V кръг
31 август 2019, събота, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Миньор (Раднево) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)-:-
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)-:-
Атлетик (Куклен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
1 септември 2019, неделя, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
VI кръг
:
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)-:-
7 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)-:-
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
7 септември 2019, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Сокол (Марково)-:-
8 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
VII кръг
14 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Карнобат (Карнобат) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)-:-
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)-:-
15 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)-:-
VIII кръг
21 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)-:-
21 септември 2019, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Миньор (Раднево)-:-
22 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Сокол (Марково)-:-
IX кръг
28 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)-:-
Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен)-:-
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)-:-
Карнобат (Карнобат) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
29 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Созопол (Созопол)-:-
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)-:-
X кръг
5 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)-:-
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)-:-
Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
5 октомври 2019, събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
6 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Миньор (Раднево)-:-
XI кръг
12 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Созопол (Созопол)-:-
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)-:-
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
13 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)-:-
XII кръг
19 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)-:-
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)-:-
Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)-:-
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
20 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
XIII кръг
24 октомври 2019, четвъртък, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)-:-
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Атлетик (Куклен)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
24 октомври 2019, четвъртък, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)-:-
XIV кръг
2 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)-:-
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)-:-
Несебър (Несебър) - Сокол (Марково)-:-
Загорец (Нова Загора) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
3 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Созопол (Созопол)-:-
XV кръг
9 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)-:-
Розова долина (Казанлък) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)-:-
9 ноември 2019, събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)-:-
10 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)-:-
Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
XVI кръг
16 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)-:-
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Гигант (Съединение) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
17 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)-:-
XVII кръг
23 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)-:-
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)-:-
23 ноември 2019, събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)-:-
24 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово)-:-
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър)-:-
XVIII кръг
:
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Созопол (Созопол) - Атлетик (Куклен)-:-
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Сокол (Марково)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)-:-
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)-:-
XIX кръг
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Гигант (Съединение)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)-:-
Карнобат (Карнобат) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Загорец (Нова Загора) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Несебър (Несебър) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)-:-
XX кръг
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Атлетик (Куклен)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково)-:-
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)-:-
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)-:-
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Миньор (Раднево) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Гигант (Съединение) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
XXI кръг
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)-:-
Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)-:-
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)-:-
XXII кръг
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Несебър (Несебър)-:-
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Миньор (Раднево)-:-
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)-:-
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)-:-
XXIII кръг
Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)-:-
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)-:-
Сокол (Марково) - Созопол (Созопол)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)-:-
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
XXIV кръг
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)-:-
Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Карнобат (Карнобат)-:-
XXV кръг
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)-:-
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)-:-
Миньор (Раднево) - Созопол (Созопол)-:-
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)-:-
Сокол (Марково) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)-:-
XXVI кръг
Созопол (Созопол) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)-:-
Атлетик (Куклен) - Несебър (Несебър)-:-
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)-:-
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
XXVII кръг
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)-:-
Миньор (Раднево) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)-:-
Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Сокол (Марково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Розова долина (Казанлък)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)-:-
XXVIII кръг
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)-:-
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)-:-
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)-:-
Созопол (Созопол) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър)-:-
XXIX кръг
Миньор (Раднево) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)-:-
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово)-:-
Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
XXX кръг
Атлетик (Куклен) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)-:-
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)-:-
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
XXXI кръг
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)-:-
Сокол (Марково) - Несебър (Несебър)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Загорец (Нова Загора)-:-
Созопол (Созопол) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)-:-
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)-:-
XXXII кръг
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково)-:-
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)-:-
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Розова долина (Казанлък)-:-
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)-:-
Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)-:-
Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
XXXIII кръг
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Гигант (Съединение)-:-
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)-:-
Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Димитровград)-:-
Созопол (Созопол) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)-:-
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)-:-
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)-:-
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)-:-
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)-:-
XXXIV кръг
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)-:-
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив)-:-
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)-:-
Несебър (Несебър) - Родопа Смолян (Смолян)-:-
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)-:-
Левски (Карлово) - ФК Хасково 1957 (Хасково)-:-
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)-:-
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)-:-