Първа професионална лига
Лудогорец 1945 (Разград)1:1Царско село 2015 (София)
ЦСКА (София)1:1Берое (Стара Загора)
Втора професионална лига
Септември (София)1:0Литекс (Ловеч)
Кариана (Ерден)2:2Добруджа 1919 (Добрич)
Струмска слава 1927 (Радомир)1:0Нефтохимик 1962 (Бургас)
Хебър 1918 (Пазарджик)1:2Спортист 2009 (Своге)
Септември (Симитли)2:0Созопол (Созопол)
Североизточна Трета лига
Черноморец (Балчик)5:2Шумен 2007 (Шумен)
Доростол-Светкавица (Силистра)1:3Устрем Д (Дончево)
Югозападна Трета лига
Пирин 1941 (Разлог)1:3Марек 1915 (Дупница)
Сливнишки герой (Сливница)1:1Ботев 1937 (Ихтиман)
Балкан 1929 (Ботевград)2:0Беласица (Петрич)
Вихрен 1925 (Сандански)2:1Оборище (Панагюрище)
Надежда (Доброславци)0:2Кюстендил (Кюстендил)
Велбъжд (Кюстендил)0:0Левски (Чепинци)
Перун 1978 (Кресна)1:0Гранит (Владая)
Рилски спортист 2011 (Самоков)2:0Банско (Банско)
Чавдар (Етрополе)2:1Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Югоизточна Трета лига
Розова долина (Казанлък)6:1Левски (Карлово)
Несебър (Несебър)1:2Спартак 1947 (Пловдив)
Верея (Стара Загора)1:2Димитровград 1947 (Димитровград)
Борислав 2009 (Първомай)0:1Родопа Смолян (Смолян)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)2:0Карнобат (Карнобат)
Хасково (Хасково)1:2Черноморец 1919 (Бургас)
Атлетик (Куклен)2:1Сокол (Марково)
Гигант (Съединение)2:1Извор (Горски извор)
"А" ОГ Бургас
Устрем (Тънково)5:2Атлетик 2018 (Каблешково)
"Б" ОГ Варна
Спринт (Белоградец)0:3Провадия II (Провадия)
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Рилци (кв.Рилци, Добрич)16:00Стрела 2020 (Присад)
Партизан (Василево)16:00ФК Калиакра 1 (Каварна)
Орловец 2008 (Победа)16:00Заря 2006 (Крушари)
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Вихър 2013 (Бранище)16:00Добруджански спортист (Стефан Караджа)
"А" ОГ Ловеч
Озрен (Голям извор)2:1Ботев (Луковит)
Чавдар (Троян)3:0*Балкан (Български извор)
Изгрев (Ябланица)4:1Априлци 2001 (Априлци)
"А" ОГ Разград
Ясен (Ясеновец)16:00Бели Лом (Дряновец)
Победа (Богданци)16:00Спортист (Пороище)
Челси (Брестовене)16:00Миньор 2012 (Сеново)
"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)0:0Смирненски (Смирненски)
"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Янтра (Долна Студена)1:3Ботев 2010 (Копривец)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Лудогорец 2011 (Паисиево)4:0Победа 2009 (Вокил)
Галактика (Черник)1:5Йълдъръм (Яребица)
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Добруджа (Ситово)5:1Раковски 2005 (Калипетрово)
Левски 96 (Главиница)3:0Заря 2006 (Цар Самуил)
"A" ОГ Търговище
Сокол (Трескавец)16:00Герлово 2016 (Обител)
Светкавица 1922 (Търговище)16:00Левски (Омуртаг)
"А" ОГ Хасково
Свиленград 1921 (Свиленград)5:0Топлика (Минерални бани)
Тунджа (Срем)0:3*Марица (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)1:5Любимец 2000 (Любимец)
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Габър 2015 (Габрица)1:0Победа 2016 (Пристое)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Балкан (Средня)0:3Локомотив 2008 (Каспичан)
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен)5:0Хитрино (Хитрино)
Енев (Дибич)4:0Върбица (Върбица)
Елитна група (U-19)
Лудогорец 1945 (Разград)1:0Локомотив 1926 (Пловдив)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)3:1Сокол (Марково)
Берое (Стара Загора)0:1ЦСКА (София)
Монтана 1921 (Монтана)2:2Славия 1913 (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас)3:0Национал (София)
Черно море (Варна)3:0Пирин (Благоевград)
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Черноломец 1919 (Попово)11:30Кубрат 2016 (Кубрат)
Дунав 2009 (Сливо поле)11:30Локомотив (Русе)
Деца: Русе - Междуобластна група
Черноломец 1919 (Попово)10:00Кубрат 2016 (Кубрат)
Дунав 2009 (Сливо поле)10:00Локомотив (Русе)
Бенковски (Бяла)10:00Филип Тотю 2018 (Две могили)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Лудогорец 2011 (Паисиево)14:00Победа 2009 (Вокил)
Галактика (Черник)14:00Йълдъръм (Яребица)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Добруджа (Ситово)14:00Раковски 2005 (Калипетрово)
