Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2019 19:30 1 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
27.07.2019 20:00 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
03.08.2019 18:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
10.08.2019 18:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 0:0
16.08.2019 20:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
24.08.2019 20:00 6 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
31.08.2019 20:00 7 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
14.09.2019 18:00 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
21.09.2019 19:00 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
29.09.2019 17:00 10 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
05.10.2019 18:00 11 кръг Д Септември (София) 1:2
19.10.2019 17:30 12 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
24.10.2019 18:00 13 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
09.11.2019 16:30 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
24.11.2019 12:15 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
30.11.2019 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
07.12.2019 18 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
15.02.2020 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
22.02.2020 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
29.02.2020 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
04.03.2020 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
07.03.2020 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
14.03.2020 24 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
21.03.2020 25 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
04.04.2020 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 27 кръг
почива
18.04.2020 28 кръг Г Септември (София) -:-
25.04.2020 29 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
02.05.2020 30 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
09.05.2020 31 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
13.05.2020 32 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
16.05.2020 33 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
23.05.2020 34 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 1-ви мач Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 19:00 1-ви мач Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
04.12.2019 1-ви мач Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 10:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:1
26.06.2019 18:30 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
29.06.2019 18:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
06.07.2019 18:30 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
10.07.2019 18:00 - Г Поморие (Поморие) 4:2
13.07.2019 18:00 - Г Загорец (Нова Загора) 5:1
10.09.2019 16:00 - Г Берое (Стара Загора) 1:2
12.10.2019 13:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 0:2