XI кръг
24 ноември 2019, неделя, 11:30 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Кюстендил (Кюстендил)0:0
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)1:3
Перун 1978 (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)3:1
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)2:1
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)8:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (Симитли)2:5
X кръг
17 ноември 2019, неделя, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2001 (Благоевград)5:1
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)0:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)3:0
Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)4:2
Кюстендил (Кюстендил) - Банско (Банско)3:0
Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)1:4
IX кръг
10 ноември 2019, неделя, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)2:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)1:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)4:5
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)2:3
Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил)2:8
Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)1:4
VIII кръг
7 ноември 2019, четвъртък, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)6:1
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)0:0
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)0:5
Септември (Симитли) - Банско (Банско)4:2
7 ноември 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)2:0
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)8:0
VII кръг
20 октомври 2019, неделя, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)2:1
20 октомври 2019, неделя, 11:30 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско)8:3
Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил)1:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич)1:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)1:3
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)4:0
VI кръг
12 октомври 2019, събота, 11:30 ч:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)8:1
13 октомври 2019, неделя, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)0:3
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)4:3
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)1:3
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)1:2
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)10:1
V кръг
6 октомври 2019, неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)0:2
6 октомври 2019, неделя, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)4:0
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)0:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)2:4
Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)10:0
6 октомври 2019, неделя, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Перун 1978 (Кресна)5:0
IV кръг
28 септември 2019, събота, 11:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)6:0
29 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)1:0
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)3:0
Банско (Банско) - Пирин 2001 (Благоевград)3:6
Перун 1978 (Кресна) - Пирин (Благоевград)0:13
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)0:0
III кръг
22 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)7:0
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)8:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил)2:2
Миньор (Перник) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)3:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Банско (Банско)6:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)11:1
II кръг
15 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич)3:2
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)1:1
Банско (Банско) - Миньор (Перник)1:6
Перун 1978 (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)0:1
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград)3:3
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)0:5
I кръг
8 септември 2019, неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли)9:3
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)0:3
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)3:0
Миньор (Перник) - Перун 1978 (Кресна)14:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)7:0
Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)2:3