Първа професионална лига |
Славия 1913 (София) | 0:0 | Етър ВТ (Велико Търново) |
ЦСКА (София) | отл. | Левски (София) |
Лудогорец 1945 (Разград) | отл. | Ботев (Пловдив) |
Втора професионална лига |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 3:3 | Литекс (Ловеч) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:0 | Миньор (Перник) |
Созопол (Созопол) | 3:3 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Североизточна Трета лига |
Интер (Добрич) | 0:4 | Дунав (Русе) |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 1:4 | Шумен 2007 (Шумен) |
Септември 98 (Тервел) | 1:2 | Доростол-Светкавица (Силистра) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 2:3 | Черноморец (Балчик) |
Лудогорец 1945 III (Разград) | 6:1 | Ботев (Нови пазар) |
Северозападна Трета лига |
ОФК Локомотив (Мездра) | 1:0 | Ботев II (Враца) |
Югозападна Трета лига |
Марек 1915 (Дупница) | 6:0 | Гранит (Владая) |
Левски (Чепинци) | 1:0 | Банско (Банско) |
Кюстендил (Кюстендил) | 2:0 | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Оборище (Панагюрище) | 3:4 | Чавдар (Етрополе) |
Беласица (Петрич) | 1:0 | Рилски спортист 2011 (Самоков) |
Ботев 1937 (Ихтиман) | 4:0 | Перун 1978 (Кресна) |
Пирин 1941 (Разлог) | 2:0 | Велбъжд (Кюстендил) |
Сливнишки герой (Сливница) | 0:1 | Надежда (Доброславци) |
Балкан 1929 (Ботевград) | 1:1 | Вихрен (Сандански) |
Югоизточна Трета лига |
Карнобат (Карнобат) | 1:0 | Сокол (Марково) |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 2:0 | Гигант (Съединение) |
Загорец (Нова Загора) | 2:0 | Атлетик (Куклен) |
Спартак 1947 (Пловдив) | отл. | Хасково (Хасково) |
Розова долина (Казанлък) | 2:0 | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) |
Несебър (Несебър) | 1:0 | Борислав 2009 (Първомай) |
Марица 1921 (Пловдив) | 5:1 | Верея (Стара Загора) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 |
Ветрен (Полена) | отл. | Еделвайс Цветанов (Поленица) |
Рилци 2006 (Рилци) | анл. | Спортист (Струма) |
Градешница (Долна Градешница) | 0:4 | Локомотив (Дамяница) |
Орел (Лебница) | отл. | Изтребител (Ново Делчево) |
Спортист (Падеш) | 2:0 | Левуново 2014 (Левуново) |
Долно Осеново (Долно Осеново) | 2:1 | Спартак (Склаве) |
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток |
Дебрен (Дебрен) | 7:0 | Граничар (Туховища) |
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад |
Червено знаме (Кочан) | 3:0* | Садово (Садово) |
Юнак 2015 (Баня) | 2:1 | Краище 2018 (Краище) |
Буйна Места ММ (Мосомище) | 3:3 | Ореляк 1974 (Лъжница) |
"А" ОГ Бургас |
Вихър (Айтос) | 3:0* | Черноморски спортист (Обзор) |
Атлетик 2018 (Каблешково) | 1:1 | Бяла река 1 (Зайчар) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Спортист (Козаревец) | 1:0 | Рудановски 1922 (Константин) |
Владислав 2004 (Джулюница) | 0:3 | Росица (Поликраище) |
Олимпиакос 2018 (Никюп) | 0:4 | Янтра (Драганово) |
"А" ОГ Враца |
Манастирище 2020 (Манастирище) | анл. | Атлетик (Козлодуй) |
Бутан (Бутан) | 5:0 | Ботевъ (Брусен) |
Искър 1923 (Роман) | 1:0 | Миньор 2017 (Згориград) |
Академия Ботев (Враца) | 7:2 | Строител (Кунино) |
Ботев (Рогозен) | 4:0 | Любимец (Търнава) |
Ботев 2013 (Криводол) | 13:1 | Торпедо 2004 (Борован) |
Дунав 2016 (Селановци) | 2:1 | Скала 2015 (Оселна) |
Монолит (Бяла Слатина) | 4:2 | Септември 98 (Гложене) |
"А" ОГ Ловеч |
Балкан (Български извор) | отл. | Вежен (Тетевен) |
