Първа професионална лига
Славия 1913 (София)1:3ФК ЦСКА 1948 (София)
Втора професионална лига
Хебър 1918 (Пазарджик)1:3Лудогорец 1945 II (Разград)
Пирин (Благоевград)5:1Локомотив София 1929 (София)
Елитна група (U-17)
Арда 1924 (Кърджали)4:1Добруджа 1919 (Добрич)
Дунав (Русе)1:2Спартак 1947 (Пловдив)
Ботев (Пловдив)0:2Лудогорец 1945 (Разград)
Спартак 1918 (Варна)2:1Локомотив 1926 (Пловдив)
Сокол (Марково)3:3Черноморец 1919 (Бургас)
Берое (Стара Загора)0:1Черно море (Варна)
Левски Раковски (София)1:2Левски (София)
Локомотив София 1929 (София)3:0Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
ЦСКА (София)2:2Славия 1913 (София)
Национал (София)8:0Монтана 1921 (Монтана)
Септември (София)2:1Етър ВТ (Велико Търново)
Елитна група (U-15)
Ботев (Пловдив)3:3Лудогорец 1945 (Разград)
Спартак 1918 (Варна)0:2Локомотив 1926 (Пловдив)
Хасково (Хасково)1:0Черноморец 1919 (Бургас)
Дунав (Русе)1:0Сините камъни 2013 (Сливен)
Берое (Стара Загора)0:0Черно море (Варна)
Нефтохимик 1962 (Бургас)0:1Добруджа 1919 (Добрич)
ЦСКА (София)1:1Славия 1913 (София)
Национал (София)3:2Монтана 1921 (Монтана)
Борислав 2009 (Първомай)0:3*Левски (София)
Септември (София)4:2Етър ВТ (Велико Търново)
Ботев (Враца)1:0Витоша 13 (София)
ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Ботев (Враца)4:0Янтра 2013 (Габрово)
Спартак (Плевен)3:0Янтра 2019 (Габрово)
Ботев (Дебелец)0:1Етър ВТ (Велико Търново)
Локомотив (Горна Оряховица)3:0Академик (Свищов)
ЮСВ: Видин - Областна група
Славия (Ново село)3:6Балкан (Белоградчик)
ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Вихър (Славяново)16:00Вихър (Гулянци)
Ювентус 95 (Малчика)16:00Пещера (Галата)
Литекс (Ловеч)16:00Левски 2007 (Левски)
Партизан (Червен бряг)16:00Чавдар (Троян)
Вежен (Тетевен)16:00Спартак (Плевен)
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Чавдар (Пловдив)3:3Сокол (Марково)
Спартак 1947 (Пловдив)отл.Берое (Стара Загора)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Родопа Смолян (Смолян)8:2Юнайтед (Пловдив)
Деца: Пловдив - Областна група
УФК Васил Левски (Пловдив)2:9Гигант (Съединение)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Велд (Пловдив)2:1Ботев (Пловдив)
ФК Арда 1924 (Кърджали)0:9Берое (Стара Загора)
Хасково (Хасково)0:3Хебър 1918 (Пазарджик)