"А" ОГ Перник | ||
Енергетик (Перник) | отл. | Рудничар (кв.Бела вода, Перник) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа | ||
Садово (Садово) | 9:0 | Домлян (Домлян) |
Купа на България | ||
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:0 (1:4 д) | Спартак (Плевен) |
Розова долина (Казанлък) | 3:0 | Янтра 2019 (Габрово) |
Локомотив (Горна Оряховица) | 1:3 (прод.) | Миньор (Перник) |
Партизан (Червен бряг) | 0:3 | Крумовград (Крумовград) |
Вихрен (Сандански) | 2:0 | Созопол (Созопол) |
ОФК Локомотив (Мездра) | 0:1 (прод.) | Литекс (Ловеч) |
Марек 1915 (Дупница) | 2:1 (прод.) | Монтана 1921 (Монтана) |
Саяна (Хасково) | 1:2 | Дунав от Русе (Русе) |
Черноломец 1919 (Попово) | 1:3 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Ботев (Нови пазар) | 0:3 | Спортист 2009 (Своге) |
Гигант (Съединение) | 2:1 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Чавдар (Етрополе) | 1:0 | Беласица (Петрич) |
Севлиево (Севлиево) | 3:2 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Левски Раковски (София) | 2:3 | Марица 1921 (Пловдив) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 0:6 | Струмска слава 1927 (Радомир) |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||
Левски (Долна баня) | 3:0 | Сините орли (Своге) |
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации) | ||
Арда 1924 (Кърджали) | 2:2 (3:5 д) | Димитровград 1947 (Димитровград) |
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации) | ||
Саяна (Хасково) | 1:2 | Бригада 2010 (Димитровград) |
Деца: Купа на БФС (квалификации) | ||
Спартак 1918 (Варна) | 3:0 | Фратрия (Бенковски, обл.Варна) |
Черно море (Варна) | 9:0 | Приказките (Добрич) |
ЮСВ: Бургас - Междуобластна група | ||
Созопол (Созопол) | 0:6 | Бургас спорт (Бургас) |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:3* | Загорец (Нова Загора) |
ОФК Поморие (Поморие) | 0:5 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 13:0 | Вихър (Айтос) |
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца II) | ||
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 3:0* | Аксаково (Аксаково) |
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А") | ||
Варна 2017 (Варна) | 1:5 | Олимпик (Варна) |
ЮМВ: Враца - Междуобластна група | ||
Дунав (Лом) | 3:3 | Ком (Берковица) |
Бдин 1923 (Видин) | 10:0 | ОФК Локомотив (Мездра) |
Ботев (Враца) | 3:0 | Монолит (Бяла Слатина) |
Деца: Кюстендил - Междуобластна група | ||
Академия Металург II (Перник) | 3:11 | Велбъжд (Кюстендил) |
Марек 1915 (Дупница) | 4:1 | Металург 1957 (Перник) |
Миньор (Перник) | 2:1 | Струмска слава 1927 (Радомир) |
Чорни (Брезник) | 2:1 | Миньор 2019 (Бобов дол) |
Кюстендил (Кюстендил) | 9:1 | Риал (Ковачевци) |
Димитровец (Ковачевци) | 0:15 | Академия Металург (Перник) |
ЮСВ: Пловдив - Зонална група | ||
Ботев (Пловдив) | 5:0 | Атлетик (Куклен) |
Верея (Стара Загора) | 5:0 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група | ||
Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:0 | Сокол (Марково) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А" | ||
Асеновец 2005 (Асеновград) | 9:0 | Реал II (Пловдив) |
ФК Арда 1924 (Кърджали) | 0:0 | Реал (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б" | ||
Асеновец 2005 (Асеновград) | 4:2 | Пловдив 2015 (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) | ||
Хебър 1918 (Пазарджик) | 5:1 | Левски (Паталеница) |
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А" | ||
Локомотив 1926 (Пловдив) | 3:1 | Ботев II (Пловдив) |
Шипка старс 2015 (Асеновград) | 1:0 | Ботев (Пловдив) |
Тракия 2004 (Пловдив) | 2:3 | Юнайтед (Пловдив) |
