X кръг |
10 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Марица II (Марково) | 0:4 |
10 декември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Марица (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 5:1 |
10 декември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Спартак (Първенец) | 7:2 |
10 декември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Академия Канарче (Браниполе) - Велд (Пловдив) | 11:5 |
XI кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Марица II (Марково) - Марица (Марково) | 0:0 |
3 декември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Велд (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) | 0:3 |
3 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) | 3:3 |
3 декември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) | 2:2 |
3 декември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Спартак (Първенец) - Академия Канарче (Браниполе) | 0:3* |
IX кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Велд (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) | 2:6 |
19 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Пловдив сити (Пловдив) | 3:3 |
19 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Академия Канарче (Браниполе) - ФК Кърджали (Кърджали) | 6:5 |
19 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Спартак (Първенец) - Траките 2007 (Скутаре) | 10:1 |
19 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Марково) | 2:6 |
19 ноември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Марица II (Марково) - Кронос 2016 (Пловдив) | 2:2 |
VIII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Академия Канарче (Браниполе) | 4:1 |
12 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 0:7 |
12 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Кронос 2016 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:7 |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
ФК Кърджали (Кърджали) - Марица II (Марково) | 5:1 |
12 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Марица (Марково) - Спартак (Първенец) | 2:7 |
12 ноември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Велд (Пловдив) | 1:1 |
VII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Академия Канарче (Браниполе) - Траките 2007 (Скутаре) | 3:2 |
5 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) | 2:3 |
5 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) | 8:3 |
5 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица II (Марково) | 2:1 |
5 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Спартак (Първенец) - Пловдив сити (Пловдив) | 13:0 |
5 ноември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Велд (Пловдив) - Марица (Марково) | 0:8 |
VI кръг |
29 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак (Първенец) | 2:14 |
29 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
ФК Кърджали (Кърджали) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:2 |
29 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Велд (Пловдив) | 4:4 |
29 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) | 3:4 |
29 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Марица II (Марково) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 2:1 |
29 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Марица (Марково) - Академия Канарче (Браниполе) | 5:4 |
V кръг |
22 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Велд (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) | 8:1 |
22 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - ФК Кърджали (Кърджали) | 1:6 |
22 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Академия Канарче (Браниполе) - Пловдив сити (Пловдив) | 2:6 |
22 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Спартак (Първенец) - Марица II (Марково) | 10:0 |
22 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Марица (Марково) | 7:2 |
IV кръг |
15 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
ФК Кърджали (Кърджали) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 5:4 |
15 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Марица II (Марково) - Велд (Пловдив) | 4:5 |
15 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Марица (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) | 2:3 |
15 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Спартак (Първенец) | 0:7 |
15 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Кронос 2016 (Пловдив) - Академия Канарче (Браниполе) | 1:10 |
15 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) | 1:4 |
III кръг |
8 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Академия Канарче (Браниполе) - Марица II (Марково) | 5:3 |
8 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Марица (Марково) - ФК Кърджали (Кърджали) | 2:2 |
8 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив сити (Пловдив) | 4:0 |
8 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Велд (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:4 |
8 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Спартак (Първенец) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 7:2 |
8 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) | 9:2 |
II кръг |
1 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
ФК Кърджали (Кърджали) - Спартак (Първенец) | 1:4 |
1 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
СФК Спартак 1947 (Пловдив) - Велд (Пловдив) | 1:5 |
1 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Марица (Марково) | 0:6 |
1 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Марица II (Марково) - Юнайтед (Пловдив) | 3:5 |
1 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Академия Канарче (Браниполе) | 2:5 |
1 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Кронос 2016 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) | 0:5 |
I кръг |
24 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Велд (Пловдив) - Спартак (Първенец) | 3:2 |
24 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) | 0:5 |
24 септември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 11:4 |
24 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Марица II (Марково) | 5:1 |
24 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Марица (Марково) - Кронос 2016 (Пловдив) | 3:0 |
24 септември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Академия Канарче (Браниполе) - СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 7:1 |