X кръг |
24 март 2024, неделя, 14:40 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:1 |
24 март 2024, неделя, 13:15 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Академия Септември (София) | 2:3 |
24 март 2024, неделя, 11:50 ч: |
Левски Раковски (София) - Елит София (София) | 8:1 |
24 март 2024, неделя, 10:25 ч: |
ЦСКА II (София) - Академия Металург (Перник) | 4:2 |
24 март 2024, неделя, 09:00 ч: |
Национал II (София) - Миньор (Перник) | 2:2 |
IX кръг |
17 март 2024, неделя, 14:40 ч: |
Национал II (София) - Елит София (София) | 2:2 |
17 март 2024, неделя, 13:15 ч: |
ЦСКА II (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:0* |
17 март 2024, неделя, 11:50 ч: |
Академия Металург (Перник) - Левски Раковски (София) | 0:2 |
17 март 2024, неделя, 10:25 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) | 3:0 |
17 март 2024, неделя, 09:00 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Академия Септември (София) | 0:3 |
IV кръг |
3 декември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА II (София) | 1:0 |
VIII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:40 ч: |
Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница) | 1:3 |
19 ноември 2023, неделя, 13:15 ч: |
Академия Септември (София) - ЦСКА II (София) | 0:2 |
19 ноември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Академия Металург (Перник) | 5:4 |
19 ноември 2023, неделя, 10:25 ч: |
Миньор (Перник) - Олимпия ФК II (София) | 0:0 |
19 ноември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Левски Раковски (София) - Национал II (София) | 3:3 |
VII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:40 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Национал II (София) | 4:1 |
12 ноември 2023, неделя, 13:15 ч: |
ЦСКА II (София) - Миньор (Перник) | 5:3 |
12 ноември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София) | 0:0 |
12 ноември 2023, неделя, 10:25 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Елит София (София) | 5:0 |
12 ноември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Академия Металург (Перник) - Академия Септември (София) | 1:6 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 14:40 ч: |
Национал II (София) - Олимпия ФК II (София) | 1:0 |
22 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Академия Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:0 |
22 октомври 2023, неделя, 11:50 ч: |
Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) | 3:2 |
22 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
Миньор (Перник) - Академия Металург (Перник) | 4:2 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 14:40 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Марек 1915 (Дупница) | 3:0 |
15 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) | 0:1 |
15 октомври 2023, неделя, 11:50 ч: |
Академия Металург (Перник) - Елит София (София) | 3:5 |
15 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
ЦСКА II (София) - Национал II (София) | 2:0 |
15 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Академия Септември (София) - Левски Раковски (София) | 2:1 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:1 |
8 октомври 2023, неделя, 11:50 ч: |
Миньор (Перник) - Академия Септември (София) | 2:1 |
8 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
Левски Раковски (София) - Олимпия ФК II (София) | 1:2 |
8 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Национал II (София) - Академия Металург (Перник) | 1:2 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 14:40 ч: |
Академия Септември (София) - Елит София (София) | 1:1 |
1 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Академия Металург (Перник) - Марек 1915 (Дупница) | 1:7 |
1 октомври 2023, неделя, 11:50 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Национал II (София) | 3:2 |
1 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София) | 1:0 |
1 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Олимпия ФК II (София) | 3:0 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 14:40 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:1 |
24 септември 2023, неделя, 13:15 ч: |
Левски Раковски (София) - ЦСКА II (София) | 2:1 |
24 септември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Национал II (София) - Академия Септември (София) | 0:2 |
24 септември 2023, неделя, 10:25 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Академия Металург (Перник) | 5:1 |
24 септември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Елит София (София) - Миньор (Перник) | 0:1 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 14:40 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК II (София) | 0:1 |
17 септември 2023, неделя, 13:15 ч: |
Академия Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) | 1:0 |
17 септември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Елит София (София) - Левски Раковски (София) | 1:3 |
17 септември 2023, неделя, 10:25 ч: |
Академия Металург (Перник) - ЦСКА II (София) | 1:3 |
17 септември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Миньор (Перник) - Национал II (София) | 0:1 |