II кръг |
ненасрочен: |
Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Феникс (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
V кръг |
ненасрочен: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Феникс (Пловдив) | -:- |
VII кръг |
ненасрочен: |
Тракия 2004 (Пловдив) - Феникс (Пловдив) | -:- |
VIII кръг |
ненасрочен: |
Шипка 2018 (Асеновград) - Марица (Марково) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Велд II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Феникс (Пловдив) - Барс (Пловдив) | -:- |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
Велд (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Марица (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
XV кръг |
ненасрочен: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Велд (Пловдив) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
Родопа Смолян (Смолян) - Феникс (Пловдив) | -:- |
Барс (Пловдив) - Велд II (Пловдив) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Шипка 2018 (Асеновград) | -:- |
XVI кръг |
ненасрочен: |
Шипка 2018 (Асеновград) - Барс (Пловдив) | -:- |
Велд II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
Феникс (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Велд (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Марково) | -:- |
XVII кръг |
ненасрочен: |
Марица (Марково) - Велд (Пловдив) | -:- |
Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Феникс (Пловдив) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Велд II (Пловдив) | -:- |
Родопа Смолян (Смолян) - Шипка 2018 (Асеновград) | -:- |
Барс (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
XVIII кръг |
ненасрочен: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
Шипка 2018 (Асеновград) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Велд II (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Феникс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица (Марково) | -:- |
Велд (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
XIX кръг |
ненасрочен: |
Тракия 2004 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
Марица (Марково) - Феникс (Пловдив) | -:- |
Спартак 1947 (Пловдив) - Велд II (Пловдив) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Шипка 2018 (Асеновград) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Родопа Смолян (Смолян) - Барс (Пловдив) | -:- |
XX кръг |
ненасрочен: |
Барс (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Шипка 2018 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Велд II (Пловдив) - Марица (Марково) | -:- |
Феникс (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд (Пловдив) | -:- |
XXI кръг |
ненасрочен: |
Велд (Пловдив) - Феникс (Пловдив) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Велд II (Пловдив) | -:- |
Марица (Марково) - Шипка 2018 (Асеновград) | -:- |
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Барс (Пловдив) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
XXII кръг |
ненасрочен: |
Родопа Смолян (Смолян) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Барс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Марково) | -:- |
Шипка 2018 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Велд II (Пловдив) - Велд (Пловдив) | -:- |
Феникс (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
XXIII кръг |
ненасрочен: |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд II (Пловдив) | -:- |
Велд (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Марица (Марково) - Барс (Пловдив) | -:- |
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
XXIV кръг |
ненасрочен: |
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Марково) | -:- |
Барс (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Велд (Пловдив) | -:- |
Шипка 2018 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
Велд II (Пловдив) - Феникс (Пловдив) | -:- |
XXV кръг |
ненасрочен: |
Феникс (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) | -:- |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Велд (Пловдив) - Барс (Пловдив) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
Марица (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Спартак 1947 (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
XXVI кръг |
ненасрочен: |
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Марково) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Родопа Смолян (Смолян) - Велд (Пловдив) | -:- |
Барс (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Феникс (Пловдив) | -:- |
Шипка 2018 (Асеновград) - Велд II (Пловдив) | -:- |