"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа |
Банево (кв.Банево, Бургас) | 2:5 | Устрем (Тънково) |
"А" ОГ Велико Търново |
Земеделец 93 (Козловец) | 3:0 | Чумерна (Елена) |
Левски 1986 (Стражица) | 2:3 | Изгрев 93 (Царевец) |
Левски (Лясковец) | 4:1 | Вихър (Раданово) |
Пробив 2015 (Овча могила) | 1:3 | Удар (Бяла черква) |
Лато (Алеково) | 4:1 | Лозен 2006 (Сухиндол) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Светкавица (Михалци) | 1:1 | Атлетик (Свищов) |
Стрела (Ореш) | 0:1 | Недан (Недан) |
Бенковски (Българско Сливово) | 2:6 | Бъдеще 2010 (Бутово) |
Устрем (Масларево) | 5:3 | Морава (Морава) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Ботев (Дебелец) | 5:0 | Победа (Кесарево) |
Юнак (Мерданя) | 2:2 | Росица (Поликраище) |
Владислав (Джулюница) | 1:0 | Спортист (Козаревец) |
Янтра (Драганово) | 2:0 | Първомайци (Първомайци) |
Рудановски 1922 (Константин) | 2:2 | Долна Оряховица (Долна Оряховица) |
Олимпиакос 2018 (Никюп) | 5:0 | Вихър (Добри дял) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" |
Струмска слава 1956 (Търновлаг) | 2:0 | Руен (Богослов) |
Армейци (Кюстендил) | 5:2 | Ботев (Лозно) |
Елешница (Ваксево) | 0:3 | Струма (Нови чифлик) |
Кюстендил (Кюстендил) | 6:0 | Спортист (Слокощица) |
Славия (Граница) | 0:3 | Осогово (Багренци) |
Ябълково (Ябълково) | 3:0* | Септември 2005 (Жабокрът) |
"А" ОГ Монтана |
Син стрел (Крапчене) | 3:0* | Вихър (Бързия) |
Вършец 2012 (Вършец) | 1:0 | Бойчиновци (Бойчиновци) |
Расово (Расово) | 0:1 | Миньор Кипровец (Чипровци) |
Пъстренец (Долно Белотинци) | 0:3* | Пъстрина 2012 (Монтана) |
"Б" ОГ Монтана |
Левски (Комощица) | 0:6 | Железна (Железна) |
Бенковски (Габровница) | 1:4 | Селяк (Стубел) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа |
Барикади (Стрелча) | 3:0* | Тракиец (Исперихово) |
Миньор (Елшица) | 3:1 | Спартак (Щърково) |
Юнак (Ивайло) | 1:3 | Светкавица (Синитово) |
Лесичово (Лесичово) | 3:3 | Шипка (Драгор) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа |
Лозен (Лозен) | 4:2 | Братаница (Братаница) |
Милеви скали (Семчиново) | 5:1 | Бенковски 2006 (Црънча) |
Зенит (Ветрен дол) | 5:0 | Кале 09 (Нова махала) |
Родопи (Дебръщица) | 3:0* | Спортист 2010 (Капитан Димитриево) |
Коба (Радилово) | 3:0 | Тракия 2017 (Звъничево) |
Левски (Ракитово) | 8:0 | Атлетик (Мокрище) |
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа |
Крали Марко (Еница) | отл. | Дреновец (Горник) |
Светослав (Лепица) | 2:5 | Спартак (Койнаре) |
Венци (Искър) | 2:0 | Искър (Чомаковци) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
Светкавица (Манолско Конаре) | 1:5 | Караджалово 2011 (Караджалово) |
Тракиец 2001 (Калековец) | 1:2 | Спартак (Болярци) |
Марица (Ясно поле) | 0:3* | Пловдив (Пловдив) |
Сокол (Буково) | 3:1 | Ботев (Рогош) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Спортист 1948 (Голям чардак) | 3:0 | Средногорец (Брезово) |
Войнягово (Войнягово) | 2:3 | Сокол (Пъдарско) |
Тракия (Царимир) | 3:0* | Чернозем (Черноземен) |
Сокол (Крислово) | 0:6 | Калояново (Калояново) |
Вихър (Строево) | 2:2 | Урожай (Стрелци) |
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа |
