Първа професионална лига |
Ботев (Пловдив) | 0:1 | ЦСКА (София) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 2:0 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Втора професионална лига |
Поморие (Поморие) | 1:3 | Локомотив София 1929 (София) |
Локомотив (Горна Оряховица) | 3:2 | Ботев (Гълъбово) |
Верея (Стара Загора) | анл. | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Черноморец (Балчик) | 1:0 | Кариана (Ерден) |
Пирин (Благоевград) | 2:2 | Спартак 1918 (Варна) |
Монтана 1921 (Монтана) | 3:0* | Спартак (Плевен) |
Литекс (Ловеч) | 1:1 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Североизточна Трета лига |
Калиакра 1923 (Каварна) | анл. | Хитрино (Хитрино) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 0:0 | Шумен 2007 (Шумен) |
Септември 98 (Тервел) | 4:1 | Ботев (Нови пазар) |
Югозападна Трета лига |
Спортист 2009 (Своге) | 3:1 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Пирин 1941 (Разлог) | 1:1 | Беласица (Петрич) |
Перун 1978 (Кресна) | 1:3 | Септември (Симитли) |
Чавдар (Етрополе) | 0:1 | Оборище (Панагюрище) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 1:0 | Кюстендил (Кюстендил) |
Банско (Банско) | 0:1 | Миньор (Перник) |
Марек 1915 (Дупница) | 2:2 | Сливнишки герой (Сливница) |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:0 | Ботев 1937 (Ихтиман) |
Югоизточна Трета лига |
Атлетик (Куклен) | 1:0 | Гигант (Съединение) |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:6 | Загорец (Нова Загора) |
Свиленград 1921 (Свиленград) | 2:1 | Левски (Карлово) |
Карнобат (Карнобат) | 1:2 | ФК Хасково 1957 (Хасково) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 1:2 | Созопол (Созопол) |
Миньор (Раднево) | 3:1 | Борислав 2009 (Първомай) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 |
Огражден 1955 (Първомай) | 9:0 | Стрела (Петрич) |
Светкавица (Митино) | 4:1 | Локомотив (Генерал Тодоров) |
Струма (Марикостиново) | 10:0 | Калабак (Самуилово) |
Граничар (Кулата) | 3:2 | Беласица 08 (Беласица) |
Подгорец (Коларово) | 3:0 | Вихър (Кавракирово) |
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток |
Слащен 2007 (Слащен) | 4:4 | Огняново (Огняново) |
Дебрен (Дебрен) | 4:0 | Лисец (Осиково) |
Родопа (Рибново) | 0:2 | Кочан (Кочан) |
Граничар (Туховища) | 7:1 | Канина (Гърмен) |
"А" ОГ Бургас |
Липа (Череша) | 3:1 | Черноморски спортист (Обзор) |
"А" ОГ Варна |
Ботев (Брестак) | 4:0 | Бозвелийско (Бозвелийско) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Устрем (Масларево) | отл. | Пробив 2015 (Овча могила) |
Вихър (Раданово) | 3:1 | Спортист (Върбовка) |
Бъдеще 2010 (Бутово) | 1:3 | Атлетик (Свищов) |
Бенковски (Българско Сливово) | 0:0 | Морава (Морава) |
Стрела (Ореш) | 1:1 | Светкавица (Михалци) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Рудановски 1922 (Константин) | 6:0 | Олимпиакос 2018 (Никюп) |
Победа (Кесарево) | 2:8 | Спортист (Козаревец) |
Ботев (Дебелец) | 6:0 | Янтра (Драганово) |
"А" ОГ Видин |
Дуло (Видин) | 1:11 | Ботев (Грамада) |
Дунав (Дунавци) | 0:1 | Рациария (Арчар) |
Тимок (Брегово) | 2:2 | Партизани (Макреш) |
"А" ОГ Враца |
Искър 1923 (Роман) | 0:0 | Ботев (Рогозен) |
Скала 2015 (Оселна) | 1:2 | Ботев 2013 (Криводол) |
