VIII кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - Велд (Пловдив) | -:- |
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение) | -:- |
Марица (Ясно поле) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
ФКФА Сопот (Сопот) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
X кръг |
ненасрочен: |
ФКФА Сопот (Сопот) - Гигант (Съединение) | -:- |
XI кръг |
ненасрочен: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - ФКФА Сопот (Сопот) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Ясно поле) | -:- |
XII кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Велд (Пловдив) - Марица (Ясно поле) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - ФКФА Сопот (Сопот) | -:- |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
Гигант (Съединение) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
XIII кръг |
ненасрочен: |
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово) | -:- |
Лион 2017 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
Траките 2007 (Скутаре) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
ФКФА Сопот (Сопот) - Велд (Пловдив) | -:- |
Марица (Ясно поле) - Борислав 2009 (Първомай) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Марица (Ясно поле) | -:- |
Борислав 2009 (Първомай) - ФКФА Сопот (Сопот) | -:- |
Велд (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Гигант (Съединение) | -:- |
XV кръг |
ненасрочен: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Левски (Карлово) | -:- |
Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Лион 2017 (Пловдив) - Велд (Пловдив) | -:- |
Траките 2007 (Скутаре) - Борислав 2009 (Първомай) | -:- |
ФКФА Сопот (Сопот) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Марица (Ясно поле) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
XVI кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - Марица (Ясно поле) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФКФА Сопот (Сопот) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
Борислав 2009 (Първомай) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
Велд (Пловдив) - Гигант (Съединение) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
XVII кръг |
ненасрочен: |
Тракия 06 (Стамболийски) - Левски (Карлово) | -:- |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Велд (Пловдив) | -:- |
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай) | -:- |
Лион 2017 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Траките 2007 (Скутаре) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
ФКФА Сопот (Сопот) - Марица (Ясно поле) | -:- |
XVIII кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - ФКФА Сопот (Сопот) | -:- |
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Гигант (Съединение) | -:- |
Борислав 2009 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
Велд (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
XIX кръг |
ненасрочен: |
Велд (Пловдив) - Левски (Карлово) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай) | -:- |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Лион 2017 (Пловдив) - Марица (Ясно поле) | -:- |
Траките 2007 (Скутаре) - ФКФА Сопот (Сопот) | -:- |
XX кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
ФКФА Сопот (Сопот) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
Марица (Ясно поле) - Гигант (Съединение) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Борислав 2009 (Първомай) - Велд (Пловдив) | -:- |
XXI кръг |
ненасрочен: |
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово) | -:- |
Велд (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Тракия 06 (Стамболийски) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Ясно поле) | -:- |
Гигант (Съединение) - ФКФА Сопот (Сопот) | -:- |
Лион 2017 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
XXII кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
Траките 2007 (Скутаре) - Гигант (Съединение) | -:- |
ФКФА Сопот (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
Марица (Ясно поле) - Тракия 06 (Стамболийски) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Велд (Пловдив) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай) | -:- |