Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:3
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Гигант (Съединение) 2:3
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
01.10.2017 17:00 9 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 1:1
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:8
15.10.2017 16:00 11 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Арда (Кърджали) 0:11
29.10.2017 14:30 13 кръг Г Миньор (Раднево) 0:5
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:4
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
18.11.2017 14:30 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 4:3
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
24.02.2018 18 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Левски (Карлово) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 1-ви мач Г Тунджа 2006 (Ягода) 7:0
Област Стара Загора / Финал
11.10.2017 16:00 1-ви мач Г Миньор (Раднево) 1:1
(4:1)
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
25.10.2017 14:00 1-ви мач Г Загорец (Нова Загора) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:30 - Д Левски (Карлово) 1:1
21.07.2017 10:30 - Д Розова долина (Казанлък) 2:1
24.07.2017 18:00 - Д Слога (Горне Църнелово, БиХ, 3) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 14:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:2
24.01.2018 - Г Созопол (Созопол) -:-