Купа на България | ||
Партизан (Червен бряг) | 1:4 | Левски (София) |
Севлиево (Севлиево) | 1:5 | Славия 1913 (София) |
Извор (Горски извор) | 1:2 | Монтана 1921 (Монтана) |
Янтра 2019 (Габрово) | 1:6 | Черно море (Варна) |
Дреновец (Дреновец) | 0:6 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Пирин (Благоевград) | 3:4 | Берое (Стара Загора) |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||
Дунав (Русе) | 1:1 (3:1 д) | Черноломец 1919 (Попово) |
Гранит (Владая) | 1:1 (5:4 д) | Левски (Чепинци) |
Сливнишки герой (Сливница) | 2:3 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Сокол (Марково) | 4:3 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Атлетик (Куклен) | 3:0 | Гигант (Съединение) |
Марица 1921 (Пловдив) | 2:3 | Борислав 2009 (Първомай) |
ЮСВ: Купа на БФС | ||
Септември (София) | 2:0 | Черно море (Варна) |
Спартак 1918 (Варна) | 0:5 | Левски (София) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 0:2 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Спартак 1947 (Пловдив) | 1:1 | ЦСКА (София) |
Берое (Стара Загора) | 2:0 | Ботев (Враца) |
Славия 1913 (София) | 4:2 | Сокол (Марково) |
Ботев (Пловдив) | 6:0 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 2:1 | Миньор (Перник) |
ЮМВ: Купа на БФС | ||
Ботев (Пловдив) | 2:0 | Черно море (Варна) |
Спартак 1918 (Варна) | 1:1 | Славия 1913 (София) |
Левски (София) | 0:0 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Ботев (Враца) | 0:3 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 2:0 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Септември (София) | 2:4 | Берое (Стара Загора) |
Национал (София) | 2:1 | Хасково (Хасково) |
ФК Спартак 1919 (Плевен) | 0:2 | ЦСКА (София) |
Деца: Купа на БФС | ||
Локомотив 1926 (Пловдив) | 4:0 | Черно море (Варна) |
ЮСВ: Бургас - Междуобластна група | ||
Созопол (Созопол) | 0:7 | Поморие (Поморие) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 3:1 | Сливен 2000 (Сливен) |
Сините камъни 2013 (Сливен) | 4:2 | Свети Никола (Бургас) |
Вихър (Айтос) | 2:0 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Хаджи Димитър (Самуилово) | 4:3 | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) |
ЮСВ: Варна - Зонална група | ||
Спартак 1918 (Варна) | 3:0 | Септември 98 (Тервел) |
Тополи 2010 (Тополи) | 2:0 | Калиакра 1923 (Каварна) |
Устрем Д (Дончево) | 2:0 | Доростол-Светкавица (Силистра) |
Бенковски (Бяла, обл.Русе) | отл. | Светкавица Търговище (Търговище) |
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11) | ||
Олимпик (Варна) | 0:4 | Черно море (Варна) |
ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група | ||
Янтра 2019 (Габрово) | 3:2 | Трявна (Трявна) |
Павликени (Павликени) | анл. | Белица 2017 (Килифарево) |
Локомотив 1927 (Дряново) | 1:3 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Академик (Свищов) | отл. | Локомотив (Горна Оряховица) |
ЮМВ: Враца - Междуобластна група | ||
ОФК Локомотив (Мездра) | 5:1 | Кариана (Ерден) |
Левски 2020 (Лом) | 2:4 | Бдин 1923 (Видин) |
Първа атомна (Козлодуй) | 0:2 | Ботев (Враца) |
ЮСВ: Пловдив - Зонална група | ||
Хасково (Хасково) | 3:0* | Марица (Милево) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група | ||
Юнайтед (Пловдив) | 2:2 | Металик 1938 (Сопот) |
Деца: Хасково - Областна група | ||
ФК Свиленград (Свиленград) | 3:0 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Сакарски спортист 04 (Тополовград) | 0:6 | Любимец 2000 (Любимец) |
Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 19 г.) 2021 | ||
Финландия (дев.ст.) | отл. | Грузия (дев.ст.) |
България (дев.ст.) | отл. | Исландия (дев.ст.) |