Североизточна Трета лига
Черноморец (Балчик)6:1Спортист 2011 (Генерал Тошево)
Септември 98 (Тервел)1:0Черноломец 1919 (Попово)
Локомотив 2022 (Русе)0:0Дунав от Русе II (Русе)
Северозападна Трета лига
Дреновец (Дреновец)1:3Павликени (Павликени)
Академик (Свищов)2:0Боруна (Царева ливада)
Ботев II (Враца)2:1Ювентус 95 (Малчика)
Локомотив 1927 (Дряново)0:6Вихър (Славяново)
Етър ВТ II (Велико Търново)1:4Бдин 1923 (Видин)
Югозападна Трета лига
Славия 1913 II (София)отл.Сливнишки герой (Сливница)
Банско тийм (Банско)3:0Септември II (София)
Пирин 1912 (Гоце Делчев)1:4Балкан 1929 (Ботевград)
ЦСКА II (София)отл.Пирин 1941 (Разлог)
Рилски спортист 2011 (Самоков)0:0ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Гранит (Владая)2:1Надежда (Доброславци)
Оборище (Панагюрище)0:0Кюстендил (Кюстендил)
Югоизточна Трета лига
Сокол (Марково)0:1Загорец (Нова Загора)
Несебър (Несебър)5:1Карнобат (Карнобат)
Черноморец 1919 (Бургас)7:0Верея (Стара Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград)0:0Локомотив 1926 II (Пловдив)
Берое II (Стара Загора)0:0Борислав 2009 (Първомай)
Левски (Карлово)отл.Родопа Смолян (Смолян)
Асеновец 2005 (Асеновград)3:0Спартак 1947 (Пловдив)
"А" ОГ Варна
Вихър 2016 (Вълчи дол)0:2Суворово (Суворово)
"А" ОГ Пазарджик
Брацигово (Брацигово)2:2Хебър 1918 II (Пазарджик)
Спартак 2021 (Пещера)1:0Оборище II (Панагюрище)
Левски (Паталеница)3:0Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Мирянци)1:4Чепинец (Велинград)
Балкан 1952 (Варвара)4:0Величково (Величково)
"Б" ОГ Пазарджик
Барикади (Стрелча)3:0Кале 09 (Нова махала)
Карабунар 2015 (Карабунар)0:3Спартак (Щърково)
"А" ОГ Пловдив
Вихър (Белозем)0:5Марица 2003 (Маноле)
Тракия 06 (Стамболийски)1:0Спартак 1947 II (Пловдив)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)9:1Траките 2007 (Скутаре)
Труд (Труд)отл.Тракия (Нови извор)
Металик 1938 (Сопот)5:1Марица 2009 (Градина)
Спортист 1948 (Голям чардак)1:0Пловдив 2015 (Пловдив)
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Хисаря (Хисаря)4:2Раковски 2018 (Раковски)
Садово (Садово)7:0Стряма 2001 (Стряма)
"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Светкавица (Манолско Конаре)0:4Спартак 1971 (Ново село)
"А" ОГ Разград - източна подгрупа
Бенковски (Исперих)анл.Вихър (Завет)
"А" ОГ Разград - западна подгрупа
Мортагоново (Мортагоново)2:5Локомотив 2019 (Самуил)
"А" ОГ София
Звездец (Горна Малина)2:0Левски 1923 (гр.Елин Пелин)
Левски (Долна баня)3:0Искър 2022 (Злокучене)
Правец (Правец)3:1Петърч (Петърч)
Скравена (Скравена)4:3Зенит (Церово)
Спортист 2006 (Драговищица)1:3Спортист 2009 II (Своге)
"А" ОГ Стара Загора
Левски (Сърнево)0:7Мини "Марица-изток" (Раднево)
Габровница 04 (Горно Сахране)0:0Тунджа (Павел баня)
Локомотив (Стара Загора)отл.Млада гвардия (Розово)
"A" ОГ Търговище
Сокол (Трескавец)1:6Овчарово (Овчарово)
Агроелит 1 (Макариополско)2:4Боровец 2002 (Търговище)
"А" ОГ Хасково
ФК Свиленград (Свиленград)5:0Саяна II (Хасково)
Раковски 1923 (Ивайловград)0:2Любимец 2000 (Любимец)
Любимец 2018 (Любимец)5:1Топлика (Минерални бани)
"А" ОГ Шумен
Балкан 1965 (Градище)0:6Енев (Дибич)
Локомотив 2008 (Каспичан)4:2Върбица (Върбица)
Ендже (Царев брод)3:2Шумен 2007 (Шумен)
Спортист (Троица)2:1Близнаци 2022 (Близнаци)
Ботев (Каменяк)1:5Хитрино (Хитрино)
Заря 1962 (Звегор)2:0Балкан (Средня)
Приятелски срещи: Лято-есен
