Северозападна Трета лига
Левски 2020 (Лом)2:0Бдин 1923 (Видин)
Павликени (Павликени)2:0Академик (Свищов)
Партизан (Червен бряг)0:0Първа атомна (Козлодуй)
Ботев II (Враца)2:0Левски 2007 (Левски)
Дреновец (Дреновец)3:0Трявна (Трявна)
Пещера (Галата)1:2Спартак (Плевен)
ОФК Локомотив (Мездра)4:0Севлиево (Севлиево)
Янтра (Полски Тръмбеш)3:2Етър ВТ II (Велико Търново)
Вихър (Славяново)2:0Локомотив 1927 (Дряново)
Югозападна Трета лига
Рилски спортист 2011 (Самоков)0:2Марек 1915 (Дупница)
Перун 1978 (Кресна)1:0Чавдар (Етрополе)
Велбъжд (Кюстендил)1:0Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Надежда (Доброславци)1:1Банско (Банско)
Вихрен (Сандански)6:1Гранит (Владая)
Балкан 1929 (Ботевград)2:0Левски (Чепинци)
Сливнишки герой (Сливница)0:4Кюстендил (Кюстендил)
Пирин 1941 (Разлог)2:2Оборище (Панагюрище)
Ботев 1937 (Ихтиман)1:1Беласица (Петрич)
Югоизточна Трета лига
Атлетик (Куклен)2:0Левски (Карлово)
Хасково (Хасково)0:0Гигант (Съединение)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)0:0Извор (Горски извор)
Борислав 2009 (Първомай)3:0Сокол (Марково)
Марица 1921 (Пловдив)1:0Карнобат (Карнобат)
Несебър (Несебър)3:0Родопа Смолян (Смолян)
Розова долина (Казанлък)2:0Димитровград 1947 (Димитровград)
Спартак 1947 (Пловдив)0:1Загорец (Нова Загора)
Верея (Стара Загора)0:2Черноморец 1919 (Бургас)
"А" ОГ Враца
Торпедо 2004 (Борован)1:4Скала 2015 (Оселна)
"А" ОГ Пловдив
Житница (Житница)1:1Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Купа на България
ЦСКА (София)1:1Лудогорец 1945 (Разград)
Деца: Благоевград - Областна група
Пирин (Благоевград)0:11Септември (Симитли)
Пирин 1941 (Разлог)0:1Малеш (Микрево)
Неврокоп 1 (Гоце Делчев)4:1Места 1929 (Хаджидимово)
Банско (Банско)0:2Беласица (Петрич)
Пирин 2001 (Благоевград)8:1Перун 1978 (Кресна)
Пирин 1912 (Гоце Делчев)0:1Вихрен (Сандански)
Стрела 2003 (Вълкосел)3:0*Пирин сити (Разлог)
ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Сините камъни 2013 (Сливен)3:0*Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец 1919 (Бургас)15:0Свети Никола (Бургас)
Созопол (Созопол)0:6Сливен 2000 (Сливен)
ЮСВ: Варна - Зонална група
Тополи 2010 (Тополи)1:0Добруджа 1919 (Добрич)
Устрем Д (Дончево)1:5Светкавица Търговище (Търговище)
Шумен 2007 (Шумен)10:0Доростол-Светкавица (Силистра)
Суворово 1 (Суворово)3:0Калиакра 1923 (Каварна)
Спартак 1918 (Варна)11:1Волов (Шумен)
Велики Преслав (Велики Преслав)0:3*Септември 98 (Тервел)
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Гранд Про (Варна)2:2МФК Тича (Варна)
ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Трявна (Трявна)отл.Етър ВТ (Велико Търново)
Локомотив (Горна Оряховица)2:1Белица 2017 (Килифарево)
Академик (Свищов)отл.Янтра 2019 (Габрово)
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Хасково (Хасково)0:4Марица 1921 (Пловдив)
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Сокол (Марково)2:0Сините камъни 2013 (Сливен)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Спартак 1947 (Пловдив)0:2Лидер Пловдив (Ягодово)
Реал (Пловдив)0:5Велд (Пловдив)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Миньор (Перник)7:2Вихрен (Сандански)
Левски Раковски (София)отл.Ботев 57 СУ (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Вихрен (Сандански)1:3Хебър 1918 (Пазарджик)
Елит София (София)0:2Септември (София)
Левски Раковски (София)отл.Пирин 2001 (Благоевград)
Царско село 2015 (София)отл.Левски (София)
Миньор (Перник)5:0Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Славия 1913 (София)отл.Пирин (Благоевград)
ЦСКА (София)отл.Ботев 57 СУ (София)
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Бригада (Димитровград)3:3ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Деца: Ямбол - Междуобластна група
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)2:2Сливен 2000 (Сливен)
Държавно първенство за жени
Локомотив 1926 (Пловдив)9:0Пълдин (Пловдив)