XV кръг
7 декември 2019, събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:2
7 декември 2019, събота, 13:30 ч:
Дунав (Русе) - Черно море (Варна)1:3
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)2:4
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)0:4
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)0:0
Янтра 2019 (Габрово) - Септември (София)0:6
8 декември 2019, неделя, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)1:0
XIV кръг
30 ноември 2019, събота, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)2:1
30 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)9:1
Септември (София) - Ботев (Пловдив)0:4
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)5:1
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)1:2
ЦСКА (София) - Дунав (Русе)6:1
1 декември 2019, неделя, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)0:3
XIII кръг
23 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград)4:2
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)1:3
Левски (София) - Септември (София)5:0
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)3:1
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив 1926 (Пловдив)0:9
23 ноември 2019, събота, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)1:0
24 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)3:1
XII кръг
30 октомври 2019, сряда, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)2:1
Септември (София) - Верея (Стара Загора)5:0
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)2:4
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)0:4
Царско село 2015 (София) - Янтра 2019 (Габрово)3:5
31 октомври 2019, четвъртък, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе)9:1
31 октомври 2019, четвъртък, 14:45 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)1:3
XI кръг
24 октомври 2019, четвъртък, 11:00 ч:
Дунав (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)2:2
24 октомври 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)4:0
24 октомври 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)1:1
Славия 1913 (София) - Септември (София)4:1
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)0:7
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)1:1
12 декември 2019, четвъртък, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)1:1
X кръг
18 октомври 2019, петък, 15:30 ч:
Черно море (Варна) - Янтра 2019 (Габрово)3:0
Царско село 2015 (София) - Левски (София)2:3
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)3:0
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)0:0
Септември (София) - Дунав (Русе)3:1
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)0:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)8:2
IX кръг
3 октомври 2019, четвъртък, 15:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)5:0
ЦСКА (София) - Септември (София)1:0
Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора)1:1
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:1
Верея (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)1:1
Ботев (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)9:0
6 октомври 2019, неделя, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)1:1
VIII кръг
24 септември 2019, вторник, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)0:4
28 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)3:5
Янтра 2019 (Габрово) - Левски (София)0:11
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)1:8
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе)1:0
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)2:3
Септември (София) - Пирин (Благоевград)5:0
VII кръг
21 септември 2019, събота, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)1:2
21 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Дунав (Русе) - Царско село 2015 (София)2:2
Левски (София) - Ботев (Пловдив)2:0
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)1:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)5:3
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)0:2
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)2:0
VI кръг
14 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)2:0
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)1:4
15 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)10:0
Янтра 2019 (Габрово) - Славия 1913 (София)0:5
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)0:3
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)0:0
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)3:0
V кръг
8 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Черно море (Варна)0:3
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)0:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)0:0
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)1:4
Дунав (Русе) - Янтра 2019 (Габрово)7:2
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)3:0
Верея (Стара Загора) - Левски (София)1:2
IV кръг
29 август 2019, четвъртък, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)5:0
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)1:3
30 август 2019, петък, 18:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)0:0
Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе)4:0
Янтра 2019 (Габрово) - ЦСКА (София)0:4
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)3:2
Берое (Стара Загора) - Септември (София)4:0
III кръг
22 август 2019, четвъртък, 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София)0:3
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)1:0
23 август 2019, петък, 18:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)0:1
Пирин (Благоевград) - Янтра 2019 (Габрово)0:2
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)2:0
Дунав (Русе) - Левски (София)1:4
23 август 2019, петък, 18:20 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)3:0
II кръг
14 август 2019, сряда, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)3:0
Верея (Стара Загора) - Дунав (Русе)3:4
Левски (София) - ЦСКА (София)2:0
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)5:0
Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 (Разград)1:2
Царско село 2015 (София) - Септември (София)2:1
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)2:2
I кръг
10 август 2019, събота, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)0:2
Пирин (Благоевград) - Левски (София)0:4
10 август 2019, събота, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)3:0
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово)3:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)0:1
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)10:0
Дунав (Русе) - Славия 1913 (София)2:0