Ботев 2013 (Попица) | 0:6 | Миньор 2017 (Згориград) |
Монолит (Манастирище) | 2:0 | Атлетик (Козлодуй) |
Академия Ботев (Враца) | 8:0 | Строител (Кунино) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
Лозенец 2015 (Лозенец) | 6:1 | Добруджанец (Овчарово) |
ФК Калиакра 1 (Каварна) | 11:3 | Царичино (Царичино) |
Албена 97 (Оброчище) | 0:3 | Христо Ботев (Стожер) |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 10:0 | Партизан (Василево) |
Дружба (Люляково) | 0:3 | Орловец 2008 (Победа) |
Рилци (кв.Рилци, Добрич) | 0:0 | Интер (Добрич) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Вихър (Жегларци) | 1:3 | Искра 41 (Бенковски) |
Вихър 2013 (Бранище) | 1:3 | Спортист (Стефаново) |
Заря 2006 (Крушари) | 4:0 | Добруджански спортист (Стефан Караджа) |
Сокол 2012 (Соколово) | 1:2 | Дружба Б (Безмер) |
Спартак (Зърнево) | 6:1 | Стрела 2004 (Орляк) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" |
Ботев (Бобошево) | 4:0 | Мусала (Рила) |
Германея (Сапарева баня) | 2:1 | Ботев 2009 (Джерман) |
"А" ОГ Ловеч |
Априлци 2001 (Априлци) | 1:1 | Пещера (Галата) |
Балкан (Български извор) | 2:2 | Ботев (Луковит) |
Чавдар (Троян) | 1:1 | Изгрев (Ябланица) |
"А" ОГ Монтана |
Миньор Кипровец (Чипровци) | 0:2 | Бойчиновци (Бойчиновци) |
Селяк (Стубел) | 3:1 | Расово (Расово) |
Пъстрина 2012 (Николово) | 1:1 | Вихър 23 (Николово) |
Вършец 2012 (Вършец) | 0:3 | Шурданица (Георги Дамяново) |
Пъстренец (Долно Белотинци) | 2:2 | Син стрел (Крапчене) |
"Б" ОГ Монтана |
Бенковски (Габровница) | 1:4 | Озирово (Долно Озирово) |
"А" ОГ Пазарджик |
Светкавица (Синитово) | анл. | Левски (Паталеница) |
Марица (Белово) | 5:2 | Сарая (Сарая) |
Родопи 1921 (Козарско) | 1:2 | Тракиец 2005 (Главиница) |
Величково (Величково) | 4:1 | Вихър (Ветрен) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа |
Оборище II (Панагюрище) | 8:1 | Лесичово (Лесичово) |
Тракия 2017 (Звъничево) | 1:1 | Спартак (Щърково) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа |
Бенковски 2006 (Црънча) | 0:5 | Свобода 2011 (Пещера) |
Зенит (Ветрен дол) | 4:3 | Коба (Радилово) |
Ботев 2018 (Симеоновец) | 1:1 | Левски (Ракитово) |
"А" ОГ Перник - източна подгрупа |
Верила (Дрен) | 1:2 | Витоша 2013 (Долна Диканя) |
"А" ОГ Плевен |
Ботев (Трънчовица) | 0:1 | Левски 2007 (Левски) |
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) | 6:3 | Войвода (Драгаш войвода) |
Ситомир (Никопол) | 4:1 | Венци (Искър) |
Левски (Брест) | отл. | Ботев (Комарево) |
Палфингер 2018 (Червен бряг) | 2:4 | Вихър (Гулянци) |
Мизия 2005 (Кнежа) | 1:4 | Гигант 1947 (Белене) |
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа |
Спартак (Койнаре) | анл. | Светослав (Лепица) |
"А" ОГ Пловдив |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 1:0 | Садово (Садово) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 10:0 | Раковски (Раковски) |
Вихър (Белозем) | 2:2 | Марица 2003 (Маноле) |
Кричим (Кричим) | 2:0 | Металик 1938 (Сопот) |
Марица (Цалапица) | 3:4 | Калояново (Калояново) |
Марица (Милево) | 5:1 | Дълго поле (Дълго поле) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Труд (Труд) | 4:0 | Ведраре (Ведраре) |
"А" ОГ Разград - източна подгрупа |
Вълци (Владимировци) | 5:1 | Стрела (Тодорово) |
Победа (Богданци) | 1:1 | Челси (Брестовене) |
