8.Аксаково 1948 (Аксаково)1863932:5321
9.Аврен (Аврен)18401420:6212
10.ОФК Варна (Варна)1812157:525
Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 65x45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти.
  - Мачовете се групират в турнири, на които домакин е един от участващите отбори.
  - Първите 2 отбора от всяка от двете групи, администрирани от ЗС Варна, заедно с първите 2 отбора от групата, администрирана от ОС Русе се класират за финален турнир, в който ще се определят двата представителя на Североизточна България за Републиканското първенство (Футбол 9).
  - На полусезона ОФК Варна (Варна) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.