XV кръг
21 ноември 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)3:5
1 декември 2019, неделя, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София)0:1
Барокко (София) - Левски (София)2:6
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)3:1
ФК ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)0:1
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)2:0
2 декември 2019, понеделник, 11:30 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:6
3 декември 2019, вторник, 12:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Сливнишки герой (Сливница)0:4
XIV кръг
23 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)1:2
24 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)2:2
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)2:1
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)5:1
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)4:0
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:2
Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София)2:5
Левски (София) - Спортист 2009 (Своге)4:0
XIII кръг
17 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)2:0
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)0:2
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)4:0
Барокко (София) - Миньор (Перник)1:0
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)2:1
ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)3:1
Пирин 1941 (Разлог) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)1:4
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)1:1
XII кръг
10 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)1:2
Септември (София) - Пирин 1941 (Разлог)6:1
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:0
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)0:1
Вихрен 1925 (Сандански) - Барокко (София)2:2
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)0:3
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София)2:1
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)5:0
XI кръг
14 ноември 2019, четвъртък, 13:00 ч:
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)6:0
14 ноември 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)2:4
Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)5:3
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)1:2
Спортист 2009 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)0:2
Барокко (София) - Беласица (Петрич)1:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)1:2
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)4:2
X кръг
31 октомври 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)3:2
7 ноември 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:1
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)1:2
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)8:0
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге)2:4
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)3:1
Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София)2:4
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)3:0
IX кръг
18 октомври 2019, петък, 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)3:4
20 октомври 2019, неделя, 13:30 ч:
Барокко (София) - Септември (София)1:3
20 октомври 2019, неделя, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)0:4
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)2:1
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин 1941 (Разлог)3:0
21 октомври 2019, понеделник, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливнишки герой (Сливница)2:3
21 ноември 2019, четвъртък, 13:00 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)7:1
Ботев 57 СОУ (София) - Беласица (Петрич)2:1
VIII кръг
9 октомври 2019, сряда, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)0:6
11 октомври 2019, петък, 15:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)2:2
13 октомври 2019, неделя, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)3:0
13 октомври 2019, неделя, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София)5:0
Сливнишки герой (Сливница) - ФК ЦСКА 1948 (София)1:2
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)2:1
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)1:0
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)11:1
VII кръг
6 октомври 2019, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)2:2
Левски (София) - Беласица (Петрич)6:0
Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)1:1
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)0:7
Барокко (София) - Пирин 1941 (Разлог)3:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)1:1
7 октомври 2019, понеделник, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)3:3
7 октомври 2019, понеделник, 14:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)1:1
VI кръг
29 септември 2019, неделя, 09:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Барокко (София)1:1
29 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)1:4
Пирин 1941 (Разлог) - Спортист 2009 (Своге)3:5
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)2:0
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)2:0
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)0:8
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)5:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)1:0
V кръг
22 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)4:2
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)0:3
Левски (София) - Септември (София)6:1
Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)1:2
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 1941 (Разлог)3:1
Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:2
Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)1:0
23 септември 2019, понеделник, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)5:1
IV кръг
15 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)7:2
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)3:0
Сливнишки герой (Сливница) - Барокко (София)5:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)5:0
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)4:2
Пирин 1941 (Разлог) - Локомотив София 1929 (София)1:5
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)1:1
16 септември 2019, понеделник, 17:00 ч:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)6:2
III кръг
8 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)3:1
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:3
Миньор (Перник) - Септември (София)1:2
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)3:3
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)3:1
Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)2:2
Спортист 2009 (Своге) - Барокко (София)2:0
11 септември 2019, сряда, 11:00 ч:
Левски (София) - Пирин 1941 (Разлог)12:0
II кръг
1 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София)0:4
1 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)0:3
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)1:1
Пирин 1941 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)3:1
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)2:2
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич)5:0
12 септември 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)2:2
12 септември 2019, четвъртък, 17:00 ч:
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)2:0
I кръг
24 август 2019, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)4:1
25 август 2019, неделя, 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София)2:3
25 август 2019, неделя, 17:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)3:1
4 септември 2019, сряда, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сливнишки герой (Сливница)6:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 (София)1:5
5 септември 2019, четвъртък, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Септември (София)0:5
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)4:0
5 септември 2019, четвъртък, 18:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 2009 (Своге)1:5