Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 6:1
24.08.2019 19:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
08.09.2019 17:00 6 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Несебър (Несебър) 2:1
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:0
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
23.02.2020 14:00 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:3
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Созопол (Созопол) анл.
21.03.2020 15:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
05.04.2020 17:00 24 кръг Г Левски (Карлово) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
11.04.2020 17:00 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
25.04.2020 17:00 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Гигант (Съединение) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Сокол (Марково) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
09.10.2019 16:00 1-ви мач Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 10:00 - Г Миньор (Раднево) 0:2
13.07.2019 10:30 - Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:1
20.07.2019 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 11:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
25.01.2020 13:30 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 0:0
01.02.2020 11:00 - Д Розова долина (Казанлък) 3:1
12.02.2020 13:00 - Д Созопол (Созопол) 1:0