Априлци 2001 (Априлци) | отл. | Озрен (Голям извор) |
Изгрев 2013 (Ябланица) | отл. | Чавдар (Троян) |
"А" ОГ Монтана |
Миньор Кипровец (Чипровци) | 0:3 | Вихър 23 (Николово) |
Бойчиновци (Бойчиновци) | 2:3 | Шурданица (Георги Дамяново) |
"А" ОГ Пазарджик |
Тракиец 2005 (Главиница) | 0:3 | Брацигово (Брацигово) |
Величково (Величково) | 0:4 | Балкан (Варвара) |
Вихър (Ветрен) | 3:2 | Лозен (Лозен) |
"А" ОГ Плевен |
Вихър (Гулянци) | отл. | Ювентус 95 (Малчика) |
Гигант 1947 (Белене) | 3:3 | Левски (Брест) |
Войвода (Драгаш войвода) | 1:3 | Тръстеник (Тръстеник) |
Ботев (Комарево) | отл. | Мизия 2005 (Кнежа) |
Ситомир (Никопол) | 3:1 | Венци (Искър) |
"А" ОГ Пловдив |
Садово (Садово) | отл. | Секирово (кв.Секирово, Раковски) |
Житница (Житница) | отл. | Вихър (Войсил) |
Металик 1938 (Сопот) | 3:0 | Пловдив 2015 (Пловдив) |
Марица (Милево) | 9:0 | Марица (Цалапица) |
Марица 2003 (Маноле) | 7:1 | Дълго поле (Дълго поле) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Левски II (Карлово) | 1:0 | Спортист 1948 (Голям чардак) |
Сокол (Пъдарско) | 3:0* | Средногорец (Брезово) |
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа |
Тракия 06 (Стамболийски) | 6:0 | Лидер (Ягодово) |
"А" ОГ Разград |
Левски (Подайва) | 3:0 | Ясен (Ясеновец) |
Спортист (Пороище) | 0:1 | Миньор 2012 (Сеново) |
Вихър (Лозница) | 5:1 | Златен лист (Точилари) |
Бели Лом 2015 (Дряновец) | 0:3 | Вълци (Владимировци) |
Победа (Богданци) | 0:3* | Ураган (Гецово) |
"А" ОГ Русе - източна подгрупа |
Дунарит (Николово) | 4:0 | Смирненски (Смирненски) |
"А" ОГ Стара Загора |
Мини "Марица-изток" (Раднево) | 3:1 | Габровница 04 (Горно Сахране) |
Чирпан (Чирпан) | 5:1 | Локомотив (Тулово) |
Левски (Сърнево) | 2:11 | Елтемир (Крън) |
"A" ОГ Търговище |
Агроелит 1 (Макариополско) | 2:4 | Герлово 2016 (Обител) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Хитрино (Хитрино) | отл. | Балкан (Средня) |
Ендже (Царев брод) | отл. | Върбица (Върбица) |
Велики Преслав (Велики Преслав) | отл. | Енев (Дибич) |
Локомотив 2008 (Каспичан) | отл. | Смядово (Смядово) |
Устрем (Трем) | отл. | Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) |
"А" ОГ Ямбол |
Ботев (Болярово) | 3:0 | Искра (Симеоново) |
Червена звезда (Каменец) | 2:1 | Елхово (Елхово) |
Елитна група (U-17) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | отл. | Ботев (Пловдив) |
Елитна група (U-15) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | отл. | Ботев (Пловдив) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Перун 1978 (Кресна) | 6:4 | Места 1929 (Хаджидимово) |
Вихрен (Сандански) | 3:0* | Малеш (Микрево) |
Пирин сити (Разлог) | 0:5 | Септември (Симитли) |
Стрела 2003 (Вълкосел) | 3:0* | Пирин 1941 (Разлог) |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 1:1 | Неврокоп 1 (Гоце Делчев) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 6:0 | Банско (Банско) |
ЮМВ: Варна - Зонална група |
Черно море (Варна) | 4:2 | Олимпик (Варна) |
Деца: Варна - Зонална група |
Черно море (Варна) | 2:2 | Олимпик (Варна) |
Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа |
Шумен 2007 (Шумен) | отл. | Спартак 1918 (Варна) |
Деца: Велико Търново - Междуобластна група |
ФК Спартак 1919 (Плевен) | 4:0 | Спартак (Плевен) |
Литекс (Ловеч) | отл. | Чумерна (Елена) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 6:0 | Изгрев 93 (Царевец) |
