III кръг
25 август 2019, неделя, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Вихър (Славяново)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Севлиево (Севлиево) - Ком (Берковица)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Партизан (Червен бряг)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна)-:-
Дреновец (Дреновец) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
IV кръг
1 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Партизан (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Дреновец (Дреновец)-:-
Ком (Берковица) - Вихър (Славяново)-:-
Академик (Свищов) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
V кръг
8 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Трявна (Трявна)-:-
Павликени (Павликени) - Ком (Берковица)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Севлиево (Севлиево)-:-
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)-:-
VI кръг
15 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Академик (Свищов) - Дреновец (Дреновец)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)-:-
Павликени (Павликени) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Трявна (Трявна) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг)-:-
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
VII кръг
22 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Дреновец (Дреновец) - Севлиево (Севлиево)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Трявна (Трявна)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)-:-
Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Академик (Свищов)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица)-:-
VIII кръг
29 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Академик (Свищов) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
Павликени (Павликени) - Дреновец (Дреновец)-:-
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)-:-
Севлиево (Севлиево) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)-:-
IX кръг
6 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)-:-
Дреновец (Дреновец) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Севлиево (Севлиево)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Ком (Берковица)-:-
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Павликени (Павликени)-:-
X кръг
13 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)-:-
Павликени (Павликени) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Дреновец (Дреновец)-:-
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)-:-
XI кръг
20 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)-:-
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)-:-
Дреновец (Дреновец) - Ком (Берковица)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)-:-
XII кръг
25 октомври 2019, петък, 16:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново)-:-
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Дреновец (Дреновец) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)-:-
Ком (Берковица) - Трявна (Трявна)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
XIII кръг
3 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Ком (Берковица)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)-:-
Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Дреновец (Дреновец)-:-
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)-:-
XIV кръг
:
Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Ком (Берковица) - Академик (Свищов)-:-
Вихър (Славяново) - Дреновец (Дреновец)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)-:-
XV кръг
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)-:-
Дреновец (Дреновец) - Партизан (Червен бряг)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Вихър (Славяново)-:-
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Ком (Берковица)-:-
XVI кръг
Вихър (Славяново) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Ком (Берковица) - Севлиево (Севлиево)-:-
Партизан (Червен бряг) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Трявна (Трявна) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Дреновец (Дреновец)-:-
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)-:-
XVII кръг
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Партизан (Червен бряг)-:-
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)-:-
Дреновец (Дреновец) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Вихър (Славяново) - Ком (Берковица)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
XVIII кръг
Ком (Берковица) - Павликени (Павликени)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Севлиево (Севлиево) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)-:-
Трявна (Трявна) - Дреновец (Дреновец)-:-
XIX кръг
Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Павликени (Павликени)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Трявна (Трявна)-:-
Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов)-:-
XX кръг
Севлиево (Севлиево) - Дреновец (Дреновец)-:-
Трявна (Трявна) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)-:-
Академик (Свищов) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)-:-
XXI кръг
Ювентус 95 (Малчика) - Академик (Свищов)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)-:-
Дреновец (Дреновец) - Павликени (Павликени)-:-
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)-:-
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
XXII кръг
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Дреновец (Дреновец)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
Севлиево (Севлиево) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Ком (Берковица) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)-:-
Павликени (Павликени) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
XXIII кръг
Янтра 2019 (Габрово) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Павликени (Павликени)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)-:-
Дреновец (Дреновец) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)-:-
XXIV кръг
Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)-:-
Ком (Берковица) - Дреновец (Дреновец)-:-
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
XXV кръг
Вихър (Славяново) - ОФК Локомотив (Мездра)-:-
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Дреновец (Дреновец)-:-
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)-:-
Трявна (Трявна) - Ком (Берковица)-:-
Ювентус 95 (Малчика) - Локомотив 1927 (Дряново)-:-
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)-:-
XXVI кръг
Ком (Берковица) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)-:-
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)-:-
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)-:-
Дреновец (Дреновец) - Ювентус 95 (Малчика)-:-
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)-:-
ОФК Локомотив (Мездра) - Партизан (Червен бряг)-:-