XIII кръг |
30 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) | -:- |
30 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Приказките (Добрич) | -:- |
31 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) | -:- |
31 март 2024, неделя, 13:00 ч: |
Атлетик (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |
XIV кръг |
6 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Приказките (Добрич) - Спартак 1918 II (Варна) | -:- |
6 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) | -:- |
Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) | -:- |
7 април 2024, неделя, 13:00 ч: |
Светкавица Търговище (Търговище) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | -:- |
XV кръг |
13 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Спартак 1918 II (Варна) - Спартак 1918 (Варна) | -:- |
Черно море (Варна) - Атлетик (Шумен) | -:- |
13 април 2024, събота, 12:30 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Приказките (Добрич) | -:- |
13 април 2024, събота, 13:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |
XVI кръг |
20 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Атлетик (Шумен) - Дунав от Русе (Русе) | -:- |
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 II (Варна) | -:- |
Спартак 1918 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | -:- |
21 април 2024, неделя, 11:00 ч: |
Приказките (Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище) | -:- |
XVII кръг |
27 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна) | -:- |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |
Спартак 1918 II (Варна) - Атлетик (Шумен) | -:- |
Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) | -:- |
XVIII кръг |
11 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Търговище) | -:- |
Спартак 1918 (Варна) - Приказките (Добрич) | -:- |
11 май 2024, събота, 12:30 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Атлетик (Шумен) | -:- |
11 май 2024, събота, 15:00 ч: |
Черно море (Варна) - Спартак 1918 II (Варна) | -:- |
XI кръг |
ненасрочен: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) | -:- |