Спортинг (Бенковски) | 0:3* | Марица 1921 II (Пловдив) |
Радиново 2006 (Радиново) | 0:3* | Брестник 1948 (Пловдив) |
Победа (Царацово) | 1:5 | Труд (Труд) |
Брестовица (Брестовица) | 1:0 | Белащица (Белащица) |
Спартак (Ново село) | 3:0* | Бенковски (Куртово Конаре) |
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа |
Чепеларе (Чепеларе) | 4:7 | Младост (Златовръх) |
Спартак 2012 (Избеглии) | 3:0 | Шипка 2015 (Асеновград) |
Космос 2018 (Боянци) | 4:8 | Тополово (Тополово) |
Тракия 2008 (Нови извор) | 3:0* | Родопи 2012 (Червен) |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 0:3* | Стоево 2018 (Стоево) |
"А" ОГ Разград |
Стара сила (Старо селище) | 9:0 | Ураган (Гецово) |
Спортист (Пороище) | 4:2 | Челси (Брестовене) |
Белите орли (Лозница) | 4:2 | Академик (Веселец) |
Победа (Богданци) | 3:0 | Барса 2011 (Сушево) |
"А" ОГ Русе - източна подгрупа |
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) | 2:6 | Мартен (Мартен) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Вихър (Любен) | 2:1 | Светкавица (Поройно) |
Галактика (Черник) | 4:1 | Йълдъръм (Яребица) |
"А" ОГ Сливен |
Червени войводи (Сливен) | 1:2 | Тунджа 2009 (Мечкарево) |
Паланките (Бяла паланка) | 6:2 | Левски 2018 (Младово) |
Самуил (Самуилово) | 1:0 | Аполон (кв.Речица, Сливен) |
Балкан (Твърдица) | 7:4 | Кортен 2012 (Кортен) |
"A" ОГ Търговище |
Агротрон М (Момино) | 1:2 | Левски (Омуртаг) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа |
Вихър 1969 (Боян) | 1:5 | Никола Козлево (Никола Козлево) |
Динамо 2018 (Черна) | 0:3* | Победа 2016 (Пристое) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Енев Дибич (Шумен) | 2:1 | Ендже (Царев брод) |
Смядово 2010 (Смядово) | 2:1 | Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) |
Заря 1963 (Звегор) | 2:7 | Върбица (Върбица) |
Балкан 1965 (Градище) | 1:2 | Локомотив 2008 (Каспичан) |
"А" ОГ Ямбол |
Искра (Симеоново) | 1:1 | Межда (Межда) |
Бенковски (Зимница) | 0:7 | Елхово (Елхово) |
Червена звезда (Каменец) | 2:4 | Ямбол 1915 (Ямбол) |
Стралджа (Стралджа) | отл. | Тракиец (Кукорево) |
"Б" ОГ Ямбол |
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) | 2:1 | Воденичане 2017 (Воденичане) |
Партизан (Скалица) | 1:4 | Бакаджик (Войника) |
Безмер (Безмер) | 1:0 | Кабиле (Кабиле) |
Индже (Победа) | 3:0* | Изгрев (Меден кладенец) |
Бакаджик (Чарган) | 0:2 | Априлец 2017 (Бояджик) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Банско (Банско) | 0:0 | Пирин 1941 (Разлог) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 1:9 | Малеш (Микрево) |
Беласица (Петрич) | 1:0 | Пирин (Благоевград) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 1:2 | Неврокоп (Гоце Делчев) |
Мечетата (Петрич) | 3:0 | Места (Хаджидимово) |
Перун 1978 (Кресна) | 1:5 | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
ЮМВ: Бургас - Областна група |
Несебър (Несебър) | 3:0* | Звезденбург (Бургас) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 3:0* | Карнобат (Карнобат) |
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) | 3:0 | Ропотамо (Приморско) |
Свети Никола (Бургас) | 0:2 | Вихър (Айтос) |
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | отл. | Карнобат (Карнобат) |