Светкавица (Медовене) | 3:3 | Локомотив 2019 (Самуил) |
Барса 2011 (Сушево) | 2:5 | Златен лист (Точилари) |
Левски (Подайва) | 3:0* | Академик (Веселец) |
"А" ОГ Разград - западна подгрупа |
Вихър (Лозница) | 1:2 | Бели Лом (Дряновец) |
Спортист (Пороище) | 0:3 | Стара сила (Старо селище) |
Ясен (Ясеновец) | 0:9 | Чудомир (Чудомир) |
Миньор (Сеново) | 4:1 | Ураган (Гецово) |
"А" ОГ Русе - източна подгрупа |
Смирненски (Смирненски) | 0:1 | Мартен (Мартен) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Галактика (Черник) | 3:0 | Караджата (Брадвари) |
Чернолик (Чернолик) | 3:1 | Правда 1944 (Правда) |
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа |
Ботев 1936 (Професор Иширково) | 0:0 | Раковски 2005 (Калипетрово) |
Айдемир (Айдемир) | 7:0 | Трансмариска 2013 (Тутракан) |
Левски 96 (Главиница) | 5:1 | Заря 2006 (Цар Самуил) |
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа |
ФК ЦСКА 1948 II (София) | 9:0 | Обеля (кв.Обеля, София) |
"А" ОГ София - източна подгрупа |
Пирдоп (Пирдоп) | 4:3 | Левски 1923 (Елин Пелин) |
Мътивир (Ихтиман) | 1:5 | Ракитин (Трудовец) |
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) | 4:0 | Бенковски (гр.Костенец) |
"А" ОГ София - западна подгрупа |
Торнадо 2019 (Безден) | 1:0 | Правец (Правец) |
Драгоман (Драгоман) | 0:1 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
"А" ОГ Стара Загора |
Елтемир (Крън) | 3:2 | Мини "Марица-изток" (Раднево) |
Левски (Сърнево) | 2:1 | Тунджа (Павел баня) |
"А" ОГ Хасково |
Любимец 2000 (Любимец) | анл. | Меричлери 2017 (Меричлери) |
Герганин извор (Бисер) | 3:0* | Топлика (Минерални бани) |
Марица (Симеоновград) | анл. | Стамболово (Стамболово) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа |
Борци (Борци) | 1:1 | Лудогорец 1948 (Хърсово) |
Лудогорец 2017 (Каолиново) | 3:1 | Победа 2016 (Пристое) |
Габър 2015 (Габрица) | 2:4 | Зенит (Черноглавци) |
"А" ОГ Ямбол |
Стралджа (Стралджа) | 0:2 | Елхово (Елхово) |
"Б" ОГ Ямбол |
Кабиле (Кабиле) | 9:1 | Индже (Победа) |
Бакаджик (Чарган) | 4:1 | Бояново 2012 (Бояново) |
Приятелски срещи: Лято-есен |
ФК ЦСКА 1948 (София) | 6:1 | Надежда (Доброславци) |
Елитна група (U-19) |
Черно море (Варна) | 2:0 | Левски (София) |
Берое (Стара Загора) | 1:4 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Елитна група (U-17) |
Дунав (Русе) | 1:1 | Ботев (Пловдив) |
Спартак 1918 (Варна) | 2:1 | Национал (София) |
Черно море (Варна) | 4:1 | Левски Раковски (София) |
ЦСКА (София) | 1:8 | Септември (София) |
Левски (София) | 1:0 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:5 | Славия 1913 (София) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 3:1 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Елитна група (U-15) |
Черно море (Варна) | 2:0 | Спартак 1919 (Плевен) |
ЦСКА (София) | 2:0 | Септември (София) |
Левски (София) | 2:0 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 1:5 | Национал (София) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 2:2 | Ботев (Пловдив) |
Берое (Стара Загора) | 1:0 | Витоша 13 (София) |
Асти АБ (Хасково) | 0:3 | Славия 1913 (София) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 3:0 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Мечетата (Петрич) | 1:0 | Пирин 1941 (Разлог) |
