Първа професионална лига
Локомотив 1926 (Пловдив)отл.ФК ЦСКА 1948 (София)
Лудогорец 1945 (Разград)3:1Берое (Стара Загора)
"А" ОГ Враца
Манастирище 2020 (Манастирище)18:00Огоста (Хайредин)
Бутан (Бутан)18:00Миньор 2017 (Згориград)
"А" ОГ Перник - западна подгрупа
Черногорец 1946 (Ноевци)18:00Вихър (Еловдол)
Чорни 1920 (Брезник)18:00Ерма 2010 (Трън)
"А" ОГ Перник - източна подгрупа
Енергетик (Перник)18:00Пирин (Земен)
Витоша (Долна Диканя)18:00Металург 1957 (Перник)
"А" ОГ Пловдив
Раковски (Раковски)18:00Кричим (Кричим)
Марица (Милево)18:00Марица 2003 (Маноле)
Металик 1938 (Сопот)18:00Дълго поле (Дълго поле)
Житница (Житница)18:00Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)
Вихър (Белозем)18:00Марица (Цалапица)
Садово (Садово)18:00Пловдив 2015 (Пловдив)
Тракия (Нови извор)18:00Вихър (Войсил)
Асеновец 2005 (Асеновград)18:00Секирово (кв.Секирово, Раковски)
"А" ОГ София - източна подгрупа
Рилец (Говедарци)18:00Козаро (Ботевград)
Ракитин (Трудовец)18:00Левски (Долна баня)
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Велики Преслав (Велики Преслав)16:00Олимпик (Варна)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Етър ВТ (Велико Търново)17:00Янтра (Полски Тръмбеш)
Литекс (Ловеч)17:00Академик (Свищов)
Павликени (Павликени)17:00Спартак (Плевен)
Севлиево (Севлиево)17:00Янтра 2019 (Габрово)
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Траките 2007 (Скутаре)10:30Атлетик (Куклен)
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Барокко (София)18:00Ком 98 (Годеч)
Царско село 2015 (София)18:00Рилски спортист 2011 (Самоков)
Локомотив София 1929 (София)18:00Левски (Чепинци)
Спортист 2009 (Своге)18:00Балкан 1929 (Ботевград)
Ботев 57 СУ (София)18:00Конкордия (София)
Деца: София (столица) - Зонална група
Металург 1957 (Перник)17:00Миньор (Перник)
Деца "А": София (столица) - Областна група
Ботев 57 СУ (София)11:00Конкордия (София)
Спортист 13 (София)11:00София спорт (София)
РД Спорт (София)11:00Чавдар (Етрополе)
Гранит (Владая)11:00Олимпиец (София)
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)11:00Орловец 2015 (Кокаляне)
Сердика (София)13:00Развитие на млади футболисти (София)
Спартак 2015 (София)15:00Надежда (Доброславци)
Купа на България за жени
Локомотив 1926 (Пловдив)0:2НСА (София)
Барокко (София)2:1Пирин лейдис (Благоевград)