Деца: Враца - Областна група |
Любимец (Търнава) | 1:3 | Първа атомна (Козлодуй) |
Искър 1923 (Роман) | 3:4 | Околчица (Моравица) |
Дунав 2016 (Селановци) | 7:2 | Скала 2015 (Оселна) |
Деца: Кърджали - Междуобластна група |
Златоград (Златоград) | отл. | Граничар (Кирково) |
Левски 2005 (Крумовград) | 5:2 | Мадан (Мадан) |
Джебел 1928 (Джебел) | 0:3* | Върбица 2006 (Бенковски) |
ЮСВ: Пазарджик - Областна група |
Чико Бунара (Бяга) | 5:4 | Спартак (Калугерово) |
Свобода 2011 (Пещера) | 1:1 | Тракиец 2005 (Главиница) |
Левски (Ракитово) | 2:5 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Брацигово (Брацигово) | 1:0 | Оборище (Панагюрище) |
Деца: Пазарджик - Областна група |
Свобода 2011 (Пещера) | 2:10 | Локомотив 2011 (Септември) |
Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа |
Светкавица (Градежница) | 1:3 | Бенковски (Тетевен) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Атлетик (Куклен) | 0:3* | Левски (Карлово) |
Садово (Садово) | 0:3* | Ботев (Пловдив) |
Юнайтед (Пловдив) | 0:3* | Брестник 1948 (Пловдив) |
Марица 1921 (Пловдив) | 4:0 | Арда 1924 (Кърджали) |
Деца: Пловдив - Зонална група |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:1 | Орлета (Пазарджик) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:3 | Ботев (Пловдив) |
Сокол (Марково) | отл. | Спартак 1947 (Пловдив) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 1:6 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група |
Палас (Рудозем) | 3:0* | Ботев 2002 (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Областна група |
Раковски 2018 (Раковски) | 3:0* | Тополово (Тополово) |
Юнайтед (Пловдив) | 2:0 | Атлетик (Куклен) |
Борислав 2009 (Първомай) | 1:1 | Брестник 1948 (Пловдив) |
Металик 1938 (Сопот) | 8:0 | Тракия 06 (Стамболийски) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група |
Марица 1921 (Пловдив) | 0:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
ЮМВ: Русе - Междуобластна група |
Левски 2000 (Русе) | 0:3* | Черноломец 1919 (Попово) |
Аристон (Русе) | 6:0 | Две могили (Две могили) |
Локомотив (Русе) | 3:0* | Черноломец 2017 (Попово) |
Деца: Русе - Междуобластна група |
Левски 2000 (Русе) | 0:3* | Черноломец 1919 (Попово) |
Аристон (Русе) | 4:0 | Две могили (Две могили) |
Локомотив (Русе) | 3:0* | Черноломец 2017 (Попово) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Вихър (Любен) | 0:2 | Светкавица (Поройно) |
Галактика (Черник) | 2:2 | Йълдъръм (Яребица) |
ЮМВ: Сливен - Междуобластна група |
Ямбол 2004 (Ямбол) | 3:0* | Ямбол 1915 (Ямбол) |
Сливен 2000 (Сливен) | 0:0 | Хаджи Димитър (Самуилово) |
Стралджа (Стралджа) | 6:1 | Балкан (Твърдица) |
ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - група "B" |
Боровец 2002 (Търговище) | 5:3 | Здравец (Здравец) |
Балкан (Разбойна) | 2:2 | Единство (Търговище) |
Здравец (Здравец) | 4:1 | Балкан (Разбойна) |
Единство (Търговище) | 0:4 | Боровец 2002 (Търговище) |
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11) |
Хеброс 1921 (Харманли) | 1:0 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Деца: Ямбол - Междуобластна група |
Бенковски (Зимница) | 8:1 | Балкан (Лозенец) |