ФК Кърджали (Кърджали) | 3:1 | Пловдив 2015 (Пловдив) |
Чавдар (Пловдив) | 2:1 | ФК Арда 1924 (Кърджали) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:1 | Кронос 2016 (Пловдив) |
Спартак 1947 (Пловдив) | 2:2 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А" | ||
Академик (Пловдив) | 3:2 | Кронос 2016 (Пловдив) |
Пловдив сити (Пловдив) | 6:3 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 8:1 | ФК Арда 1924 (Кърджали) |
Ботев 2002 (Пловдив) | 5:3 | Орлета (Пазарджик) |
Лион 2017 (Пловдив) | 3:11 | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б" | ||
Академия Спартак (Пловдив) | 0:3 | Марица 1921 (Пловдив) |
ФА Карлово (Карлово) | 3:2 | Ботев (Пловдив) |
Велд (Пловдив) | 4:0 | Беломорец (Асеновград) |
Академик (Пловдив) | 6:3 | ФК Кърджали (Кърджали) |
Бригада 2010 (Димитровград) | анл. | ФК Хасково 2022 (Хасково) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В" | ||
Гигант (Съединение) | 4:0 | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Бригада 2010 (Димитровград) | 1:1 | Реал (Пловдив) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | анл. | Шипка старс 2015 II (Асеновград) |
УФК Васил Левски (Пловдив) | 2:9 | Секирово (кв.Секирово, Раковски) |
Траките 2007 (Скутаре) | 13:0 | Брестник 1948 (Брестник) |
Тракия 2004 (Пловдив) | 10:2 | Тракия 06 (Стамболийски) |
Спартак 1947 (Пловдив) | 3:5 | Траките 2007 II (Скутаре) |
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В" | ||
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:3 | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Тракия 2004 (Пловдив) | 1:3 | Велд (Пловдив) |
Траките 2007 (Скутаре) | 4:3 | Траките 2007 II (Скутаре) |
Марица (Ясно поле) | 5:1 | Кронос 2016 (Пловдив) |
Устина (Устина) | 2:1 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Улпия (Пловдив) | 3:0 | Академия Канарче (Пловдив) |
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г" | ||
Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:4 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Тракия 2004 (Пловдив) | 2:2 | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Траките 2007 (Скутаре) | 0:13 | ФА Карлово (Карлово) |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 11:3 | Орлета (Пазарджик) |
Свобода 2011 (Пещера) | 4:0 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
ЮМВ: Русе - Междуобластна група | ||
Кубрат 2016 (Кубрат) | 1:5 | Дунав от Русе (Русе) |
Дунав 2009 (Сливо поле) | 2:8 | Локомотив 2022 (Русе) |
Деца: Русе - Междуобластна група | ||
Дунав 2009 (Сливо поле) | 3:4 | Локомотив 2022 (Русе) |
Филип Тотю 2018 (Две могили) | 2:2 | Бенковски (Исперих) |
Черноломец 1919 (Попово) | отл. | Лудогорец 1945 (Разград) |
ЮМВ: София - Междуобластна група | ||
Витоша (Долна Диканя) | 1:3 | Пирдоп (Пирдоп) |
Деца: София - Областна група | ||
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:6 | Пирдоп (Пирдоп) |
Спортист 2009 (Своге) | 1:0 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Сливнишки герой (Сливница) | отл. | ОФК Костенец (гр.Костенец) |
Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:7 | Академия Мургаш (Нови хан) |
Левски (Долна баня) | 0:7 | Искър 2022 (Злокучене) |
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група | ||
Кортен 2012 (Кортен) | 0:6 | Димитровград 1947 (Димитровград) |
Локомотив (Стара Загора) | 9:2 | Овощник (Овощник) |
Ботев (Гълъбово) | 0:3 | Арена (Ямбол) |
Арсенал 2000 (Казанлък) | анл. | Чирпан 1929 (Чирпан) |
Саяна (Хасково) | отл. | Бригада 2010 (Димитровград) |
Верея (Стара Загора) | 0:2 | Свиленград 1921 (Свиленград) |