Славия 1913 (София)1:1Хебър 1918 (Пазарджик)
Локомотив София 1929 (София)6:0Сливнишки герой (Сливница)
Локомотив 1926 (Пловдив)1:0Арда 1924 (Кърджали)
Пирин (Благоевград)0:1Брегалница (Щип, Македония, 1)
ФК ЦСКА 1948 (София)1:1Ботев (Враца)
Ботев (Пловдив)7:0Марица 1921 (Пловдив)
Елитна група (U-17)
Спартак 1918 (Варна)1:2Пирин (Благоевград)
Локомотив 1926 (Пловдив)0:2Лудогорец 1945 (Разград)
ЦСКА (София)0:1Левски (София)
Етър ВТ (Велико Търново)1:5Черно море (Варна)
Национал (София)2:1Спартак (Плевен)
Септември (София)3:2Ботев (Пловдив)
Черноморец 1919 (Бургас)1:2Хебър 1918 (Пазарджик)
Елитна група (U-15)
Локомотив 1926 (Пловдив)0:3Лудогорец 1945 (Разград)
ЦСКА (София)3:2Левски (София)
Звезденбург (Бургас)2:3Локомотив София 1929 (София)
Пловдив 2015 (Пловдив)1:1Дунав от Русе (Русе)
Етър ВТ (Велико Търново)1:5Черно море (Варна)
Национал (София)5:0Спартак (Плевен)
Септември (София)1:2Ботев (Пловдив)
ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Марица 1921 (Пловдив)2:1Спартак 1947 II (Пловдив)
Звезденбург (Бургас)1:2Берое (Стара Загора)
Пловдив 2015 (Пловдив)5:0Черноморец 1919 (Бургас)
Ботев (Пловдив)7:0Розова долина (Казанлък)
Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Спартак 1947 (Пловдив)4:1Лидер Пловдив (Ягодово)
Ботев (Пловдив)5:1Пловдив 2015 II (Пловдив)
Марица 1921 (Пловдив)2:0Спартак 1947 II (Пловдив)
Орлета (Пазарджик)2:2Брестник 1948 (Пловдив)
Марица 1921 II (Пловдив)0:2Арда 1924 (Кърджали)
Локомотив 1926 (Пловдив)6:0Левски (Паталеница)
Пловдив 2015 (Пловдив)1:2Черноморец 1919 (Бургас)
Локомотив (Стара Загора)0:0Берое (Стара Загора)
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Юнайтед (Пловдив)09:00Реал (Пловдив)
Брестник 1948 (Пловдив)10:00Шипка старс 2015 (Асеновград)
Траките 2007 (Скутаре)11:00Пълдин (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград)12:00Калояново (Калояново)
Феникс (Пловдив)13:00Родопа Смолян (Смолян)
Свобода 2011 (Пещера)4:2Барс (Пловдив)
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Балкан 1929 (Ботевград)3:4Ферион (София)
Локомотив София 1929 (София)12:2ОФК Костенец (гр.Костенец)
УФК Ботев (София)3:4Барокко (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)16:0Сантяго Бернабеу (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Национал (София)2:1Хебър 1918 (Пазарджик)
Развитие на млади футболисти (София)3:0Пирин (Благоевград)
Славия 1913 (София)1:0ЦСКА (София)
Септември (София)0:0Левски Раковски (София)
Беласица (Петрич)1:5ФК ЦСКА 1948 (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Кюстендил (Кюстендил)1:2Марек 1915 (Дупница)
УФК Ботев (София)3:0Велбъжд (Кюстендил)
Спортист 13 (София)0:0Витоша 13 (София)
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Победа 1945 (София)1:6ДИТ (кв.Драгалевци, София)
Спартак 2015 (София)0:7Локомотив София 1929 (София)
Елит София (София)1:5Левски Раковски (София)
Арес (София)1:1ФК Септември 57 (София)
Деца: София (столица) - Зонална група
София спорт (София)1:5Хебър 1918 (Пазарджик)
Локомотив София 1929 (София)1:3Пирин (Благоевград)
Кюстендил (Кюстендил)1:1Марек 1915 (Дупница)
Академия Металург (Перник)0:4Миньор (Перник)
Беласица (Петрич)1:5ФК ЦСКА 1948 (София)
Септември (София)4:1Левски Раковски (София)
Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Искър 1945 (Нови Искър)0:2Чавдар (Етрополе)
Орловец 2015 (Кокаляне)1:3ОФК София 1992 (София)