Павликени (Павликени) | отл. | Левски 2007 (Левски) |
Локомотив 1927 (Дряново) | 1:10 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Севлиево (Севлиево) | 3:0 | Янтра (Полски Тръмбеш) |
Янтра 2019 (Габрово) | 4:1 | Академик (Свищов) |
Трявна (Трявна) | отл. | Ботев (Златарица) |
Деца: Враца - Междуобластна група |
Ботев (Враца) | 2:0 | Бдин 1923 (Видин) |
Първа атомна (Козлодуй) | 6:0 | Ком (Берковица) |
Прециз (Монтана) | 3:0* | Дунав 2016 (Селановци) |
Торпедо 2004 (Борован) | 0:3 | Любимец (Търнава) |
Левски 2020 (Лом) | 1:2 | ОФК Локомотив (Мездра) |
Кариана (Ерден) | 3:0 | Монолит (Бяла Слатина) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Ботев 2002 (Пловдив) | 1:1 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
Деца: Пловдив - Зонална група |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:5 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Олимпия спорт (Стара Загора) | 1:1 | Ботев (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Областна група |
Чавдар (Пловдив) | 1:5 | Металик 1938 (Сопот) |
УФК Васил Левски (Пловдив) | 2:7 | Реал II (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група |
Велд (Пловдив) | 5:0 | Ботев II (Пловдив) |
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б") |
Спортист 2009 (Своге) | 1:3 | Ком 98 (Годеч) |
Локомотив София 1929 (София) | 4:1 | Ботев 57 СУ (София) |
Царско село 2015 (София) | 17:0 | Конкордия (София) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група |
Национал (София) | 14:0 | Локомотив София 1929 (София) |
Елит София (София) | 2:1 | Вихрен (Сандански) |
Гранит (Владая) | 3:0* | Кюстендил (Кюстендил) |
Септември (Симитли) | 2:3 | Славия 1913 (София) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:7 | Левски (София) |
Беласица (Петрич) | 3:2 | Марек 1915 (Дупница) |
РД Спорт (София) | 1:2 | Левски Раковски (София) |
Малеш (Микрево) | 0:3 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Витоша 13 (София) | 2:3 | Пирин 2001 (Благоевград) |
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 3:0* | Интер Джесика 2010 (София) |
София спорт (София) | 0:9 | Чавдар (Етрополе) |
Победа 2013 (София) | 2:6 | Септември (София) |
Искър 1945 (Нови Искър) | 1:12 | Ферион (София) |
Сантяго Бернабеу (София) | 1:1 | Развитие на млади футболисти (София) |
Левски Раковски (София) | 2:1 | Барокко (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа |
Сердика (София) | анл. | Елит София (София) |
Банкя 2009 (Банкя) | 2:1 | ОФК София (София) |
Спортист 13 (София) | 4:0 | София спорт (София) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 14:1 | Ферион (София) |
Победа 2013 (София) | 1:7 | Арес (София) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
Сливнишки герой (Сливница) | анл. | Левски (София) |
Марек 1915 (Дупница) | 2:1 | Локомотив София 1929 (София) |
Левски Спартак 1962 (София) | 0:3 | ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) |
Миньор (Перник) | 1:3 | Септември (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Левски Раковски (София) | 3:1 | Миньор (Перник) |
Балкан 1929 (Ботевград) | 0:6 | Левски (София) |
Спортист 13 (София) | 1:4 | Национал (София) |
Септември (София) | 0:4 | Славия 1913 (София) |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:6 | ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) |
