I кръг |
ненасрочен: |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) | -:- |
II кръг |
ненасрочен: |
Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак (Първенец) | -:- |
III кръг |
ненасрочен: |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Вихър (Белозем) | -:- |
VIII кръг |
ненасрочен: |
Велд (Пловдив) - Спартак (Първенец) | -:- |
XII кръг |
ненасрочен: |
Свобода 2011 (Пещера) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
Пловдив сити (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Велд (Пловдив) - Вихър (Белозем) | -:- |
XIII кръг |
ненасрочен: |
Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Улпия (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Велд (Пловдив) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Спартак (Първенец) | -:- |
Вихър (Белозем) - Реал (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
XV кръг |
ненасрочен: |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | -:- |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Вихър (Белозем) | -:- |
Реал (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Спартак (Първенец) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Велд (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Улпия (Пловдив) | -:- |
Пловдив сити (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
XVI кръг |
ненасрочен: |
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Улпия (Пловдив) - Велд (Пловдив) | -:- |
Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак (Първенец) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Реал (Пловдив) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
Вихър (Белозем) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) | -:- |
XVII кръг |
ненасрочен: |
Вихър (Белозем) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | -:- |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Реал (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
Спартак (Първенец) - Улпия (Пловдив) | -:- |
Велд (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
XVIII кръг |
ненасрочен: |
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Пловдив сити (Пловдив) - Велд (Пловдив) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Спартак (Първенец) | -:- |
Улпия (Пловдив) - Реал (Пловдив) | -:- |
Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Вихър (Белозем) | -:- |
XIX кръг |
ненасрочен: |
ФА Карлово (Карлово) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | -:- |
Вихър (Белозем) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Улпия (Пловдив) | -:- |
Реал (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Спартак (Първенец) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
Велд (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
XX кръг |
ненасрочен: |
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Велд (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Спартак (Първенец) | -:- |
Пловдив сити (Пловдив) - Реал (Пловдив) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
Улпия (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) | -:- |
Кронос 2016 (Пловдив) - Вихър (Белозем) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
XXI кръг |
ненасрочен: |
Тракия 2004 (Пловдив) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
Вихър (Белозем) - Улпия (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Спартак (Първенец) - Велд (Пловдив) | -:- |
XXII кръг |
ненасрочен: |
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Спартак (Първенец) | -:- |
Велд (Пловдив) - Реал (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Вихър (Белозем) | -:- |
Улпия (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Кронос 2016 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
XXIII кръг |
ненасрочен: |
Кронос 2016 (Пловдив) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Улпия (Пловдив) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Вихър (Белозем) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Велд (Пловдив) | -:- |
Реал (Пловдив) - Спартак (Първенец) | -:- |
XXIV кръг |
ненасрочен: |
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Реал (Пловдив) | -:- |
Спартак (Първенец) - Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
Велд (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Вихър (Белозем) | -:- |
Пловдив сити (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Улпия (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
XXV кръг |
ненасрочен: |
Улпия (Пловдив) - СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) | -:- |
Кронос 2016 (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) | -:- |
Тракия 2004 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
ФА Карлово (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Вихър (Белозем) - Велд (Пловдив) | -:- |
Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Спартак (Първенец) | -:- |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Реал (Пловдив) | -:- |
XXVI кръг |
ненасрочен: |
СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- |
Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 II (Асеновград) | -:- |
Спартак (Първенец) - Вихър (Белозем) | -:- |
Велд (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) | -:- |
Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) | -:- |
Свобода 2011 (Пещера) - Улпия (Пловдив) | -:- |