Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 2:2
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 2:0
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Ком (Берковица) 3:1
01.09.2019 17:00 4 кръг Д Павликени (Павликени) 5:1
17.09.2019 17:00 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 3:0
15.09.2019 17:00 6 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
22.09.2019 17:00 7 кръг Г Дреновец (Дреновец) 2:1
29.09.2019 17:00 8 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:2
06.10.2019 16:00 9 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:1
10.10.2019 16:00 10 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:4
24.10.2019 16:00 12 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 5:0
31.10.2019 14:30 13 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:0
08.03.2020 15:00 14 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
15.03.2020 15:00 15 кръг Д Академик (Свищов) -:-
22.03.2020 15:00 16 кръг Г Ком (Берковица) -:-
29.03.2020 15:00 17 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
05.04.2020 17:00 18 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
12.04.2020 17:00 19 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
06.09.2019 16:00 1-ви мач Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
(прод.)
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
25.09.2019 17:00 1-ви мач Г Стрела 2006 (Шумата) 99:0
Област Габрово / 1/2 финали
17.10.2019 17:30 1-ви мач Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
Област Габрово / Финал
02.11.2019 14:30 1-ви мач Д Трявна (Трявна) 3:0*
Северозападна България / Първи кръг
06.11.2019 14:30 1-ви мач Г Пещера (Галата) 6:1
Северозападна България / 1/2 финали
11.03.2020 1-ви мач Г Академия Ботев (Враца) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:00 - Д Партизан (Червен бряг) 1:1
13.07.2019 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2020 - Д Вихър (Славяново) -:-
19.02.2020 - Д Партизан (Червен бряг) -:-