018 (Раковски)
Борислав 2009 (Първомай)2:2Атлетик (Куклен)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Локомотив 1926 (Пловдив)7:0Орлета (Пазарджик)
Марица 1921 (Пловдив)8:1Гигант (Съединение)
Борислав 2009 (Първомай)2:0Родопа Смолян (Смолян)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Вихър (Боил)2:2Чернолик (Чернолик)
Галактика (Черник)5:1Релакс (Овен)
Йълдъръм (Яребица)1:3Червена звезда (Дулово)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Спортист (Кайнарджа)3:2Айдемир (Айдемир)
Добруджа (Искра)3:0Заря 2006 (Цар Самуил)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Пирин (Благоевград)3:4Кюстендил (Кюстендил)
Струмска слава 1927 (Радомир)2:3Хебър 1918 (Пазарджик)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)4:0Левски Раковски (София)
Септември (София)1:1Локомотив 1929 (София)
Барокко (София)1:1Ботев 57 СОУ (София)
Чавдар (Етрополе)0:1Царско село 2015 (София)
Сливнишки герой (Сливница)1:1Миньор (Перник)
ЦСКА 1948 (София)4:2Вихрен 1925 (Сандански)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)1:0ЦСКА 1948 (София)
Беласица (Петрич)0:0Миньор (Перник)
Велбъжд (Кюстендил)0:4Пирин (Благоевград)
Ботев 57 СОУ (София)0:2Царско село 2015 (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Марек 1915 (Дупница)1:2ЦСКА (София)
Чавдар (Етрополе)0:1Спортист 2009 (Своге)
Барокко (София)0:2Славия 1913 (София)
Олимпиец (София)2:1Левски Раковски (София)
Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Септември (София)1:2Царско село 2015 (София)
Национал (София)5:1Локомотив 1929 (София)
Витоша 13 (София)5:0Олимпиец (София)
Елит София (София)0:0София спорт (София)
ЦСКА (София)1:3Левски (София)
Чавдар (Етрополе)1:1Левски Раковски (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
РД Спорт (София)0:2ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Олимпия ФК (София)0:2Царско село 2015 (София)
Рилски спортист 2011 (Самоков)1:7Локомотив 1929 (София)
ЦСКА 1948 (София)1:0Сливнишки герой (Сливница)
София спорт (София)1:0Миньор (Перник)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Младост 2015 (София)0:1Атлетико Артен (София)
Марек 1915 (Дупница)7:1Ком 98 (Годеч)
Локомотив 1929 (София)3:0Велбъжд (Кюстендил)
Кюстендил (Кюстендил)1:5Ботев 57 СОУ (София)
Миньор (Перник)0:2Олимпия ФК (София)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)0:2Щурче (София)
Кремиковци (кв.Ботунец, София)2:1Люлин (кв.Люлин, София)
Ферион (София)1:3Победа 2013 (София)
Арес (София)3:0Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
София спорт (София)1:3Барокко (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:0Арес (София)
Олимпия ФК (София)1:2Марек 1915 (Дупница)
Витоша 13 (София)1:2Н спорт (София)
Надежда (Доброславци)0:5Кюстендил (Кюстендил)
Метал 2002 (Перник)1:1Ком 98 (Годеч)
Атлетико Артен (София)3:1Елит София (София)
Ботев 57 СОУ (София)3:2Спартак 2015 (София)
Банкя 2009 (Банкя)4:0ДАФ (София)
Металург 1957 (Перник)0:0Сердика (София)
РД Спорт (София)2:0Спортист 13 (София)
Орловец 2015 (Кокаляне)2:2София 2010 (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Царско село 2015 (София)1:3Септември (София)
Щурче (София)0:5Левски (Чепинци)
Витоша 13 (София)4:2ЦСКА (София)
Олимпиец (София)1:0Атлетико Артен (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)4:1София спорт (София)
ЮСВ: София - Областна група
Конкордия (София)1:1Балкан 1929 (Ботевград)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)5:0Ком 98 (Годеч)
Спортист 2009 (Своге)9:1Ботев 1937 (Ихтиман)
Деца: София - Областна група - втора подгрупа
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)0:3Средногорец 2016 (Златица)
Бенковски (гр.Костенец)6:0Звездец (Горна Малина)
Спортист (Нови хан)0:11Белмекен (с.Костенец)
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Берое (Стара Загора)7:0Асти АБ (Хасково)
Свиленград 1921 (Свиленград)6:2Ботев (Гълъбово)
Розова долина (Казанлък)0:3*Верея (Стара Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград)3:1Арсенал (Казанлък)
Деца: Ямбол - Междуобластна група
Тунджа 2006 (Тенево)6:1Ямбол 2004 II (Ямбол)
Бенковски (Зимница)0:14Сливен 2000 (Сливен)
Държавно първенство за жени
Етър ВТ (Велико Търново)13:00Спортика (Благоевград)
Севлиево лейдис (Севлиево)15:00Риал (Ковачевци)