Беласица (Петрич) | 3:2 | Вихрен 1925 (Сандански) |
Стрела 2003 (Вълкосел) | 1:6 | Пирин (Благоевград) |
Септември (Симитли) | 0:2 | Неврокоп (Гоце Делчев) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 0:0 | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Банско (Банско) | 9:0 | Места (Хаджидимово) |
ЮМВ: Варна - Междуобластна група |
Суворово 1 (Суворово) | 4:1 | Волов (Шумен) |
Устрем Д (Дончево) | 4:0 | Черноморец (Балчик) |
Септември 98 (Тервел) | 3:0* | Хитрино (Хитрино) |
Ботев (Нови пазар) | 3:0* | Калиакра 1923 (Каварна) |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 2:1 | Атлетик (Провадия) |
Деца: Варна - Междуобластна група |
Устрем Д (Дончево) | 2:1 | Черноморец (Балчик) |
Септември 98 (Тервел) | 3:0* | Хитрино (Хитрино) |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 3:0 | Атлетик (Провадия) |
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11) |
Дунав (Русе) | 4:0 | Аристон (Русе) |
МФК Тича (Варна) | 4:0 | Рилци (кв.Рилци, Добрич) |
Шумен 2007 (Шумен) | 1:2 | Дунав II (Русе) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 2:0 | Черно море II (Варна) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 1:0 | Спартак 1918 (Варна) |
Олимпик (Варна) | 11:0 | Варна 2017 (Варна) |
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група |
Левски 2007 (Левски) | 3:5 | Янтра 2019 (Габрово) |
Локомотив (Горна Оряховица) | 3:4 | Белица 2017 (Килифарево) |
Павликени (Павликени) | 4:1 | Спартак (Плевен) |
Деца: Велико Търново - Междуобластна група |
Севлиево (Севлиево) | 2:4 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Литекс (Ловеч) | 14:0 | Изгрев 93 (Царевец) |
Академик (Свищов) | 9:3 | Локомотив 1927 (Дряново) |
Левски 2007 (Левски) | 0:10 | Янтра 2019 (Габрово) |
ЮМВ: Пловдив - Зонална група |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:1 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Лидер Пловдив (Ягодово) | 1:4 | Сокол (Марково) |
Берое (Стара Загора) | 4:1 | Сливен 2000 (Сливен) |
Верея (Стара Загора) | 0:3 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Арена (Ямбол) | 2:4 | Чавдар (Пловдив) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Орлета (Пазарджик) | 0:3 | Сокол (Марково) |
АФК Хасково (Хасково) | 1:1 | Арда 1924 (Кърджали) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 10:0 | Юнайтед (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Зонална група |
Ботев 2002 (Пловдив) | 2:3 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
Ботев (Пловдив) | 1:1 | Марица 1921 (Пловдив) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:2 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Верея (Стара Загора) | 1:2 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група |
Марица 1921 (Пловдив) | 1:2 | Борислав 2009 (Първомай) |
Атлетик (Куклен) | отл. | Извор (Горски извор) |
ФК Хасково 1924 (Хасково) | 5:0 | ФА Пловдив (Пловдив) |
Родопа Смолян (Смолян) | 6:0 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б" |
Брестник 1948 (Брестник) | 0:4 | Беломорец (Асеновград) |
ФК Хасково 1957 (Хасково) | 1:1 | ФК Хасково 1924 (Хасково) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:2 | Лион (Пловдив) |
