IX кръг |
17 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Миньор (Перник) - София спорт (София) | -:- |
17 март 2024, неделя, 11:05 ч: |
ЦСКА II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | -:- |
17 март 2024, неделя, 10:10 ч: |
Барокко (София) - Славия 1913 II (София) | -:- |
17 март 2024, неделя, 09:15 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Супер стар (София) | -:- |
VIII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Левски II (София) - ЦСКА II (София) | 1:2 |
19 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Академия за футболно развитие (София) | 11:0 |
IX кръг |
19 ноември 2023, неделя, 11:05 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Левски II (София) | 3:8 |
VIII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 11:05 ч: |
Супер стар (София) - Миньор (Перник) | 0:7 |
19 ноември 2023, неделя, 10:10 ч: |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София) | 2:7 |
19 ноември 2023, неделя, 09:15 ч: |
София спорт (София) - Олимпия ФК II (София) | 6:1 |
V кръг |
18 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Левски II (София) - Супер стар (София) | 8:0 |
I кръг |
18 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 3:0 |
IV кръг |
18 ноември 2023, събота, 09:15 ч: |
Барокко (София) - ЦСКА II (София) | 1:6 |
VII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Супер стар (София) | 8:0 |
12 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) | 3:4 |
12 ноември 2023, неделя, 11:05 ч: |
Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 2:2 |
12 ноември 2023, неделя, 10:10 ч: |
ЦСКА II (София) - София спорт (София) | 7:1 |
12 ноември 2023, неделя, 09:15 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Барокко (София) | 6:3 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Академия за футболно развитие (София) | 4:1 |
22 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Барокко (София) - Миньор (Перник) | 5:5 |
22 октомври 2023, неделя, 11:05 ч: |
Супер стар (София) - ЦСКА II (София) | 0:10 |
22 октомври 2023, неделя, 10:10 ч: |
София спорт (София) - Левски II (София) | 4:0 |
22 октомври 2023, неделя, 09:15 ч: |
Славия 1913 II (София) - Олимпия ФК II (София) | 6:2 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Миньор (Перник) - Академия за футболно развитие (София) | 7:0 |
15 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Барокко (София) | 9:7 |
15 октомври 2023, неделя, 11:05 ч: |
ЦСКА II (София) - Славия 1913 II (София) | 4:1 |
15 октомври 2023, неделя, 10:10 ч: |
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 7:3 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) | 1:4 |
8 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Левски II (София) | 4:8 |
8 октомври 2023, неделя, 11:05 ч: |
Супер стар (София) - София спорт (София) | 1:13 |
8 октомври 2023, неделя, 10:10 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Олимпия ФК II (София) | 2:5 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Миньор (Перник) | 3:8 |
1 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
ЦСКА II (София) - Академия за футболно развитие (София) | 18:1 |
1 октомври 2023, неделя, 11:05 ч: |
Супер стар (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:3 |
1 октомври 2023, неделя, 10:10 ч: |
Левски II (София) - Барокко (София) | 11:4 |
1 октомври 2023, неделя, 09:15 ч: |
София спорт (София) - Славия 1913 II (София) | 6:6 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Супер стар (София) | 11:0 |
24 септември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Левски II (София) | 3:12 |
24 септември 2023, неделя, 11:05 ч: |
Миньор (Перник) - ЦСКА II (София) | 3:10 |
24 септември 2023, неделя, 10:10 ч: |
Барокко (София) - София спорт (София) | 5:11 |
24 септември 2023, неделя, 09:15 ч: |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК II (София) | 8:5 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Супер стар (София) - Барокко (София) | 1:13 |
17 септември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Левски II (София) - Миньор (Перник) | 3:4 |
17 септември 2023, неделя, 11:05 ч: |
ЦСКА II (София) - Олимпия ФК II (София) | 11:3 |
17 септември 2023, неделя, 10:10 ч: |
София спорт (София) - Академия за футболно развитие (София) | 10:1 |