Първа професионална лига |
Ботев (Пловдив) | 2:1 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Левски (София) | 1:0 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Втора професионална лига |
Поморие (Поморие) | 0:0 | Лудогорец 1945 II (Разград) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Верея (Стара Загора) | анл. | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Септември (София) | 3:2 | Кариана (Ерден) |
Спартак 1918 (Варна) | 1:0 | Локомотив София 1929 (София) |
Монтана 1921 (Монтана) | 3:0 | Ботев (Гълъбово) |
Североизточна Трета лига |
Шумен 2007 (Шумен) | 1:2 | Хитрино (Хитрино) |
Калиакра 1923 (Каварна) | анл. | Ботев (Нови пазар) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 6:0 | Бенковски (Бяла, обл.Русе) |
Септември 98 (Тервел) | 0:1 | Устрем Д (Дончево) |
Югозападна Трета лига |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:1 | Банско (Банско) |
Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:1 | Вихрен 1925 (Сандански) |
Сливнишки герой (Сливница) | 3:2 | Чавдар (Етрополе) |
Миньор (Перник) | 5:0 | Перун 1978 (Кресна) |
Кюстендил (Кюстендил) | 0:1 | Пирин 1941 (Разлог) |
Оборище (Панагюрище) | 0:1 | Спортист 2009 (Своге) |
Беласица (Петрич) | 3:2 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Септември (Симитли) | 2:2 | Надежда (Доброславци) |
Югоизточна Трета лига |
Гигант (Съединение) | 2:0 | Миньор (Раднево) |
Борислав 2009 (Първомай) | 4:1 | Карнобат (Карнобат) |
Розова долина (Казанлък) | 4:1 | Несебър (Несебър) |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:6 | Загорец (Нова Загора) |
Созопол (Созопол) | 2:0 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
"А" ОГ Враца |
Огоста (Хайредин) | отл. | Септември 98 (Гложене) |
Балкански (Михайлово) | 0:9 | Искър 1923 (Роман) |
Ботевъ (Брусен) | 0:4 | Околчица (Моравица) |
Манастирище (Манастирище) | 1:8 | Ботев (Рогозен) |
Строител (Кунино) | 0:1 | Монолит (Манастирище) |
Академия Ботев (Враца) | 12:0 | Ботев 2013 (Попица) |
"А" ОГ Монтана |
Вършец 2012 (Вършец) | 2:5 | Миньор Кипровец (Чипровци) |
Пъстренец (Долно Белотинци) | 0:2 | Пъстрина 2012 (Николово) |
Син стрел (Крапчене) | 2:1 | Ботев 1930 (Кобиляк) |
Шурданица (Георги Дамяново) | 3:0 | Селяк (Стубел) |
Хайдут 2014 (Ерден) | 3:3 | Расово (Расово) |
"А" ОГ Плевен |
Палфингер 2018 (Червен бряг) | 1:5 | Ботев (Трънчовица) |
Мизия 2005 (Кнежа) | 0:2 | Левски (Брест) |
Гигант 1947 (Белене) | 4:1 | Ситомир (Никопол) |
Вихър (Гулянци) | 2:4 | Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) |
Ботев (Комарево) | 1:3 | Левски 2007 (Левски) |
Венци (Искър) | 6:2 | Войвода (Драгаш войвода) |
"А" ОГ Пловдив |
Марица (Милево) | 0:4 | Секирово (кв.Секирово, Раковски) |
Кричим (Кричим) | 3:2 | Момино (Момино село) |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) |
Дунав (Батин) | 0:4 | Младост (Екзарх Йосиф) |
Елитна група (U-17) |
Ботев (Пловдив) | 1:0 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ЦСКА (София) | 0:0 | Спартак 1918 (Варна) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 5:1 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 3:1 | Черно море (Варна) |
Национал (София) | 2:0 | Дунав (Русе) |
Сокол (Марково) | 2:1 | Левски (София) |
Левски Раковски (София) | 0:2 | Славия 1913 (София) |
Елитна група (U-15) |
Ботев (Пловдив) | 3:2 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ЦСКА (София) | 2:0 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 1:0 | Асти АБ (Хасково) |
Национал (София) | 2:0 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Витоша 13 (София) | 0:6 | Левски (София) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 1:2 | Черно море (Варна) |
Спартак 1919 (Плевен) | 0:3 | Славия 1913 (София) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група |
Левски (София) | 4:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I |
Левски (София) | 10:0 | Хебър 1918 (Пазарджик) |