IV кръг
29 август 2019, четвъртък, 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
30 август 2019, петък, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)-:-
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Берое (Стара Загора) - Септември (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)-:-
Левски (София) - Славия 1913 (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - ЦСКА (София)-:-
V кръг
7 септември 2019, събота:
Септември (София) - Черно море (Варна)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Верея (Стара Загора) - Левски (София)-:-
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)-:-
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)-:-
VI кръг
14 септември 2019, събота:
Черно море (Варна) - Левски (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Славия 1913 (София)-:-
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)-:-
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Дунав 2010 (Русе)-:-
VII кръг
21 септември 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)-:-
Левски (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)-:-
Верея (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
VIII кръг
28 септември 2019, събота:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)-:-
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Верея (Стара Загора)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Левски (София)-:-
Септември (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)-:-
IX кръг
3 октомври 2019, четвъртък:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)-:-
Верея (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)-:-
ЦСКА (София) - Септември (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)-:-
X кръг
19 октомври 2019, събота:
Черно море (Варна) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Царско село 2015 (София) - Левски (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)-:-
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)-:-
XI кръг
26 октомври 2019, събота:
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)-:-
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)-:-
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)-:-
Славия 1913 (София) - Септември (София)-:-
XII кръг
2 ноември 2019, събота:
Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)-:-
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)-:-
Септември (София) - Верея (Стара Загора)-:-
Царско село 2015 (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Берое (Стара Загора) - Левски (София)-:-
XIII кръг
23 ноември 2019, събота:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София)-:-
Левски (София) - Септември (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
XIV кръг
30 ноември 2019, събота:
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)-:-
Берое (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)-:-
Септември (София) - Ботев (Пловдив)-:-
XV кръг
7 декември 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Септември (София)-:-
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)-:-
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)-:-
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
XVI кръг
22 февруари 2020, събота:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Левски (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)-:-
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
XVII кръг
29 февруари 2020, събота:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)-:-
ЦСКА (София) - Левски (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)-:-
Септември (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)-:-
XVIII кръг
7 март 2020, събота:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Пирин (Благоевград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
XIX кръг
11 март 2020, сряда:
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)-:-
Септември (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Славия 1913 (София) - Левски (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
XX кръг
14 март 2020, събота:
Черно море (Варна) - Септември (София)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Левски (София) - Верея (Стара Загора)-:-
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
XXI кръг
21 март 2020, събота:
Левски (София) - Черно море (Варна)-:-
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)-:-
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Марек 1915 (Дупница)-:-
XXII кръг
4 април 2020, събота:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)-:-
Ботев (Пловдив) - Левски (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Верея (Стара Загора)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
XXIII кръг
11 април 2020, събота:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Верея (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Левски (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Пирин (Благоевград) - Септември (София)-:-
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)-:-
XXIV кръг
16 април 2020, четвъртък:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Царско село 2015 (София) - Верея (Стара Загора)-:-
Септември (София) - ЦСКА (София)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Пловдив)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)-:-
XXV кръг
25 април 2020, събота:
Янтра 2019 (Габрово) - Черно море (Варна)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)-:-
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
XXVI кръг
2 май 2020, събота:
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Септември (София) - Славия 1913 (София)-:-
XXVII кръг
9 май 2020, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Верея (Стара Загора) - Септември (София)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Царско село 2015 (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Левски (София) - Берое (Стара Загора)-:-
XXVIII кръг
16 май 2020, събота:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Септември (София) - Левски (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)-:-
XXIX кръг
23 май 2020, събота:
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)-:-
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Янтра 2019 (Габрово) - Берое (Стара Загора)-:-
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)-:-
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Ботев (Пловдив) - Септември (София)-:-
XXX кръг
30 май 2020, събота:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово)-:-
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)-:-