XVIII кръг |
30 март 2024, събота, 11:30 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Локомотив (Стара Загора) - Саяна (Хасково) | -:- |
ОФК Хасково (Хасково) - Арена (Ямбол) | -:- |
Арсенал 2000 (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) | -:- |
Шампион (Ямбол) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
XIX кръг |
6 април 2024, събота, 11:30 ч: |
Шампион (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) | -:- |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Арсенал 2000 (Казанлък) | -:- |
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) | -:- |
Берое (Стара Загора) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Арена (Ямбол) - Локомотив (Стара Загора) | -:- |
Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
XX кръг |
13 април 2024, събота, 11:30 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Саяна (Хасково) | -:- |
Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) | -:- |
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
Арсенал 2000 (Казанлък) - Шампион (Ямбол) | -:- |
14 април 2024, неделя, 11:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Арена (Ямбол) | -:- |
XXI кръг |
20 април 2024, събота, 11:30 ч: |
Арсенал 2000 (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) | -:- |
Шампион (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград) | -:- |
Загорец (Нова Загора) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Арена (Ямбол) - Саяна (Хасково) | -:- |
XXII кръг |
27 април 2024, събота, 11:30 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Арена (Ямбол) | -:- |
Саяна (Хасково) - Берое (Стара Загора) | -:- |
Локомотив (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) | -:- |
ОФК Хасково (Хасково) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арсенал 2000 (Казанлък) | -:- |
XXIII кръг |
1 май 2024, сряда, 11:30 ч: |
Свиленград 1921 (Свиленград) - ФК Сливен (Сливен) | -:- |
Шампион (Ямбол) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора) | -:- |
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Берое (Стара Загора) - Арена (Ямбол) | -:- |
XXIV кръг |
11 май 2024, събота, 11:30 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Берое (Стара Загора) | -:- |
Саяна (Хасково) - Загорец (Нова Загора) | -:- |
Локомотив (Стара Загора) - Шампион (Ямбол) | -:- |
ОФК Хасково (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) | -:- |
12 май 2024, неделя, 11:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
XXV кръг |
19 май 2024, неделя, 11:30 ч: |
Свиленград 1921 (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Арсенал 2000 (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) | -:- |
Шампион (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Саяна (Хасково) | -:- |
Загорец (Нова Загора) - Арена (Ямбол) | -:- |
XXVI кръг |
25 май 2024, събота, 11:30 ч: |
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) | -:- |
Арена (Ямбол) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
Саяна (Хасково) - Шампион (Ямбол) | -:- |
Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) | -:- |
26 май 2024, неделя, 11:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Арсенал 2000 (Казанлък) | -:- |
XII кръг |
ненасрочен: |
Розова долина (Казанлък) - Шампион (Ямбол) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Шампион (Ямбол) - Арена (Ямбол) | -:- |