УФК Ботев (София)2:1София спорт (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
ОФК София 1992 (София)1:5Ферион (София)
Левски Раковски (София)2:1Арес (София)
ДИТ (кв.Драгалевци, София)1:4Локомотив София 1929 (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Ай ма3кс (София)5:0Обеля 1945 (кв.Обеля, София)
Витоша 13 (София)5:0Левски (Чепинци)
УФК Ботев (София)1:2Спорт за всички (София)
Спортист 13 (София)2:1РД Спорт (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Витоша 13 (София)0:6Национал (София)
Пирин (Благоевград)7:1Академия Бойко Величков (София)
Славия 1913 (София)1:0Левски (София)
Академия Септември (София)1:3ДИТ (кв.Драгалевци, София)
ЦСКА (София)3:0Елит София (София)
Сантяго Бернабеу (София)3:1Талант (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)0:4ФК Септември 57 (София)
Левски Раковски (София)1:5Арес (София)
Чавдар (Етрополе)0:3Сердика (София)
Ай ма3кс (София)0:6Барокко (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Миньор (Перник)0:8Септември (София)
Арес (София)1:0ДИТ (кв.Драгалевци, София)
Витоша 13 (София)1:4Олимпия ФК (София)
Марек 1915 (Дупница)0:2Национал (София)
Левски (София)3:0ЦСКА (София)
Академия Бойко Величков (София)2:2РД Спорт (София)
Надежда (Доброславци)1:1Академия Металург (Перник)
Локомотив София 1929 II (София)1:0ФК Септември 57 (София)
Левски Раковски II (София)3:4ОФК София 1992 (София)
Интер Джесика 2010 (София)1:8Елит София II (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Национал (София)2:0Славия 1913 (София)
Локомотив София 1929 (София)0:12Олимпия ФК (София)
Пирин (Благоевград)0:3Ултраспорт академия (София)
Шампион (София)3:0*София спорт (София)
ЦСКА (София)1:4Левски (София)
Младост 2015 (София)1:9УФК Ботев (София)
Тигрите (София)2:7Сердика (София)
Спартак 2015 (София)1:2Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Лъвчетата (София)3:1Олимпия ФК II (София)
Академия Металург (Перник)2:1Елит София (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Локомотив София 1929 (София)1:1Септември (София)
Национал (София)4:1София спорт (София)
ЦСКА (София)2:0Левски (София)
Марек 1915 (Дупница)1:6Славия 1913 (София)
Лъвчетата (София)0:8Ултраспорт академия (София)
Ултраспорт академия II (София)0:14Академия Металург (Перник)
Искър 2022 (Злокучене)7:0Балкан 1929 (Ботевград)
Козаро (Ботевград)1:3ДИТ II (кв.Драгалевци, София)
Левски Раковски (София)5:2Академия Септември (София)
Щурче (София)1:8Олимпия ФК (София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
София спорт (София)1:14Славия 1913 (София)
Левски (София)3:1ЦСКА (София)
ДИТ (кв.Драгалевци, София)3:2Витоша 13 (София)
Лъвчетата (София)3:1Олимпия ФК (София)
Академия ВР (София)0:3*Арес (София)
Възраждане 2020 (София)6:3Елит София (София)
Академия Бойко Величков (София)9:1Сердика (София)
Академия Мургаш (Нови хан)1:11Спорт за всички (София)
УФК Ботев II (София)0:3*Левски II (София)
Железница (Железница)13:00Локомотив София 1929 (София)
Държавно първенство за жени
Чардафон 1919 (Габрово)1:3Пирин (Благоевград)
ЛП Супер спорт (София)0:6Локомотив (Стара Загора)
София лейдис 2021 (София)1:3Севлиево лейдис (Севлиево)
Енко (Пловдив)5:0Светкавица (Градежница)
Риал (Ковачевци)0:3*НСА (София)
Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 19 г.) 2023
Турция (юн.ст.)5:1Азербайджан (юн.ст.)
България (юн.ст.)0:0Люксембург (юн.ст.)