Локомотив София 1929 (София) | 0:4 | Елит София (София) |
Възраждане 2020 (София) | 1:2 | Арес (София) |
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) | 21:0 | Ботев 57 СУ (София) |
София спорт (София) | 2:6 | Марек 1915 (Дупница) |
РД Спорт (София) | 0:2 | Олимпиец (София) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Спартак София (София) | 0:10 | ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) |
Царско село 2015 (София) | 0:1 | Спортион (София) |
Левски Спартак 1962 (София) | отл. | ЦСКА (София) |
Барокко (София) | 1:7 | Олимпия ФК (София) |
Интер Джесика 2010 (София) | 1:6 | Славия 1913 (София) |
Лъвчетата (София) | 8:1 | Победа 2013 (София) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:1 | Метал 2002 (Перник) |
Академик 1947 (София) | 4:2 | Шампион (София) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | отл. | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Спорт за всички (София) | 2:1 | БАМФ (София) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Левски Раковски (София) | 1:4 | София спорт (София) |
Олимпия ФК (София) | 0:2 | Септември (София) |
Локомотив София 1929 (София) | 4:4 | Славия 1913 (София) |
ЦСКА (София) | 1:3 | Национал (София) |
Щурче (София) | 0:3 | Левски (София) |
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) |
Н спорт (София) | 1:5 | ЦСКА (София) |
ОФК София (София) | 2:5 | Ботев 57 СУ (София) |
Барокко (София) | 2:3 | София спорт (София) |
Левски Спартак 1962 (София) | 0:13 | Славия 1913 (София) |
Лъвчетата (София) | анл. | Младост 2015 (София) |
Козаро (Ботевград) | 2:4 | Шампион (София) |
Атлетик 11 (София) | 7:2 | Елит София (София) |
БГ 7 (София) | 1:2 | Олимпия ФК (София) |
Софияспорт 2020 (София) | 0:13 | Левски (София) |
Атлетико Артен (София) | 2:0 | Витоша 13 (София) |
Деца: София - Областна група - първа подгрупа |
Спортист 2009 (Своге) | 8:1 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
Сливнишки герой (Сливница) | 3:0* | Ракитин (Трудовец) |
Деца: София - Областна група - втора подгрупа |
Козаро (Ботевград) | 1:3 | ФК Рилски спортист (Самоков) |
Средногорец 2016 (Златица) | 5:1 | Пирдоп (Пирдоп) |
Деца: Стара Загора - Междуобластна група |
Загорец (Нова Загора) | 7:2 | Чирпан (Чирпан) |
Олимпия спорт (Стара Загора) | 2:7 | Бригада (Димитровград) |
Розова долина II (Казанлък) | 0:2 | Розова долина (Казанлък) |
Верея (Стара Загора) | отл. | Ботев (Гълъбово) |
Арсенал 2000 (Казанлък) | 1:2 | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) |
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11) |
ФК Сливен (Сливен) | 8:0 | Респект (Хасково) |
Сините камъни 2013 (Сливен) | 3:0 | Минерал (Ягода) |
Олимпия спорт (Стара Загора) | 3:0 | Миньор (Раднево) |
Розова долина (Казанлък) | 3:0 | Верея II (Стара Загора) |
Верея (Стара Загора) | 0:5 | Берое (Стара Загора) |
Свиленград 1921 (Свиленград) | 1:0 | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) |
Деца: Ямбол - Междуобластна група |
Сливен 2000 (Сливен) | отл. | Ника 1 (Сливен) |
Бакаджик (Чарган) | отл. | Елхово (Елхово) |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | отл. | Стралджа (Стралджа) |
Държавно първенство за жени |
Барокко (София) | 6:0 | Енко (Пловдив) |
Пирин лейдис (Благоевград) | 8:1 | Риал (Ковачевци) |
Янтра 2013 (Габрово) | 0:11 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 3:0 | ЛП Супер спорт (София) |