XVI кръг
22 февруари 2020, събота:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)-:-
Славия 1913 (София) - Дунав (Русе)-:-
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
XVII кръг
29 февруари 2020, събота:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)-:-
Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора)-:-
ЦСКА (София) - Левски (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Септември (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
XVIII кръг
7 март 2020, събота:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Пирин (Благоевград)-:-
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Левски (София) - Дунав (Русе)-:-
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)-:-
XIX кръг
11 март 2020, сряда:
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - Левски (София)-:-
Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Септември (София) - Берое (Стара Загора)-:-
XX кръг
14 март 2020, събота:
Черно море (Варна) - Септември (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Дунав (Русе)-:-
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Левски (София) - Верея (Стара Загора)-:-
XXI кръг
21 март 2020, събота:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Черно море (Варна)-:-
XXII кръг
4 април 2020, събота:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Дунав (Русе)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Верея (Стара Загора)-:-
Ботев (Пловдив) - Левски (София)-:-
XXIII кръг
11 април 2020, събота:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
Левски (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Дунав (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Пирин (Благоевград) - Септември (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
XXIV кръг
16 април 2020, четвъртък:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)-:-
Септември (София) - ЦСКА (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Верея (Стара Загора)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Пловдив)-:-
XXV кръг
25 април 2020, събота:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Черно море (Варна)-:-
Левски (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Дунав (Русе) - Септември (София)-:-
XXVI кръг
2 май 2020, събота:
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав (Русе)-:-
Септември (София) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
XXVII кръг
9 май 2020, събота:
Янтра 2019 (Габрово) - Царско село 2015 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Левски (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Верея (Стара Загора) - Септември (София)-:-
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)-:-
XXVIII кръг
16 май 2020, събота:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Дунав (Русе)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)-:-
Септември (София) - Левски (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
XXIX кръг
23 май 2020, събота:
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Пловдив) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Дунав (Русе) - ЦСКА (София)-:-
XXX кръг
30 май 2020, събота:
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)-:-
Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)-:-
Черно море (Варна) - Дунав (Русе)-:-
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)-:-