Левски 96 (Главиница)14:00Заря 2006 (Цар Самуил)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Чавдар (Етрополе)2:0Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Барокко (София)2:4Локомотив София 1929 (София)
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Ком 98 (Годеч)7:2Конкордия (София)
Барокко (София)1:6Царско село 2015 (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Септември (Симитли)0:2Национал (София)
Банско (Банско)3:2Гранит (Владая)
Ботев 57 СОУ (София)2:1Елит София (София)
Славия 1913 (София)2:1Пирин (Благоевград)
Локомотив София 1929 (София)3:0*Кюстендил (Кюстендил)
ЦСКА (София)4:0Вихрен 1925 (Сандански)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Витоша 13 (София)0:0Хебър 1918 (Пазарджик)
Малеш (Микрево)0:3Септември (София)
Пирин 2001 (Благоевград)0:0Беласица (Петрич)
ФК ЦСКА 1948 (София)3:2Царско село 2015 (София)
Миньор (Перник)0:3Левски (София)
Левски Раковски (София)1:0Марек 1915 (Дупница)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Интер Джесика 2010 (София)11:30Искър 1945 (Нови Искър)
Сантяго Бернабеу (София)1:4Победа 2013 (София)
Барокко (София)4:2Царско село 2015 (София)
Развитие на млади футболисти (София)2:1Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Септември (София)3:0Чавдар (Етрополе)
Деца: София (столица) - Зонална група
Металург 1957 (Перник)3:1Национал (София)
Локомотив София 1929 (София)0:0Хебър 1918 (Пазарджик)
Ботев 57 СОУ (София)3:0Беласица (Петрич)
ФК ЦСКА 1948 (София)2:1Пирин (Благоевград)
Миньор (Перник)0:1Кюстендил (Кюстендил)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Септември (София)1:1Славия 1913 (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Ферион (София)1:15Победа 2013 (София)
София спорт (София)2:2Елит София (София)
Спортист 13 (София)1:0Банкя 2009 (Банкя)
Арес (София)2:1ОФК София (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Левски (София)6:0Левски Спартак 1962 (София)
Национал (София)2:1Локомотив София 1929 (София)
Миньор (Перник)1:2Марек 1915 (Дупница)
Септември (София)0:2ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Ботев 57 СОУ (София)5:1Барокко (София)
Орловец 2015 (Кокаляне)1:10Септември II (София)
Интер Джесика 2010 (София)0:14Металург 1957 (Перник)
Сердика (София)1:4София спорт (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Миньор (Перник)1:2Спортист 13 (София)
Левски (София)0:0Славия 1913 (София)
Ботев 2017 (Батановци)1:9Септември (София)
Балкан 1929 (Ботевград)0:3Рилски спортист 2011 (Самоков)
Национал (София)3:4ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)
Елит София (София)4:3Възраждане 2020 (София)
РД Спорт (София)0:3Локомотив София 1929 (София)
София спорт (София)1:7Кремиковци (кв.Кремиковци, София)
Олимпиец (София)5:0Ботев 57 СОУ (София)
Марек 1915 (Дупница)4:3Арес (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)6:1Барокко (София)
Олимпия ФК (София)3:0ЦСКА (София)
Спортион (София)0:1Спартак София (София)
Славия 1913 (София)3:1Миньор (Перник)
Интер Джесика 2010 (София)1:0Левски Спартак 1962 (София)
БАМФ (София)8:0Победа 2013 (София)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)0:9Лъвчетата (София)
ФК ЦСКА 1948 (София)11:0Шампион (София)
Метал 2002 (Перник)0:6Спорт за всички (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
София спорт (София)1:8Локомотив София 1929 (София)
ЦСКА (София)0:2Олимпия ФК (София)
Щурче (София)1:1Левски Раковски (София)
Левски (София)4:0Септември (София)
Национал (София)1:1Славия 1913 (София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
ЦСКА (София)13:0ОФК София (София)
Лъвчетата (София)2:6Барокко (София)
Левски Спартак 1962 (София)0:10Н спорт (София)
Славия 1913 (София)3:1София спорт (София)
Витоша 13 (София)3:2Левски (София)
Атлетико Артен (София)7:0БГ 7 (София)
Шампион (София)3:2Елит София (София)
Козаро (Ботевград)2:0Софияспорт 2020 (София)
Държавно първенство за жени
ЛП Супер спорт (София)2:0ЖФК Варна (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив)3:0Барокко (София)
Етър ВТ (Велико Търново)11:0Пълдин (Пловдив)
Риал (Ковачевци)0:2Енко (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора)4:0Севлиево лейдис (Севлиево)