Родопа Смолян (Смолян) | анл. | Родопа 1927 (Смолян) |
Чико Бунара (Бяга) | 11:0 | Велд (Пловдив) |
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В" |
Феникс (Пловдив) | 2:3 | Академик (Пловдив) |
Юнайтед (Пловдив) | 1:12 | ФА Пловдив (Пловдив) |
Улпия (Пловдив) | 0:7 | Свобода 2011 (Пещера) |
Шипка старс 2015 (Асеновград) | 0:3 | Шипка 2015 (Асеновград) |
Марица (Цалапица) | 0:1 | Тракия 06 (Стамболийски) |
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А" |
Кронос 2016 (Пловдив) | 5:0 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Кронос 2016 II (Пловдив) | 2:4 | Пловдив сити II (Пловдив) |
Кронос 2016 III (Пловдив) | 11:0 | Пловдив сити (Пловдив) |
Чавдар (Пловдив) | 0:2 | Орлета (Пазарджик) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:7 | Марица 1921 (Пловдив) |
Родопа Смолян (Смолян) | 0:3 | Пълдин (Пловдив) |
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В" |
Лион (Пловдив) | 1:2 | Велд (Пловдив) |
Реал (Пловдив) | 5:2 | Велд II (Пловдив) |
ФА Пловдив (Пловдив) | 1:4 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
Кричим (Кричим) | 5:3 | Юнайтед (Пловдив) |
Тракия 2004 (Пловдив) | 0:4 | Шипка 2018 (Асеновград) |
Атлетик (Куклен) | 3:3 | ФА Карлово (Карлово) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Галактика (Черник) | 8:0 | Караджата (Брадвари) |
Чернолик (Чернолик) | 4:0 | Правда 1944 (Правда) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа |
Ботев 1936 (Професор Иширково) | 7:0 | Раковски 2005 (Калипетрово) |
Айдемир (Айдемир) | 1:5 | Трансмариска 2013 (Тутракан) |
Левски 96 (Главиница) | 3:0 | Заря 2006 (Цар Самуил) |
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б") |
Чавдар (Етрополе) | 3:2 | Конкордия (София) |
Елит София (София) | 0:3 | Спортист 2009 (Своге) |
Царско село 2015 (София) | 2:2 | Пирин (Благоевград) |
Младост 2015 (София) | 0:10 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група |
Барокко (София) | 6:3 | Мрамор (Мрамор) |
Царско село 2015 (София) | 13:0 | Левски (Чепинци) |
Ботев 57 СОУ (София) | 2:2 | Локомотив София 1929 (София) |
Деца: София (столица) - Зонална група |
Ботев 57 СОУ (София) | 2:2 | Септември (София) |
Олимпиец (София) | 1:1 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Кюстендил (Кюстендил) | 2:2 | Метал 2002 (Перник) |
Миньор (Перник) | 1:2 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:4 | Левски Раковски (София) |
Пирин (Благоевград) | 9:0 | Марек 1915 (Дупница) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа |
Интернационал (София) | 1:3 | Олимпия ФК (София) |
Орловец 2015 (Кокаляне) | 1:1 | Надежда (Доброславци) |
Сердика (София) | 3:0 | София спорт (София) |
РД Спорт (София) | 8:0 | Спортист 13 (София) |
Деца: София - Областна група - първа подгрупа |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 3:0 | Рилец (Говедарци) |
Ботев 1937 (Ихтиман) | 9:0 | ФК Рилски спортист (Самоков) |
Деца: София - Областна група - втора подгрупа |
Пирдоп (Пирдоп) | 13:0 | Драгоман (Драгоман) |
Държавно първенство за жени |
Локомотив (Стара Загора) | 2:0 | Левски (Чепинци) |
НСА (София) | 3:1 | ЛП Супер спорт (София) |
Спортика (Благоевград) | анл. | Дунав (Русе) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 3:0 | Севлиево лейдис (Севлиево) |